UkrProSport.ru

Wiseman programme

Відео: TOPPOP: Uriah Heep - Wise Man

Привіт, шановні відвідувачі сайту «уроки баскетболу». Ця стрибкова програма складена одним з користувачів баскетбольного форуму. Отже, власне, текст програми.

Не можу дати 100% гарантії, що ця програма підійде для вас. Це навіть не програма, це всього лише мої спостереження. Для початку, потрібно забути про шкідливої їжі. Тобто не є ковбаси, сосиски, здобу, солодощі. Адже зайва вага не допоможе вам стрибати. Я вже не кажу про куріння і алкогольних напоях. Бажано не їсти смажену їжу. Їжте більше овочів, фруктів. Можна їсти каші, рис, макарони, м`ясо, рибу, яйця, свіжі салати. Необхідно вживати молочні продукти. Пам`ятайте, правильне харчування відіграє ключову роль у збільшенні стрибка.

Програма тренування, збільшення і розвитку стрибка Wiseman Programme

Програма тренування стрибка Wiseman Programme

Тренуватися треба з повною віддачею. Якщо після тренування ви зовсім не втомилися - результату не чекайте. Під час тренування дуже довго не відпочивайте. Також не варто зловживати рідиною. Вона необхідна тільки для недопущення перегріву організму. Якщо пити води занадто багато, м`язи будуть всмоктувати її. З цього хорошого нічого не вийде.




відпочинок відіграє також ключову роль в збільшенні стрибка. Якщо багато тренуватися, то м`язи не будуть рости, не відновлювати силу. Вони просто заб`ються. Намагайтеся давати якомога більше відпочинку ніг. Чи не примушуйте їх. І тоді буде результат. Таким чином, з огляду на ці три фактори (харчування, тренування, відпочинок) можна досягти непоганих результатів. Я пропоную таку програму.

Відео: PhD in Theoretical Physics at Imperial College

  • Перший день - ви добре харчуєтеся, але не зловживаєте калоріями, тренуєтеся (робите зарядку для ніг).
  • Другий день - добре їсте, відновлюєте енергію. Можна з`їсти що-небудь багате вуглеводами. У цей день ніяких тренувань.
  • Третій день - знову добре харчуємося. Робимо зарядку для ніг. Якщо дуже сильно хочеться грати в баскетбол, то граємо. І так по колу.

Ось вправи, які підвищать тонус ваших м`язів ніг, і допоможуть високо стрибати. Але до них потрібно додати стрибкові вправи на різкість.

  • Розігрів, розтяжка.
  • Стрибки на лівій нозі - 100 разів, на правій - 100 разів, на двох - 100 разів. Без відпочинку.
  • Присідання на одній нозі. 3 підходи по 15 разів на кожну ногу.
  • Звичайні присідання. 3 підходи по 50 разів.
  • Підйоми на носках. 3 підходи по 50 разів.
  • Стрибки на лівій нозі - 100 разів, на правій - 100 разів, на двох - 100 разів. Без відпочинку.
  • Випади. Бажано з вантажем в руках. 3 підходи по 15 разів на кожну ногу
  • Стрибки на лівій нозі - 100 разів, на правій - 100 разів, на двох - 100 разів. Без відпочинку.



Всі ці вправи, при правильному виконанні, займають від 35 до 45 хвилин. Минуло два тижні тренувань можна дати відпочинок 3 дні. А потім знову братися за справу, збільшивши число раз в підходах. Кожній людині потрібно самому визначати скільки разів має бути в підході. Вище наведена тренування підійде людині, яка має непогані ноги. Робити цю програму чи ні - вибирати вам. Я лише написав свої спостереження. Можливо, що тут що-небудь неправильно. Адже я не тренер і не лікар-дієтолог. Я лише люблю баскетбол і хочу, щоб ви його теж любили.

Думка автора сайту (це я):

як набір вправ - досить хороший спосіб підкачати ноги. Однак, Ви повинні розуміти, що кожна людина індивідуальна - навантаження можуть виявитися занадто великі, особливо про присідання на 1 нозі. Вони можуть просто вбити коліна, якщо саме коліно було піддано травм або воно мало укріплено.

Відео: THE OLD WISE MAN - DIALOGUE WITH A DIASPORIC IDENTITY

І ще один момент: ноги то накачаними стануть, але саме стрибкових вправ тут немає. Потрібно додати прискорення, або різкі вистрибування, або вистрибування з допомогою маху ногою. Немає ніяких вправ з додатковою вагою - що теж погано. В цілому - додаємо класичні стрибки - і можна займатися.

Вдалих Вам тренувань і до швидких зустрічей на сторінках цього сайту!

Поділитися в соц мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Wiseman programme