UkrProSport.ru

23 Nba moves to destroy your defender

Відео: Ganon Baker basketball: 23 NBA Moves to Destroy Your Defender ONLY $ 12.99

Привіт, шановні відвідувачі сайту basketball-training.org.ua! Сьогодні я хочу розповісти Вам про ще одне відео від вже давно відомого нам американського тренера (на твіттер якого я вже давно підписаний, але щось поки особливого сенсу в цьому не побачив) Генона Бейкера (Ganon Baker).

До речі, на багатьох сайтах, форумах і блогах я бачив це навчальне відео, причому його тривалість становила від кількох хвилин до 14-15 хвилин. Хочу відразу похвалитися: тільки на нашому сайті ви зможете безкоштовно скачати (і навіть подивитися он-лайн) повну версію «23 рухів, які знищать Вашого суперника», Тривалість якої становить 24 хвилини. Що ж чекає нас в цьому відео?

23 NBA Moves To Destroy Your Defender

23 NBA Moves To Destroy Your Defender

Відео: 23 Ways to Destroy Your Defender (Part 2)




Отже, з Геноном Бейкер ми вже знайомилися в таких навчальних роликах, як «30 Finishing Moves You Can Use With Ganon Baker»- в якому ми вчилися 30 різних способів завершення проходу, в залежності від індивідуальних фізичних можливостей кожного з нас-і«35 Street Moves You Can Use with Ganon Baker»- в якому нам показали 35 різних за складністю і видовищності фінтів, використовуючи які Ви зможете обігравати суперників.




І на цей раз Ganon Baker не став зраджувати своїм традиціям і випустив відеоролик про 23 способах обіграти суперника. Поки я кілька разів переглянув його, то встиг помітити, що для виконання хоча-б половини представлених рухів необхідно володіти дуже хорошим і швидким (навіть, напевно, не швидким, а різким, вибуховим) дриблінгом. А в основному - все ті ж переклади за спиною, під ногою, кросовери, півот і комбінації всього перерахованого вище.

Як запевняє нас опис цього курсу (що стоїть близько 13 $ на його офіційному сайті і близько 4 $ при покупці через iTunes) нас навчать 23 рухам і контр-рухам (counter-moves) кращих зірок NBA. Отже, хто потрапив в команду SuperStars за версією знаменитого тренера?

  • Allen Iverson - Killer X. Кросовер від Айверсона - побачивши його я відразу зрозумів, що не дарма скачав цей ролик. Зверніть увагу на те, як спочатку рука з м`ячем відправляється вправо, а потім раптово змінює напрямок. Класний трюк! Ну а якщо противник уже звик до такого фінту - то відразу отримуємо ускладнений варіант: кросовер і переклад за спиною.
  • Tony Parker - Combo. Counter. Тут будуть кросовери, переклади за спиною і подвійні кросовери.
  • Chris Paul - Inside Out. Знову переклади за спиною і знайоме нам рух «In and Out» (його показував Джейсон Кідд в Nike Signature Moves).
  • Derrick Rose - Killer Crossover. Ну тут вже почалися супер зв`язки з неймовірно швидких переказів за спиною, під ногою і кросоверів.
  • Dirk Nowitzky - Step Back. Тут від Вас не знадобиться висока швидкість або феноменальний дриблінг: все працює на протиході, Ви перетворюєте швидкість захисника (перевага) у недолік. Два варіанти руху від Дірка.
  • Deron Williams - Spin Series Intro. Хороша серія, в основному побудована на розворотах (Півот).
  • Сrayson Boucher «Professor» - Stutter. Швидкі переклади під ногою, на додаток до яких застосовується різкий переклад м`яча з одного боку в інший.
  • Steve Nash - Jab Swivel. Два руху, одне з яких дуже схоже на рух Айверсона.
  • Manu Ginobili - Jab. Просте, але досить ефективний рух.
  • Chauncey - X-Plosion. Суть фінта в швидкому зміна швидкості дриблінгу (про дриблінг можна подивитися тут: Better Ball Handling).
  • Ricky Rubio - 2X. Перекази за спиною, і знову назад. Вимагає впевненого і різкого дріблінга- при виконанні цієї вправи м`яч може легко полетіти або просто потрапити в ногу. А ще пару рухів від Ріккі Рубіо можна подивитися у другій частині Nike Signature Moves (російською мовою).

Відео: How To: 5 DEADLY Basketball Moves To KILL Defenders!

На закінчення хочеться сказати, що це дуже хороший практичний ролик від Ganon Baker, різноманітні фінти, які допоможуть кожен раз ставити захисника в незручне становище. Говориться про важливість роботи допоміжної руки (однією рукою обіграли, другий - контролюємо суперника, не даємо йому дістати до м`яча). Якщо Ви хочете завантажити його - то ось посилання: 23 NBA Moves To Destroy Your Defender. А якщо Ви хочете спочатку переконається в якості матеріалу - ласкаво просимо в нашу групу Вконтакте (https://vk.com/uroki_basketbola) В якій вже кілька днів перебуває цей відеоролик.

А на це стаття закінчена, бажаю Вам вдалих тренувань і швидкого навчання усіх важливих елементів баскетболу. До швидких зустрічей на сторінках нашого сайту!

Поділитися в соц мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » 23 Nba moves to destroy your defender