UkrProSport.ru

Орбітреки в elitesport

Привіт, шановні відвідувачі сайту basketball-training.org.ua

! Уявіть на секундочку наступну ситуацію: на вулиці зима, пекельний холод і дме страшний вітер. Дороги замело і до улюбленого залу практично неможливо дістатися. Або так: бруд, сльота та дощ не дають виконати заплановану кардиотренировки. Що ж робити в такому випадку?

У цій статті я хочу познайомити Вас з кардиотренажерами, які увібрали в себе основні переваги бігових доріжок і велотренажерів. Як Ви вже здогадалися з назви статті, ми поговоримо про Орбітреки (orbitrek), широкий асортимент яких представлений в магазині EliteSport.

Кардіотренажери орбитрек компанії EliteSport

Кардіотренажери орбитрек компанії EliteSport

Відео: Orbitrek Elite

Що таке орбитрек і яка його користь?

Почнемо з короткої довідки. Орбитрек є тренажер, здатний імітувати різні спортивні вправи, які Ви зазвичай виконуєте в ході кардіотреніровки. Наприклад, це може бути біг, спортивна ходьба, біг по сходах (або Hill Sprint, про який ми розповідали в статті про 9 способах збільшити свій стрибок в 2012 році).




Правильно підібрані, збалансовані і регулярні заняття на такому тренажері допомагають спортсмену поліпшити роботу серцево-судинної і дихальної системи (прибрати задишку, стабілізувати серцевий ритм при навантаженнях). Займаючись на орбітрек, Ви можете не тільки позбавити своє тіло від зайвих кілограмів, надавши йому рельєфні форми, але і збільшити м`язову масу одночасно з абсолютною силою м`язів. Ну а якщо додати до цього поліпшення координації рухів, спритності і витривалості - то отримаємо просто ідеальний тренажер, що дозволяє здійснювати практично всі елементи бігових тренувань, і при цьому не залишати будинок.

Ще кілька слів про те, які м`язи можна пропрацювати, займаючись на orbitrek:

Відео: Орбитрек HouseFit для будинку

  • робота над сідничний м`яз з паралельним зміцненням підколінних сухожиль;
  • робота над литкових м`язах і м`язами стегна (так, це наш стрибок);
  • робота над м`язами грудей і плечового пояса і багатьма іншими групами м`язів.

Купити орбитрек в EliteSport: як правильно вибрати тренажер?




Якщо чесно, то починаючи писати цю статтю, я думав, що абсолютно все орбітреки стоять дуже дорого. Скажу відразу - я помилявся. Скориставшись пошуком за запитом «купити орбитрек»Я опинився тут: https://elitesport.com.ua/catalog/2/kardiotrenazheri/orbitreki-dom. Яке ж було моє здивування, коли відсортувавши список тренажерів за вартістю, я побачив, що ціни на орбітреки починаються від 150 $ (ціна не найдорожчих баскетбольних кросівок), і закінчуються 3000 $.

Давайте розберемося, якими бувають орбітреки. Залежно від розташування маховика (одна з найважливіших частин тренажера, накопичує кінетичну енергію, яка забезпечує постійний рух педалей під час тренування) виділяють:

  • орбитрек з заднім приводом (Класичний орбитрек) - мало рухомих частин, менше проблем в обслуговуванні, важелі для рук прикріплені до педалей;
  • орбитрек з переднім приводом - може бути менш стійким, ніж класичний варіант. Маховик може мати більшу вагу;
  • орбитрек з центральним приводом - це новинка ринку, характеризується більш короткої, але широкою формою і високою стійкістю.

Особливістю занять на orbitrek є створення штучного опору руху (аналог тренувань в гумках, які можна побачити в Технологіях спорту - баскетбол). За видами опору, орбітреки діляться:

  • тренажери, які використовують механічне опір - в основі знаходиться ремінь, натягуючи або послаблюючи який можна регулювати опір. Мінуси - ремінь часто виходить з ладу, тренажер шумить. Однак якщо Вам відключать світло - орбитрек продовжить працювати;
  • тренажери, які використовують магнітне опір - система застосовується в бюджетних варіантах хороших тренажерів;
  • тренажери, які використовують електромагнітні системи опору - ця система розроблена для професійних орбітреків, відповідно і коштувати буде в рази дорожче. Чи потрібен Вам такий тренажер на перших етапах тренувань?

Відео: Power Plate® - реклама

Тренажер орбитрек: підводимо підсумки

Насправді, на сайті компанії EliteSport є багато іншої інформації як по орбітреків, так і за особливостями їх вибору і складання розкладу тренувань. Не бачу сенсу дублювати їх статті, якщо Вам буде цікаві якісь аспекти, то просто прочитаєте на їхньому сайті. Зазначу таке: якщо у Вас є можливість вкласти 300-400 $ в спортивний тренажер, який дозволить виконувати кардиотренировки, не залишаючи меж будинку, і не буде займати багато місця - то купуйте орбитрек. Його функцій з головою вистачить для того, щоб замінити бігову доріжку, велотренажер, Степпер крім того, руху на орбітрек відмінно імітують лижний біг (ще один вагомий плюс для любителів зимових видів спорту).

За посиланням, яку я привів вище Ви зможете знайти близько 150 різних моделей домашнього кардиотренажера орбитрек. Хороший сайт, великий вибір, зручна навігація і адекватні ціни - ось що таке фірма EliteSport.

А на цьому стаття закінчена, бажаю Вам вдалих тренувань і до швидких зустрічей на сторінках нашого сайту.

Поділитися в соц мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Орбітреки в elitesport