UkrProSport.ru

Nba slam dunk contest 2012 - погляд з боку

Відео: FULL Dunk-Contest 2012 -

Привіт, шановні відвідувачі сайту Basketball-training.org.ua! Буквально кілька хвилин тому завершився другий день зоряного уїк-енду в Орландо, кульмінацією якого став конкурс слем-данків. Цей конкурс привертав до себе увагу з кількох причин: по-перше, в ньому відмовився брати участь минулорічний переможець Блейк Гріффін, по-друге, як з`ясувалося майже відразу, відмовилися і всі потенційні зіркові учасники, і, нарешті, по-третє - були обрані не найкращі «стрибуни» з потенційно-можливих кандидатів.

Звичайно, більшості любителів баскетболу давно хочеться побачити на конкурсі слем-данків Леброна Джеймса, крім того відомо що «затягнути» його туди зможе лише диво. Ось, наприклад, перед конкурсом 2011 розповсюдила така історія: журналісти запитали у Леброна: чи будеш ти брати участь в конкурсі слем-данків, на що він відповів, що якщо Кобі і Картер будуть - то і він погодиться. Ну тут і стало зрозуміло, що появи «Короля» на заході такого роду - це щось схоже на повернення якоїсь легенди 70-х років в професійний спорт. Щось я захопився, давайте все-таки поговоримо про сьогоднішній Slam Dunk Contest 2012 in Orlando.

NBA-SLAM-DUNK-CONTEST-2012

NBA SLAM DUNK CONTEST 2012 - конкурс слем-данків

Отже, 4 учасники: Чейз Баддінгер, Дерік Вільямс, Пол Джордж і Джеремі Еванс, який замінив травмованого Имана Шумперт. Ну про те, що ця четвірка нічого особливо грандіозного показати не зможе заговорили відразу, і тільки мала кількість уболівальників наполегливо вірили в те, що четверо хлопців, які ще не встигли «зловити зірку» реально влаштують шоу. І ось, раннім недільним ранком я включив SopCast, через який останнім часом доводиться дивитися баскетбольні трансляції та почав чекати дива. Воно не прийшло ...

перший Раунд

Почалося все досить непогано: Чейз Баддінгер скористався певним схожістю з героєм фільму «Білі не вміють стрибати»(Про який ми нещодавно розповідали на нашому сайті), одягнув майку і кепку, поставив темношкірого хлопця (Puff Diddy) під кільце і вколотив м`яч у кільце перелетівши через асистента.

Потім настала черга Джеремі Еванса, який повісив собі на голову камеру і виконав дуже примітивний данк, після чого довго розгойдувався на кільці. У повторі дали відео з його камери, на якому все одно особливо нічого не було видно. «Ось після такого потрібно просто вимкнути комп`ютер і лягати спати» - подумав я, але продовжував вірити в диво.

Третій данк, це Пол Джордж, він вивів на майданчик двох партнерів і з третьої спроби (трохи полегшивши данк) все ж забив м`яч у кільце перестрибнувши через них.

Четвертим на майданчику з`явився Дерік Вільямс і мотоцикл. Млин через мотоцикл - це було дуже непогано, хороша амплітуда, швидкість та й задумка була непогана.




На цій оптимістичній ноті і закінчився перший раунд. Ще не сподобалися довгі дискусії перед кожним данком: складалося враження, що цими «бесідами» намагалися додати видовищності. Мені здається - не вийшло, шоу повинні робити гравці, а не ведуть. Переходимо до другого раунду.

другий раунд

Знову Чейз Баддінгер. «Що ще вміє робити цей хлопець», - подумав я і згадав його млин на якомусь конкурсі слем-данків років так 5 назад. Як у воду дивився - ось вона, млин!

Відео: Paul George - 2012 NBA Slam Dunk Contest

Далі Джеремі Еванс, він вирішував довести що стрибати таки вміє, і задумки у нього є. Асистував Хейвуд сидячи на стільці, а Джеремі перелетівши через нього з другої спроби забив два м`ячі в кільце!

Другий данк Пола Джорджа міг би стати окрасою, але мені здається він перемудрив. Задумка звичайно була просто супер: в темряві фосфорні лінії на його формі повинні були «намалювати» в повітрі химерні зигзаги ... Але не вийшло, видно було погано, і тільки з другого разу я зрозумів, що це був данк Картера, який той зробив на Slam Dunk Contest 2000. Данк - хороший, але реально: нічого ж не видно!




Деррік Вільямс - ух! Після цього данки я плескав стоячи. Те, що не зміг зробити в минулому році Блейк Гріффін, то, що показував на розминці дерозал - Вільямс зробив це! Без слів - просто відео!

третій раунд

Поки я стояв і кліпав почався третій раунд. Чейз Баддінгер попросив вийти Седріка Себалдоса (здається так пишеться його прізвище) і дати йому знамениту пов`язку, з якої 20 років тому той вигравав конкурс, виконавши данк з зав`язаними очима. Одягнувши пов`язку і для пристойності промахнувшись перший раз Чейз забив з другої спроби. Ох не віриться мені, що через неї нічого не видно ...

Відео: Top 10 NBA Slam Dunk contest Dunks of the decade (2000-2009)

Джеремі Еванс, і його третій данк. Коли з пакета на світ з`явилася футболка Юти стало очевидно - це футболка Карла Меллоун, а «Листоноша» знаменитий тільки одним данком - заводячи руку за голову. Саме так, тільки це виконувалося через партнера, і, як на мене, кострубато. Ну не дуже красиво воно виглядало!

Пол Джордж в третій спробі вирішив забити м`яч і одночасно наклеїти особа Ларрі Берда на щит. Як підсумок - дві особи + два промахи, Пол збирається і вже без наклейки припечатує однією рукою щит, а другий забиває м`яч зверху. Ех! Якби з першого разу ...

А ось Вільямсу не пощастило. Цікаво, він пробував до конкурсу виконати данк Джейсона Річардсона? Просто вже дуже невміло виглядав його наброс про щит, що і призвело до того, що довелося на останніх секундах бити двома руками зверху після накидання про щит. На цьому конкурс для нього, та й для всіх нас закінчився.

Відео: Top 40 Best NBA Dunk Contest Dunks - ALL TIME (1984-2014)

Пара хвилин з нагадуваннями про голосування - і що я чую! Джеремі Еванс - переможець All Star Slam Dunk Contest 2012. Так ... Це було трохи несподівано. Звичайно, конкурс був не дуже, запам`яталися данки Джорджа і Вільямса у другому раунді, але Еванс? Гаразд, 29% тих, хто голосував вважає, що перемогти повинен був він. До речі, в такому форматі потрібно було випускати Джастіна Біббера проти Джеремі Ліна (Хоч я і нічого не маю проти цього гравця), і ми б подивилися, хто крутіше: армія фанаток Біббера або шанувальники Ліна з Піднебесної.

Загалом, другий день закінчено, залишилося сподіватися що All Star Game 2012 компенсує всі розлади від побаченого вище. Дякую за увагу, вдалих вам тренувань і видовищних ігор!

Поділитися в соц мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Nba slam dunk contest 2012 - погляд з боку