UkrProSport.ru

Nike signature moves: частина 1

Відео: NBA "Signature" Moves Part 2

Привіт, шановні відвідувачі сайту «уроки баскетболу». Отже, ми раді представити вам першу частину серії відеороликів від компанії Nike - Nike Signature Moves. З метою все більшої популяризації свого бренду, компанія запрошує знаменитих спортсменів, які, беручи участь в таких навчальних програмах, автоматично рекламують продукцію компанії, в тому числі кросівки, форму та м`ячі. Але зараз не про це.

Відразу відповідаю на питання: чому Частина 1? Справа в тому, що практично на всіх сайтах присутня певна зв`язка з роликів, участь в яких брали Джейсон Кідд, Ману Джинобілі, Кобі Брайянт і Леброн Джеймс. Тому, ролики з їх участю увійшли в першу частину серії Nike Signature Moves. Відео настільки наочно, що переводити його, як мені здалося, не має сенсу, тут досить просто дивитися і насолоджуватися.

Nike Signature Moves Vol 1

Nike Signature Moves Vol 1

Почнемо огляд відеороликів. Структура відеороликів така: спочатку йде динамічне відображення (як в реальності), потім, крок за кроком, розбирається кожен рух і кожен елемент.

Уроки Баскетболу від Джейсона Кідда

Джейсон Кідд являє собою зразок «класичного розігруючого старої школи», який в грі керується наступним принципом: «Спочатку нагодуй партнера, потім їж сам», Що і проявляється в його статистиці ігор, де кількість передач часто перевищує кількість набраних очок. Джейсон розповість нам про декілька способів розіграти швидкий відрив, серед яких буде зустрічатися як самостійне завершення проходу (з помилковим показом на передачу), так і знижки м`яча партнерам.

Відео: Nike Signature Moves: Kobe Bryant [EN]

Ось і пролетіли трохи більше ніж 5 хвилин цього ролика. Що було в ньому примітного для мене? По-перше рух, яке можна застосовувати замість кросовера. По-друге, коли ви перебуваєте у відриві з партнером, а вам протистоїть 1 захисник, багато хто намагається «піти ширше» ще до передачі, що істотно знижує з`явилося чисельну перевагу. Тому, до передачі потрібно зближуватися, дати противнику зрозуміти, що завершувати цю атаку будете саме ви, і з партнером ділитися не збираєтеся. А ось коли він в це повірить - ось тоді віддається невидима передача і одночасний відхід убік. Захисник, якщо не рвоне за вами, то як мінімум не побіжить крити вільного: він вірить в те, що ви будете атакувати. А якщо не вірить - завершуйте прохід самостійно (30 Finishing Moves You Can Use With Ganon Baker), Адже в такому випадку ніхто вже вам не завадить.

Завантажити Signature Moves від Джейсона можна тут: https://yadi.sk/d/echgJAeL30gUJ

Уроки Баскетболу від Ману Джинобілі

Цей аргентинський баскетболіст для мене є еталоном успішного гравця, котрий має неймовірними фізичними даними, але при цьому примудряючись виглядати більш ніж відмінно на протязі ось вже якого сезону. У чому ж його секрет? Я вважаю, що він прекрасно навчився використовувати не тільки свої сильні сторони, але і використовувати сильні і слабкі сторони суперника в своїх цілях. Як можна використовувати слабкості суперника напевно всім відомо, а ось як перетворити сильні сторони супротивника в його ж слабкості - ось про це я скоро напишу в блозі, думаю всім буде цікаво.

Відео: Steve Nash .. Signature Move 1




повертаючись до Ману і його дев`яти-хвилинному ролику, можна говорити, що цей ролик (особисто для мене) найкращий з цієї серії (ну ще хороший ролик у Кобі Брайянта). Тут буде улюблений «Евростеп», Спосіб розіграшу не зовсім типового«пік-н-рола», І кидок після відскоку, яким я користуюся вже котрий рік, і що найцікавіше, він мене не підводить!

Завантажити Signature Moves від Ману можна тут: https://yadi.sk/d/bl0zVae830gbJ

Уроки Баскетболу від Леброна Джеймса




Скажу так: можна любити Леброна як гравця, а можна не любити. Можна захоплюватися розмірами його м`язів і силовими проходами, а можна говорити, що крім «бігти напролом» він нічого не вміє. Можна вважати як завгодно, але заперечувати те, що на даний момент Джеймс є одним з найсильніших гравців Національної Баскетбольної Асоціації (NBA) Не можна. Тепер про ролику. Леброн Джеймс покаже кілька видів завершення атаки, крім того, він покаже передачу на партнера, яка необхідна в разі «подвійного захисту».

Моя думка: кросовер це звичайно добре, але його потрібно навчитися робити, крім того, не володіючи такими габаритами буде досить нерозумно входити під кільце сподіваючись лише на швидкість і стрибок. Друге: кидок з відхиленням теж непоганий, але на вулиці дуже часто на підстрахування прийде другий гравець, який може виявитися саме там куди ви зібралися відхилятися. Хоча ідея з відхиленням мені подобається, і я її часто використовую, причому практично з тієї-ж позиції, з якої показує Леброн. Загалом так: гірше від цього ролика не буде, габаритних гравцям варто прийняти на озброєння те, що він показує на трапеції і під кільцем.

Завантажити Signature Moves від Леброна: https://yadi.sk/d/9c7MshmS30geb

Уроки Баскетболу від Кобі Брайянта

Значить так, відразу прошу вибачення у всіх фанатів тих гравців, ім`я та прізвище яких я раптом напишу неправильно. Ну так я їх називаю, так звик і швидше за все нічого не зміниться, а писати англійською мені не хотілося. значить Кобі Брайянт. Цей ролик мені подобається, і ось чому. Перше: всі способи атаки починаються однаково, не складно і так, як це найчастіше відбувається в грі. Відкрився, отримав м`яч, обіграв, далі кинув або скинув. І ось якщо в плані відкриватися тут не було нічого нового, то в плані кидків і способів обігравання - мені сподобалося. Давайте подивимося відео.

Моя думка: для того, щоб ефективно використовувати ті техніки нападу, які демонструє Кобі, необхідно мати хороший кидок і почуття суперника. І ще один момент: коли я намагався створити «півот»(Розворот на одній нозі навколо своєї осі) після показу на кидок, часто противник опинявся у мене на спині, а це не дуже то і приємно. Крім того, знову ж таки у мене особисто, виникали проблеми при розвороті після швидкого ведення. Саме розвороті, який повинен мене зупинити. Я просто завалювався тому, втрачав рівновагу і дорогоцінні долі секунди. До розвороту довелося довго звикати, і навіть зараз я не так часто його використовую. Але коли він виходить - це реально круто, як з точки зору ефективності, так і з точки зору ефектності. Все що показав Кобі - рекомендую.

Викачуємо Signature Moves від Кобі: https://yadi.sk/d/rWrdJ7hq30gTz

Ось і підійшла до кінця перша частина серії роликів Nike Signature Moves, в наступній частині (Nike Signature Moves: Частина 2) Ми познайомимося із способами відірватися від захисника у виконанні Майкла Редда, подивимося на те, що пропонує нам юний іспанська талант Ріккі Рубіо, пограємо недалеко від кільця зі старшим Газолем (Який з Лейкерс) і спробуємо захищатися як Тейшон Принц.

Хочете першими дізнаватися про всі нові навчальні ролики і статті, що публікуються на цьому сайті? Приєднуйтесь до наших спільнот в соціальних мережах ВКонтакте, Facebook і підписуйтесь на наш канал на YouTube.

Я бажаю вам вдалих тренувань і до швидких зустрічей на сторінках цього сайту!

Поділитися в соц мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Nike signature moves: частина 1