UkrProSport.ru

Nba sprite slam dunk contest 2013

Привіт, шановні відвідувачі сайту basketball-training.org.ua! У минулому році відразу після закінчення конкурсу слем-данків я сів за клавіатуру, щоб поділиться своїми враженнями і розчаруваннями з вами.

Сьогодні, рано вранці 17 лютого 2013 роки я хочу зробити це ще раз, але тепер, природно, мова піде про що завершився кілька хвилин тому NBA Slam Dunk Contest 2013. Сподіваюся такі огляди стануть доброю традицією, і ми обговоримо ще не один конкурс на сторінках цього сайту. А зараз, давайте я просто поділюся своїми враженнями, а ви зможете висловитися в коментарях. Тож почнемо.

NBA Sprite Slam Dunk Contest 2013 - конкурс Слем Данков в НБА 2013. Відео.

NBA Sprite Slam Dunk Contest 2013

Конкурс слем-данків НБА 2013

Так як в Харкові було близько 4 години ночі, ніч конкурсів починалася в напівсонному стані, і я довго не міг зрозуміти: що за система балів з`явилася в цьому році? І тільки ближче до закінчення конкурсу «умінь» я розібрався в новому форматі.

Розповідаю для таких же здивованих як я: суть нового формату полягає в тому, що всі учасники конкурсів діляться на 2 команди: Схід і Захід. За кожен виграний раунд командам присуджуються окуляри, плюс бонуси за результати виду «50 балів за спробу кидка зверху». Що найбільше мене здивувало, так це те, що від кожної команди в фінал виходить 1 учасник. І це при тому, що на Сході зібралися Уайт, Грін і Росс. А на Заході ... Ну не розцінював я трійку виду Еванс, Фарід, Бледсоу як гідних суперників.

Ще пару слів про суддів. Вирішувати, хто саме стане чемпіоном 2013 року до кидків зверху були обрані: Руді Тамьяновіч, Дікембе Мутомбо, Яо Мін, Хакім Оладжьювон (який тренував Ховарда і Ентоні) і Клайд Дрекслер (який класно стрибав, але контест не вигравав). Підбір суддів трохи здивував, як і їх оцінки. Але про це - пізніше. Отже, конкурс розпочався!

NBA Slam Dunk Contest: 1 раунд

Першим на сцену вийшов Джеральж Грін і з першої спроби забив реверс після накидання про ребро щита. При цьому, він мало не зачепився за це саме кільце головою. Данк був амплітудний, красивий і отримав відразу максимальну оцінку: 50 балів.

Далі на майданчик виходить Джеймс Уайт. Цікавий факт, але в цьому сезоні він забив лише 2 данки, що наводило на певні підозри. Так, до речі, я (як і багато хто з вас) чекав дуелі між «людиною - вертикальним стрибком» і «людиною - довгим стрибком». Її не відбулися. Уайт сильно постарів, це було видно навіть по тому факту, що при розгоні він банально втрачав м`яч. І мабуть сильно нервував. Так ось, Уайт розганяється, вистрибує наступивши на лінію штрафного кидка і однією рукою б`є в дужку. Розганяється ще раз і з сильним заступом забиває двома руками. Пауза, оцінки суддів - 45 балів.

Чорт забирай! 45 балів за данк практично від штрафний двома руками! Ситуацію добре охарактеризував «твіт» Джейсона Річардсона.

Третім Данкер був Росс і він не підвів. Нехай не з першої спроби, але він забив данк з розворотом, перевівши м`яч за спиною. Це дуже складний і не менш видовищний данк. 50 балів - законна оцінка.

Отже, перші 3 данки від представників Сходу були дуже крутими. «Кращий конкурс з 2000 року», - саме такою фразою рекламували це шоу, і ось після перших 3 данків я готовий був їм повірити!

Відео діє до: 2013 Dunk Contest: All Highlights

Від Заходу першим вийшов Фарід, накинув собі в щит, зловив м`яч, розвернувся на 180/360 градусів і забив зверху. Ні про яку амплітуді, пластиці і красі мова не йшла. Увага - 39 балів. Чому я акцентую увагу на цій оцінці? Тому що в наступному раунді за аналогічний данк поставлять 49!




далі вийшов Бледсоу і вирішив показати данк, який так і не зробив Річардсон на конкурсі: 360 під ногою. Ряд невдалих спроб, час добігав кінця - і він вирішив змінити данк. Стрибок, м`яч стосується щита, потім з невеликим відведенням і поворотом забивається в кільце. Це дуже складно - але не дуже видовищно, у всякому разі, саме так порахували судді і нагородили його 39 балами.

Завершував перший раунд Джеремі Еванс, торішній чемпіон. «Через що / кого стрибне Еванс?», - так і просився питання. Так, Марк Ітон, сидячи на стільці тримав м`яч, а Еванс намагався зняти його з руки і зробити реверс. Кілька спроб і в підсумку м`яч опиняється в кільці. Слабка амплітуда, та й виглядало це так собі. Проте, 47 балів. Перший раунд закінчився. Давайте подивимося відео 1 раунду.

Відео: Terrence Ross - 2013 NBA Slam Dunk Contest (Champion)

НБА конкурс слем-данків: раунд 2




Другий раунд почався з Уайта. Ех, занадто пізно покликали його на конкурс, занадто сильно постарів. Занадто він зламався після низької оцінки його данки зі штрафного. Отже, розгін і спроба його знаменитої млини з перекладанням м`яча з правої руки на ліву - промах. Ще розгін - промах. Спроба забити млин зі штрафної лінії - промах. Ще раз - знову мимо. Спроба забити для престижу після закінчення часу - немає. 32 очка.

Спроба Гріна. Він підходить до кільця і відрізає сітку. Тут я відразу зрозумів, що він хоче зробити: знаменитий, легендарний данк Ерла Монро. Подвійний данк. І весь відведений час Грін наполегливо намагався зробити його. Але час закінчився, і тільки в бонусної спробі він робить данк. Виглядає - не дуже. 32 балу від суддів. Кінець конкурсу для лідера прогнозів. Шкода ...

Росс не повинен був забивати щось надприродне. Він повинен був просто забити. І він забив, накинув, стрибок з двох ніг, розворот на 180/360 градусів (пам`ятаєте Фаріда?) І данк. Оцінка - 49! Два практично однакових данки - і різниця в 10 балів? Ну немає, так не чесно!

Тепер Захід. Починає Фарід і данк з набросом від щита з-під ноги. Може через зростання, може через пластичності, але данк виглядав трохи корявенько. Загалом, 50 балів від суддів.

Бледсоу показав данк, який я в дитинстві бачив в турі Slam Nation. Загалом - це красивий данк-реверс з імітацією млини. Це 50 балів, без варіантів!

Еванс забив з розворотом на 180/360 градусів двома м`ячами - цей данк ще не робили на контестах NBA. Це було прикольно, хоча не дуже пластичний Еванс зробив все, щоб отримати 43 балу.

Давайте подивимося другий раунд конкурсу.

Фінал Slam Dunk Contest 2013

За результатами у фінал вийшли Джеремі Еванс і Терренс Росс. Тут я не буду писати багато, так як адекватним був тільки перший данк Росса. Все інше - рідкісна нісенітниця. Стрибати через хлопчика, зростанням 120 см для того, щоб забити з-під ноги? Це маячня! Стрибати через свій портрет? Маячня! Стрибати через сидячого на коробці партнера, щоб забити 1 рукою? Ну панове, це ж не 80-е зі стрибками через стілець! Давайте подивимося фінальну частину конкурсу Слем-Данков 2013 року.

NBA Slam Dunk Contest 2013: підсумки

Це був не найгірший конкурс, він почався дуже захоплююче і видовищно, незважаючи на те, що команда Сходу була на голову вище Заходу. Були як дуже хороші данки, так і відверту маячню. Ну а нам залишається чекати лише Матчу Всіх Зірок, і сподіватися що там нас чекає справжнє зреліще.А на цьому я закінчую свою історію про конкурс за кидками згори, який завершився кілька хвилин тому в Х`юстоні. Вдалих вам тренувань і до швидких зустрічей на сторінках нашого сайту. Ваші враження від конкурсу чекаю в коментарях!

P.S. Так як офіційний канал NBA заборонив показувати третю частину конкурсу, то для всіх бажаючих ми даємо бонус: торент-файл з усіма конкурсами та іграми, які пройшли в рамках Зоряного Уїк-Енду: завантажити

Поділитися в соц мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Nba sprite slam dunk contest 2013