UkrProSport.ru

14 Міжнародний семінар дитячих баскетбольних тренерів: диск 2

Відео: Тренування для розігрують і АЗ в баскетболі

Привіт, шановні відвідувачі сайту basketball-training.org.ua! Близько місяця тому я почав публікувати матеріали з семінарів дитячих баскетбольних тренерів, і, судячи з відгуків відвідувачів сайта і учасників групи, вони користувалися величезною популярністю!

Сьогодні я публікую наступну частину баскетбольних семінарів, що складається з трьох найцікавіших відеороликів, провідними яких стали такі відомі фахівці, як: Саша Груйіч, Зоран Лукич і Емануеле Молін. Буквально два-три слова про те, хто вони і про що розповідатимуть.

14 семінар баскетбольних тренерів. Диск 2

14 семінар баскетбольних тренерів. Диск 2

Відео: Швидкий відрив в баскетболі: взаємодія АЗ

зміст диска

Цей диск - один з кращих в плані індивідуальної підготовки. Адже все те, що Ви дізнаєтеся з семінарів можна відпрацьовувати самому або разом з другом / партнером по команді вже через кілька хвилин після закінчення відеоролика семінару.




Отже, Саша Груйіч, сербський фахівець, який на момент запису семінару був одним з тренерів ЦСКА. До речі, Ви ж знаєте, що ЦСКА розшифровується як центральний спортивний клуб армії? Так забавно розшифрувавши назву, глянути на тих, хто виходить під таким ім`ям. Але щось я трохи відійшов від теми, перепрошую - і продовжую. Саша Груйіч розповість нам про технічну підготовку гравців задньої лінії. Розігрують, атакуючі захисники, легкі форварди - хлопці, це безцінна інформація для Вас! Дивіться і пробуйте: цей тренер почне з самих основ, і буде просуватися до більш складним елементам. РЕКОМЕНДУЮ !!!

Далі естафету перехопить Зоран Лукич. Це теж сербський фахівець, член тренерського штабу ЦСКА. Протягом півтори години він буде розповідати про взаємодія двох атакуючих захисників в ранньому нападі. Так, так, це той самий ранній напад, про яке вже розповідав С.Н. Елевіч в попередній частині баскетбольного семінару (15 семінар - диск 3). Ось і буде можливість порівняти підходи вітчизняної та зарубіжної школи баскетболу.

Третім фахівцем, який завершить другий диск 14 міжнародного семінару, виявився Емануеле Молін. Це італійський фахівець, який також працює в тренерському штабі ЦСКА. Він розповість про особливості індивідуальної підготовки центрових гравців. Тут я передчуваю радісні емоції великих хлопців, адже в мережі не часто можна знайти якісні матеріали, та ще й зрозумілою всім мовою.




На нашому сайті вже є кілька матеріалів, які повинні допомогти в індивідуальній підготовці «п`ятих номерів»:

  1. TNT Fundamentals - зверніть увагу на рекомендації від Двайт Ховарда і Емек Окафора;
  2. Nike Signature Moves 2 - секція По Газоля;
  3. Уроки від Хакіма Оладжьювон;
  4. Better Basketball - Better Post Play.

Я впевнений, що матеріал італійського тренера займе гідне місце серед матеріалів, написаних парою рядків вище.

Відео: Тренування центрового в баскетболі

Завантажити або дивитися онлайн

Отже, для того щоб подивитися відео без скачування (тобто онлайн) - переходите в нашу групу вКонтакте або на канал YouTube (не забуваємо стати передплатниками, для того, щоб першими дізнаватися про всі новини):

Відео: Секрети краси. Як бути красивим? Психологія.

А для тих, хто вважає за краще зберігати навчальні відео на своєму комп`ютері або дивитися в тих місцях, де інтернету може не бути - спеціально розміщені ось ці чудові посилання для скачування (тепер тільки безкоштовно і тільки на високій швидкості). Отже, вибирайте, що Ви хочете завантажити в першу чергу:

  • Технічна підготовка гравців задньої лінії
  • Взаємодія 2-ух АЗ в ранньому нападі
  • Індивідуальна підготовка центрового

А на цьому стаття закінчена, я вирушаю дивитися перший матч збірної України на ЄВРО-2012, після чого ще раз перегляну парочку навчальних відео, описаних вище. А Вам бажаю вдалих тренувань, і так, заходьте до нас на сайт частіше. Я радий кожному відвідувачу!

P.S. посилання на скачку і відеоматеріали з`являться в міру заливки на сервер. Думаю, це станеться дуже скоро!

Поділитися в соц мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » 14 Міжнародний семінар дитячих баскетбольних тренерів: диск 2