UkrProSport.ru

15 Міжнародний семінар дитячих тренерів з баскетболу: диск 3

Відео: Персональний прессіннг - баскетбольні тренування

Привіт, шановні відвідувачі сайту basketball-training.org.ua! У найближчі дні ми опублікуємо ряд відеороликів, знятих на міжнародних семінарах дитячих тренерів з баскетболу. Поки що в нашій колекції є 13,14,15 семінар, а також семінар, присвячений 80-річчю від дня народження А.Я. Гомельського.

Так уже сталося, що записи знаходяться в форматі DVD, а значить - з доведеться конвертувати в щось більш розумне, наприклад - в формат * .avi. І поки мій комп`ютер займається цим корисним, але дуже виснажливим справою, почнемо з 15 семінару, третього диска.

15 семінар дитячих тренерів з баскетболу

15 семінар дитячих тренерів з баскетболу

Відео: тренування дриблінгу при активному пресингу

Зміст диска №3

На мій погляд, цей диск дуже важливий в першу чергу для тренерів, особливо для тренерів ДЮСШ і університетських команд. З іншого боку, якість і рівень поданого інформації досить висока, а значить - навіть дуже кваліфіковані тренери, які працюють з дітьми, зможуть почерпнути багато цікавого.




спочатку заслужений тренер Росії, професор Елевіч С.Н. розповість про організації раннього нападу і швидких відривів. На мій погляд дуже цікаві думки. Звичайно, на вулиці такі речі в повному обсязі застосувати не можна, однак, більшість тактичних елементів можна, і навіть потрібно брати на озброєння. Тривалість ролика склала 39 хвилин 20 секунд.

Далі заслужений майстер спорту і заслужений тренер Росії Вороніна Г.Г в парі з заслуженим тренером Росії Черементьевим Р.С. розкажуть про особливості нападу проти зонного захисту. Тривалість ролика складе 1 година 10 хвилин, і повірте, це час окупить себе з лишком в разі необхідності протистояння зонного захисту суперника.




Заключний ролик знову представляє нам заслужений тренер Росії - Елевіч С.Н. На цей раз він розповість про особисте пресингу. Ось цей ролик я настійно рекомендую переглянути кілька разів: Сергій Миколайович розповідає дуже цікаві речі. Застосувавши хоча-б 10% від викладеного матеріалу, Ви істотно підвищите навички гри в захисті і зрозумієте сам принцип пресингу, який змусить суперника віддати неточну передачу (зробити втрату м`яча).

Де скачати або подивитися відео з семінару?

Отже, якщо Вас зацікавила інформація, наведена вище, то напевно Ви хочете завантажити ці ролики або подивитися їх онлайн. Для цього у Вас є кілька способів:

1. Приєднуйтесь до нашої групі вКонтакте: В розділі Відео ви знайдете папку «баскетбольні семінари». У ній будуть з`являтися все частини семінарів для дитячих тренерів з баскетболу.

2. У нас є свій канал на популярному відео-хостингу YouTube, який налічує вже 210 передплатників і більше 385 000 переглядів. Передплачуйте і Ви будете в курсі всіх з`явилися відеороликів тренувальної тематики. Наш канал: https://youtube.com/UrokiBasketbola

3. Для того, щоб безкоштовно скачати відео семінарів, описаних вище, переходите по посиланнях:

  • Завантажити ранній напад
  • Завантажити напад проти зонного захисту
  • Завантажити особистий пресинг

Я впевнений, що запропонований матеріал буде дуже корисний як гравцям, так і тренерам. А я все також бажаю Вам вдалих тренувань, і чекаю на сторінках цього сайту. До речі, продовжуйте розповідати своїм друзям, знайомим і тренерам про цей сайт. Давайте розвивати баскетбол разом!

Поділитися в соц мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » 15 Міжнародний семінар дитячих тренерів з баскетболу: диск 3