UkrProSport.ru

Better basketball - better 1 on 1 offence

сайт «уроки Баскетболу

»Продовжує знайомити своїх відвідувачів з творчістю тренера Ріка Торбета і його дітища, ім`я якому - Better Basketball. Сьогодні ми поговоримо про навчальному диску під назвою «Better 1 on 1 Offence»- що можна дослівно перекласти як« Краще напад 1 на 1 », або користуючись більш зрозумілими для нашого вуха словами -« Покращуємо атакуючу гру 1 на 1 ». Тобто, дане відео буде повністю сконцентрована на індивідуальній техніці атаки.

Напад - це другий елемент баскетболу (перший, як багато хто вважає, - це захист). Адже сенс баскетболу полягає в закиданні м`яча в корзину, як б не банально це звучало. І кожне тренування ми виконуємо десятки, сотні а то й тисячі кидків по кільцю. Десятки фінтів та спроб обіграти суперника, безліч проходів під кільце, обманних рухів головою і корпусом (Better Ball Handling). Добре, якщо все це легко виходить (ми не беремо до уваги ті випадки, колись суперник явно слабкіше). Але ж часто бувають такі ігри, коли все те, що спрацьовувало раніше різко перестає виходити.

Better Basketball - Better 1 on1 Offence

Better Basketball - Better 1 on1 Offence

Може це поганий день, незручні кільця ... а може це просто захисник вимкнув вас з гри. І все, що залишається робити - так це виконувати статистичну роль на майданчику, робити втрати і дурні кидки «відчаю».

Прийоми гри в нападі дуже різноманітні, і чим більша їх кількість ви зможете ефективно виконувати - тим вищі ваші шанси на позитивний результат того чи іншого маневру.

Відео: 6 Offensive Moves Every Basketball Player Must Have




Що ж ми зможемо почерпнути для себе з навчального відео «Better 1 on 1 Offence» від Ріка Торбета? Отже, саме відео складається з трьох тематичних розділів.

власне, основна частина від Ріка складається з восьми розділів:

Відео: Improve Individual Offense & Defense with the 1-on-1 Drill!

  1. Позиція потрійний загрози (це коли ви отримуєте м`яч на периметрі і можете кинути, виконати передачу або піти в прохід, тобто 3 елементи). Нога, на якій можна виконувати розвороти. Обманні покази на кидок. Швидкий кидок.
  2. Перший крок. Як домогтися максимальної швидкості при його виконанні.
  3. Різноманітність атакуючих можливостей. Кидок, ривок, вибір
  4. напрямки для обігравання, помилкові покази на кидок.
  5. Як звести «нанівець» спроби пресингу.
  6. Все про гру з середньої дистанції.
  7. Все про завершення атаки. Як піти від опікає вас захисника, як не потрапити під блок-шот (або блокшот, ну не знаю я як він правильно пишеться), Як обдурити другого захисника, вийшов на підстрахування.
  8. Угадуємо поведінку захисника і користуємося цим. Фінти для обігравання.
  9. Все про заслонах і найбільш поширених ігрових комбінаціях.

Better 1 on 1 Offence: Сью Берд і Чонсі Біллапс

Друга частина Better 1 on 1 Offence (тематичний розділ №2) представлена одним з кращих гравців NBA - Чонсі Біллапс (Природно, в свій час він був дуже сильним суперником, та й останні ігри показали що є ще порох в порохівницях). Протягом 31 хвилини він розповість про найбільш ефективні способи обігравання суперника, будь той вище, нижче, швидше або повільніше Вас.




Було б трохи несправедливо, якщо-б все комбінації, прийоми і фінти демонструвалися винятково представниками чоловічої статі. Це зробило б неможливим до застосування більшості продемонстрованих прийомів дівчатами-баскетболістками. Саме тому, на третій розділ була запрошена Сью Берд (Дочка легендарного Ларрі Берда). Вона розповість (і звичайно покаже) які прийоми може застосувати дівчина для підвищення ефективності гри в нападі.

Тепер, я просто повинен згадати про одну не дуже приємну дрібницю. Як би я не шукав - але серії з Ріком Беррі (Rick Barry) в рамках навчального DVD Better Basketball - Better 1 on 1 Offence я не знайшов. Були кілька роликів на Youtube, проте вони не мали ніякого відношення до цієї серії, та й корисність їх не настільки велика. Так що, доведеться якось обходиться без нього. Якщо раптом у когось із Вас є цей бонус, і Вам не шкода буде їм поділитися - напишіть мені на e-mail (manager (собачка) basketball-training.org.ua). Я із задоволенням додам його на сайт!

Так, тепер де можна безкоштовно скачати все те, про що написано вище.

Better Basketball - Better 1 on 1 Offence: Завантажити основну частину

Відео: Youth Basketball Offense - 2 1 2 vs 1 3 1 Defense

Better Basketball - Better 1 on 1 Offence: Завантажити бонус з Чонсі Біллапс

Better Basketball - Better 1 on 1 Offence: Завантажити бонус з Сью Берд

Приєднуйтесь до наших груп в соціальних мережах, підписуйтесь по e-mail або просто заходите на наш сайт частіше! Я бажаю вам вдалих тренувань і до швидких зустрічей на сторінках цього сайту!

Поділитися в соц мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Better basketball - better 1 on 1 offence