UkrProSport.ru

Як я купував баскетбольні кросівки в og-shop.in.ua

Відео: Огляд посилки з aliexpress №1. Баскетбольні кросівки Кевін Дюрант

Привіт, шановні відвідувачі сайту basketball-training.org.ua. Рано чи пізно перед кожним з нас, любителем баскетболу, виникає проблема придбання нової баскетбольної екіпіровки, будь то кросівки, форма, захисні елементи та інші невід`ємні атрибути усіма нами улюбленої гри.

Так вже вийшло, що останніми дійсно хорошими кросівками, в яких я грав, були And 1 (назва яких я вже й не пам`ятаю) прослужили мені вірою і правдою більше 2 сезонів (з огляду на те, що я періодично граю на асфальті) і загиблі смертю хоробрих . Ось і довелося мені шукати нову баскетбольну взуття, якої в моєму рідному Харкові не так вже й багато. У цій статті я хочу розповісти про інтернет-магазин, в якому я купив кросівки, про проблеми і нюанси покупок взуття в інтернет-магазинах і про той самий магазин, який я можу порекомендувати. Ох і довге вийшло вступ, ну давайте вже почнемо.

Де купити баскетбольні кросівки

Купити баскетбольні кросівки: невже все так складно?

Так, саме так. Маючи в кишені близько 1500 гривень і об`їздивши майже весь Харків, я так і не зміг знайти гідну пару, яка задовольнила-б мої і так не дуже високі вимоги. Консультанти фірмових магазинів Reebok, NIKE, Adidas і всяких Мегаспорт тільки розводили руками, і всі як один розповідали історію про те, що в принципі у них то кросівки є, але зараз - ні. Або є, але назвати це баскетбольної взуттям не повертається язик. Хоча ні, я збрехав. В одному з NIKE мені запропонували якісь «найкращі Джордани», але крім того, що мені не підійшов розмір, вони не виглядали на заявлені близько 1900 гривень. Мрачноватенько.

Відео: Кросівки з Америки (Skechers 76690, Nike Air Max ST) [Ebay]

Отже, настав другий етап: інтернет-магазини і групи в VK. Ті самі групи, які постійно спамлять мені в особистих повідомленнях типу «вибирайте, у нас все є». І як тільки справа доходить до вибору моделі і розміру, виходить ось такий діалог:

Я: добрий день, є у вас така-то модель?

Продавець: так, є.

Я: є розмір 9.5? До Харкова приносите?




Продавець: так, все є. До Харкова доставляємо.

Я: якщо я сьогодні оплачу, то коли ви надішлете?

Продавець: ну нам їх треба ще замовити ...

Усе! Я зрозумів всю суть бізнесу кросівок: у 99% продавців нічого немає в наявності, або є дуже неходові розміри / моделі. І фраза «у нас є» означає, що вони можуть це привезти. Супер!

Конкурентні переваги: ціна, адекватність, швидкість доставки, адекватність.

Так, я спеціально написав про адекватність. Напевно, це найважливіший момент при покупці через інтернет таких речей, як баскетбольна екіпірування. Від того, як тобі відповідають на питання відразу стає зрозуміло ставлення людей до того, що вони роблять. З 10-15 груп і інтернет-магазинів, в які я написав, тільки 2 відповіли мені не шаблонними пропозиціями. Два! Один з них - це мій знайомий, так що по факту - тільки один магазин (og-shop.in.ua), А точніше - його власники адекватно поспілкувалися зі мною, розповіли: як і де будуть замовляти, через скільки кросівки будуть в Харкові і що мені робити, для того, щоб замовити їх.




Ключовий момент при виборі кросівок: правильно визначити розмір. Це не застрахує вас від того, що вони можуть анатомічно не підійти до вашої стопі, але в 9 випадках з 10 все буде ок. Як міряємо стопу:

  • Днем (з 3 до 6 годин, коли стопа збільшилася від навантажень) ставимо її на лист А4 (ну або більше, у кого яка нога) і обводимо ручкою.
  • Далі, по діагоналі заміряємо найбільшу відстань в сантиметрах. Це ваш розмір.
  • А тепер фішка: додаємо носок + можливість вставити іншу устілку і отримуємо ваш розмір + 0,5 см. Ось цей розмір потрібно замовляти.

Тобто отримавши 27,5 см - дивіться взуття на 28. Так ви вбережете ноги від кошмарних мозолів і інших неприємностей. Адже якщо взуття виявиться трохи-більше це вирішується 2 парами шкарпеток, інший устілкою і іншими хитрощами. А ось якщо менше ... Тут все може бути погано.

Чому я рекомендую og-shop.in.ua

Як ви вже здогадалися, кросівки Nike Air Visi Pro III я замовляв саме у них. Ось тут https://vk.com/basket_sneakers я отримав всі відповіді на ці запитання на замовлення та доставки (і навіть думаю, що порядком їм набрид). Ось тут - модель кросівок, які мені привезли приблизно за 4 тижні (на замовлення, з США): https://og-shop.in.ua/ru/mode/item-901.html.

Скажу більше, відразу після мене у них замовили 2 пари кросівок Under Armour мої партнери по команді (перші приїхали менше ніж через 10 днів) - і ще нам привозили 1 рукав, шорти, м`яч ... Всього вже й не перелічити. І жодного разу не було ніяких проблем - ось це напевно найголовніший показник. Ти робиш передоплату - і на 100% упевнений, що тебе не кинуть. Це дорогого коштує.

Другий момент - це ціни. Можливо, ви знайдете магазини, в яких буде дешевше, але виходячи з того, що я бачив, націнка у них дуже маленька. Ну де ще ви купити розкішні, оригінальні кросівки за 700-800 грн?

Так, мало не забув, якщо ви купуєте кілька пар кросівок - запитаєте про знижку, її напевно зроблять.

Ну і пару слів про придбання, так би мовити - хвалюся.

Зчеплення просто фантастичне, іноді мені здається, що вони занадто тримають паркет. Навіть в курному залі Інфіз я не катаюся, як на ковзанах. У перші пару раз я правда натер мозолі на мізинцях, але зараз вже все ок. Для 1-2 номерів дуже рекомендую взяти саме Nike Air Visi Pro III.

А на цьому стаття, навіть скоріше не стаття - а огляд закінчується. Якщо у вас будуть якісь питання, задавайте їх у коментарях, вступайте в нашу групу ВКонтакте - https://vk.com/uroki_basketbola, там багато цікавого.

Я бажаю вам успішних тренувань і чекаю на сторінках нашого сайту. Буде цікаво!

Поділитися в соц мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Як я купував баскетбольні кросівки в og-shop.in.ua