UkrProSport.ru

Better basketball - better ball handling

сайт «уроки Баскетболу

»Продовжує знайомити своїх відвідувачів з творчістю тренера Ріка Торбета і його дітища, ім`я якому - Better Basketball. На цей раз мова піде про навчальному диску під назвою «Better Ball Handling»- що можна перевести як« Краще володіння м`ячем », або тренування дриблінгу.

Це навчальне відео, тривалість якого становить 50 хвилин, розповість нам про набір вправ, покликаних поліпшити рівень володіння м`ячем і додати в ваш арсенал кілька новеньких прийомів (фінтів). До речі про вправи: менш ніж за годину Рік Торбет і його партнери покажуть більш ніж 115 унікальних вправ для поліпшення дриблінгу.

Better-Basketball-Better-Ball-Handling

Better-Basketball-Better-Ball-Handling

Відео: How To: Improve Your Ball Handling - Daily 5 Minute Dribbling Routine - Pro Training

Зміст відеоролика Better Ball Handling




Навчальний відеоролик складається з семи частин:

  • Перша частина розповість нам про три види дриблінгу: звичайному, швидкісному і потужному;
  • Друга частина включає в себе 115 вправ, які покликані поліпшити контроль м`яча і швидкість дриблінгу;
  • Третя частина - дриблінг без зміни напрямку руху;
  • Четверта частина - дриблінг зі зміною напрямку руху;
  • П`ята частина - фінти для «просунутих», виходимо на більш високий рівень;
  • Шоста частина - дев`ять ігрових ситуацій, які дозволять вивести рівень володіння м`ячем на новий рівень;
  • Сьома частина: корисні дрібниці, які дадуть вам додаткову перевагу в грі.

Тепер трохи негативу. Останнім часом я зачастив на сайти тих навчальних роликів, які збираюся викладати на сайт, і ось що я помітив. Дуже часто, заявлена довжина і склад відеоролика сильно відрізняється від того, чим володію я. Наприклад, для цього відеоролика (Better Ball Handling) Заявлено про тривалість, що дорівнює 3 години 10 хвилин (цей ролик триває трохи менше години). Найцікавіше це те, що у вступній частині Рік Торбет розповідає про те, що саме буде в відеоролику: і реально, все це там є. Ролик має логічну послідовність дії-всі моменти, на які Рик посилається на протязі ролика - в ньому реально присутні.

Відео: Top 3 Ball Handling LIES - How To Dribble Better: Basketball Moves | Snake




Так що, з цього приводу у мене є такі припущення:

  • Ролики оновилися: тобто в них те ж саме, але більш якісно знято, більш докладно пояснюється і т.п.
  • Ролики оновилися, але склад змінився: з`явилися нові вправи, їх стало більше і т.п.

Відео: How To: Improve Your Ball Handling At Home!

Особисто я схиляюся до того, що зміни торкнулися в основному «акторського складу», так що нічого особливо нового там не з`явилося, ну може бути кілька нових рухів, які не зможуть переважити той набір, який був представлений раніше.

Навчальний відеоролик реально класний, рекомендую кожному гравцеві взяти собі на замітку частина вправ, показаних в ньому.

Завантажити навчальний відеоролик Better Basketball - Better Ball Handling Ви можете за посиланням: Better Ball Handling

Вдалих Вам тренувань і до швидких зустрічей на сторінках цього сайту! Я буду дуже вдячний Вам, якщо Ви станете учасником нашого великого співтовариства вКонтакте, підпишетеся на оновлення сайту через електронну пошту або за допомогою Твіттера. Всі номери та форми для підписок знаходяться в правій колонці сайту. Там-же Ви зможете знайти інформацію про найпопулярніші і найбільш коментованих матеріалах. Велике спасибі за те, що Ви з нами!

Поділитися в соц мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Better basketball - better ball handling