UkrProSport.ru

Ще один відмінний магазин спортивного харчування.

Приходить, значить, один наш новачок - Серьога, вчора в тренажерний зал .. Каже: «Мужики, я відмінний магазин спортивного харчування знайшов», і давай нам півгодини розповідати, про те, як він там купив пакетик протеїну ...

Нас-то - запеклих культуристів зі стажем, звичайно його розповідь потішив, ну а взагалі у багатьох початківців бодібілдерів в такого роду закладах очі починають розбігатися. Ну а дійсно приходиш туди, там величезна кількість різних банок всіх можливих і неможливих обсягів, кругом ця кричуща реклама: «Мовляв, вибери мене! З`їж мене і твої м`язи розпухнуть вже завтра! »Дійсно загубишся і не будеш знати, що вибрати з цього величезного різноманіття ...

Тут, звичайно ж, величезне значення має професіоналізм і досвід продавця ... Справжній гуру повинен з одного погляду зрозуміти, хто до нього прийшов і що йому потрібно, ну і відповідно, що запропонувати ..

Ось і наш друг зайшов ні куди-нібудб, а в знаменитий магазин спортивного харчування «Атлет кафе»: https://atlet-cafe.ru/, і спершу аж онімів від найширшого діапазону наявного у них там товару ... Благо досвідчені продавці, задаючи грамотні навідні запитання, чемно з`ясували, що конкретно йому потрібно і запропонували спектр необхідних товарів, ну а далі, як кажуть, вибір залишився лише за ціною і вагою упаковки ...

Так що, шановні наші новачки, всім Вам рекомендуємо це магазин. Приходьте, тут Вам з радістю допоможуть вибрати відповідний товар, вичерпно проконсультують і дадуть відповідь на всі, навіть самі в`їдливі запитання. Ненудного Вам тренінгу та позитивного м`язового зростання!

Поділитися в соц мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Ще один відмінний магазин спортивного харчування.