UkrProSport.ru

Спортивне харчування для дівчат бажаючих знайти рельєфне тіло

Привіт, дорогі наші дівчата. Сьогодні хотілося б поговорити саме з Вами, і я впевнений, що ця розмова буде обопільно цікавим. Напевно кожна з Вас в тій чи іншій мірі не завжди задоволена своїм тілом. Не кажіть зворотне - за своє життя я не зустрів жодної такої. Може, хотілося б скинути ті самі 3-5кг, які ну ніяк не виходить прибрати. А може, хотілося б в деяких місцях трохи додати обсягу.

Ну так же, признавайтесь? Адже саме для цього, і для краси в цілому, Ви так старанно займаєтеся на наших тренуваннях. А чи не замислювалися Ви про спеціалізовані добавках? Давайте сьогодні обговоримо, спортивне харчування для дівчат, яке допоможе в наборі м`язової маси, набуття рельєфу або ж в схудненні, а далі Ви вже самі будете вирішувати, так як знання тепер зможуть це дозволити.

Безсумнівно, що бажаний кінцевий результат Ваших тренувань, як правило, істотно відрізняється від результату нашого, чоловічого. На відміну від нас, Вам потрібно гарне, витончене, підтягнуте, пружне тіло, а не гора м`язів. У той же час, з чималою часткою впевненості я можу стверджувати, що, бачачи, як перед або після тренування ми п`ємо який-небудь протеїновий коктейль або гейнер, щоб набрати м`язову масу, або приймаємо жіросжігателі, щоб прибрати зайвий жир і зробити наше тіло більш рельєфним і виразним, у Вас не раз виникало бажання спробувати. Я правий?

Але завжди щось зупиняло. Страх перед невідомістю, боязнь в результаті виглядати мужеподобно і т.д. Чи згодні? Саме тому я розповім Вам, яке спортивне харчування для дівчат краще, як правильно скласти набори для схуднення, а як для росту м`язів, як приймати і який магазин спортивного харчування вибрати.

Нижче ми розглянемо більш детально основне спортивне харчування для дівчат. Марку яких виробників краще - сказати не просто так, як кожен має свої переваги, часто через ціни.

зверніться в магазин спортивного харчування «Activizm» за консультацією - Вам підберуть найкращий товар за найкращою ціною саме для Вас. Наявність продукції всіх лідируючих брендів, індивідуальний підхід, кваліфікована консультація та оптимальні ціни забезпечені.

Отже, почнемо по порядку.

Для схуднення

Чому я почав нашу розмову саме з схуднення? Сушка тіла для дівчат питання досить актуальне і проблемне. Тому що переважна більшість дівчат, активно займаються на тренажерах і вирішили зробити крок в сторону спортивного харчування, переслідують саме цю мету. Так, вони зупиняють свій вибір на добавках для спалювання жиру.

Тут вважаю за необхідне зробити невеличкий відступ і дати вкрай цінну пораду для початківців, так як ті трудяги, з якими ми регулярно зустрічаємося на наших тренуваннях, в цій раді, впевнений, не потребують. Отже, дорогі дівчата, будь ласка, раз і назавжди усвідомити собі, що ніколи не існувало, немає зараз і точно не буде такого чудодійного препарату, щоб можна було з`їсти таблетку, нічого не робити, і зайвий жир сам по собі випарувався.

Красива, спортивна фігура і пружне здорове тіло - це завжди важка праця, що поєднує в собі виснажливі тренування, індивідуально підібрану дієту і, якщо вважаєте за потрібне, спортивне харчування. Запам`ятайте: спортивне харчування тому і спортивне, що тільки в комплексі з регулярними фізичними вправами Ви досягнете очікуваного ефекту. В іншому випадку - ефект може бути навіть зворотним.




Але повернемося до жиросжигателях. В принципі, всі препарати для жінок подібного роду можна розділити на три види: термогенние, ліпотропні і блокують. На відміну від аналогічних препаратів для чоловіків, добавки для дівчат містять більш м`які, щадні компоненти, здебільшого натуральні. Почнемо з перших:

  • Як випливає з назви, вони підвищують температуру тіла. За рахунок цього, прискорюючи метаболізм, даний вид добавок спалює заважає Вам жир. Раз прискорюється метаболізм, то, відповідно, підвищується рівень витривалості і працездатності. Досягається цей ефект завдяки вмісту сінефріна, кофеїну, гуарану, витяжці з кайенского перцю, екстракту зеленого чаю і багатьох інших. Прийом таких добавок здійснюється 2 рази на день - вранці і ввечері. Перший раз - за 30хв. до сніданку, другий - за 30хв. до тренування.

  • Далі - ліпотропні жіросжігателі, значно прискорюють розпад жирів, що стабілізують рівень гормону інсуліну і стимулюють роботу печінки. Достовірно відомо, що препарати даного виду абсолютно виключають будь-які побічні ефекти. Приймати їх слід за тією ж схемою, що і попередні.

Відео: Як схуднути і зробити рельєфне тіло. Тренування в залі.

  • Блокатори жиру і вуглеводів слід приймати не частіше 1 рази в день, при цьому стежити, щоб їжа не була жирною, так як існує частка ймовірності того, що заробите розлад кишечника. Такі добавки містять екстракти білої і червоної квасолі, гарцинии і ін.

Безумовно, є й інші види жиросжигающих препаратів. Є навіть більш ефективні, містять елементи різної функціональності і напрямки дії, аж до вітамінних комплексів. Однак тут є ризик гострої алергічної реакції. А так як Ваш анамнез мені не знайомий, рекомендувати подібні спортивні добавки я не наважуюся.

Особисто я звертаю Вашу увагу на л-карнітин. Це амінокислота, яка в боротьбі із зайвою жиром надасть Вам неоціненну допомогу. Ідеальний, на мій погляд, вибір - містять цей елемент спеціальні напої. Так Ви зможете втамовувати спрагу в процесі інтенсивного тренінгу, завдаючи подвійний, смертельний удар по жирових відкладень.




Протеїн також може виявитися дуже до речі при схудненні. По секрету скажу, що цей варіант підходить навіть для ледарів, які не бажають напружуватися і потіти в тренажерному залі. Ними Ви можете замінити один з щоденних прийомів їжі, наприклад, сніданок. Поступово таким чином, Ви виключаєте калорії, при тому що необхідні білки не тільки залишаються, але навіть збільшуються. Тому все ж, повірте, набагато краще буде давати собі фізичні навантаження, щоб отримані білки пішли за призначенням - в м`язи.
Ну що ж, з спаленням жиру, сподіваюся, все зрозуміло. Поговоримо тепер про збільшення м`язової маси.

Для росту м`язів

Тут давайте спершу уточнимо, чого Ви хочете домогтися: чи хочете Ви залишитися в колишньому вазі, надавши привабливу, апетитну округленность, спокусливість своїми формами або є необхідність дійсно набрати масу.

Для обох випадків є різні набори, комплекси спортивного харчування, але, я вважаю, Вам слід розібратися, на що саме слід робити ставку, переслідуючи ту чи іншу мету.
Якщо перший варіант, то, знову ж таки, зробіть ставку на протеїн. Беручи його по 100г в день, Ви істотно прискорюєте процес відновлення м`язів і покращуєте їх зростання, абсолютно виключаючи будь-які натяки на жирові відкладення.

Якщо варіант два, то вибирайте гейнери. Що це? Це набори протеїнів і вуглеводів в різній пропорції.

Є такі, де переважають вуглеводи, є - де протеїни. Вибір слід робити, грунтуючись на індивідуальних особливостях Вашого організму. Вуглеводи тут спрямовані на якнайшвидше відновлення після тренування, протеїни ж - на збільшення м`язової маси. Для дівчат, я впевнений, 100г гейнера в день буде більш ніж достатньо.

Однак, як ми знаємо, вуглеводи можуть сприяти не тільки фізичному відновленню, а й располненію. Тому, якщо Ви відчуваєте подібний вплив, замініть їх на амінокислоти. Вони, хоч і повільніше, але також сприяють відновним процесам, прискорюючи обмін речовин у Вашому організмі.

Якщо Ви вже набрали ту м`язову масу, до якої прагнули, і тепер хочете максимально підкреслити свої досягнення і гідності, і Вам необхідно, в поєднання до тренувань, спортивне харчування для рельєфу, я теж зможу Вам допомогти. Це означає, Вам потрібна «сушка». Правильно?

для рельєфу

Тут необхідне поєднання декількох продуктів спортивного харчування. Існують різні набори, але я рекомендую м`якший. Отже, для сушки тіла Вам знадобляться:

  • Жиросжигающие добавки. Рекомендую тут зупинити свій вибір або на термогенних, або на ліпотропних - вирішувати Вам;
  • Без вітамінно-мінерального комплексу не обійтися. До речі, настійно рекомендую включати його при схудненні, жіросжіганіі взагалі - не тільки при сушінні;
  • амінокислоти ВСАА. Від них нам потрібно не тільки прискорення метаболізму і, як наслідок, прискорення процесу розпаду жирів, але і захист м`язів.
  • Природно, протеїн. Він збереже Вашу мускулатуру, напрацьовану з великими труднощами, адже при схудненні м`язова маса також втрачає в обсязі.

На цьому все. Яким видам протеїнів (сироватковим, ізолятів) віддавати перевагу - багато в чому залежить від особливостей Вашого організму. Найкраще, перш ніж приступати до прийому спортивного харчування, проконсультуйтеся з Вашим лікарем і досвідченим тренером з бодібілдингу.

Для новачків раджу починати займатися, використовуючи ресурси свого організму. І лише повністю пізнавши їх, щоб жінка почала приймати спортивні добавки. Але починати з мінімальних доз, щоб, знову ж таки, досконально розібратися і зрозуміти який чиниться ними вплив на саме Ваш організм.

У будь-якому випадку, додавайте до будь-якого елементу спортивного харчування, в першу чергу, вітамінно-мінеральний комплекс.

По-друге - амінокислоти. Чи то Ви худнете, і вітаміни буквально вимиваються з Вашого організму, то чи набираєте м`язову масу, витрачаючи їх кінськими дозами під час інтенсивного тренінгу - так чи інакше вони залишають Ваше тіло, а значить треба поповнювати. Амінокислоти ж - найкращий помічник спортсмена, так як прискорення метаболізму істотно додає енергії. Абсолютно всі набори спортивного харчування містять те й інше. Ми не будемо винятком.

Ознайомитися більш детальніше з переліком якісного спортивного харчування можна в магазині Activizm.

Відео: Трансформація тіла з Денисом Гусєвим: як скинути 20 кг за 100 днів (Частина 1)

На цьому я з Вами прощаюся, але ненадовго, бо попереду нас чекають цікаві зустрічі, розмови та, звичайно ж, тренування.

Поділитися в соц мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Спортивне харчування для дівчат бажаючих знайти рельєфне тіло