UkrProSport.ru

Підготовка до змагань листопада. Спортивне харчування

Відео: Раціон Дмитра Крилова. Підготовка до змагань. 1 етап.

  Як ви вже знаєте, спортивне харчування - це невід`ємна річ у підготовці майже всіх професійних спортсменів. Видів такої продукції і кількість фірм які їх виробляють в даний час просто незліченна. Якщо розбити спортивне харчування на види то, то основна їх частина - це гейнери, протеїни, амінокислоти, креатин, вітаміни, мінерали хондропротектори або вітаміни для суглобів і зв`язок, тестостеронового бустери, корисні жирні кислоти (типу омега 3-6-9), жіросжігателі і предтреніровочную комплекси.
  Але наука і технології не стоять на місці, тому "гіганти" виробництва спортивного харчування на сьогоднішній день працюють над розробками все нових і нових новинок в цій області.
  До кожних змагань, до яких я готуюся, я вживаю ті чи інші продукти. Найчастіше і найнеобхідніші з них це креатин, вітаміни, трібулус (бустер тестостерону), амінокислоти і часом хондроитин з глюкозаміном. також вживаю BCAA - це також амінокислоти але ті які органіізм не здатний синтезувати самостійно і їх необхідно приймати з їжею. Всі ці продукти способсвуют максимальному відновленню і збільшенню силових показників. Також, в моїй підготовці будуть присутні аптечні препарати які також виконують цю функцію. Про них я розповім пізніше.
  Ось список продуктів, які будуть присутні під час підготовки до змагань в листопаді: креатин, трібулус, вітаміни і мінерали, амінокислоти і інсулін. 

  КРЕАТИН. Я не буду вдаватися в науку і складні визначення та розшифровки формул і функцій креатину. Скажу коротко - креатин потрібен для підвищення силових показників, має властивість затримки воду в організмі, за рахунок чого збільшується маса тіла (за умови, що це креатин-моногідрат), також сприяє кращому відновленню і мінімальному підвищення витривалості під час тренування.

Як ви вже знаєте, креатин моногідрат це найпоширеніший і ходової креатин. Я не буду морочитися і буду приймати також моногідрат. У нього є багато плюсів - не має неприємного смаку і досить недорогий, також простий в застосуванні. Вживати планую рівномірним фоном по 5 г два рази на день. Почну приймати його за місяць до змагань. Приблизна ціна в Україні - 9.5 доларів.

  ТРИБУЛУС. Трибулус є продукт для підвищення потенції і лібідо у чоловіків шляхом підвищення рівня власного рівня тестостерону. Продукт абсолютно легальний, не шкідливий і без побічних ефектів (трібулус - це витяжка з рослини трібулус терастіс яка росте в деяких частинах Європи, Австралії і Африки). Також для вас не буде секретом що представляє собою гормон - тестостерон. Це чоловічий гормон який відповідає за всі процеси які роблять чоловіків чоловіками. Саме цей гормон відповідає за силу, м`язову гіпертрофію і масу, рівень накопичення жиру і багато інших процесів які не дуже пов`язані з силовими видами спорту. Трибулус я планую брати не спортивний а аптечний. Все тому що я розчарувався в усіх трібулус багатьох фірм які пробував, при тому що дозування піднімалися до 3000 мг в день. Аптечний трібулус носить назву Трибестан. Концентрація набагато менше ніж в трібулус спортивному але зате я впевнений що він проходить аптечні перевірки на підробку і на утримання в упаковці. Дозування становитимуть від 1000 мг до 1500 мг, тобто 4 таблеток в день.Употреблять його я також буду за місяць до змагань. Ціна в Україні близько 7.5 доларів за 30 таблеток. Таких упауовок мені потрібно буде мінімум 4.





  ВІТАМІНИ І МІНЕРАЛИ. Вітамінний комплекс Енімал Пак. Також, думаю, що не слід розповідати для чого потрібні вітаміни і мінерали. Багато процесів в в організмі без них не відбувалися б і незамінність їх в нашому раціонні дуже і дуже важлива для повноцінного і здорового життя. Але сам комплекс вітамінів Енімал не представляє собою звичайні вітаміни

Це висококонцентрований продукт, склад вітамінів в якому перевищує денну норму для нормальної людини в кілька сотень відсотків. Тому їх і вважають одних з кращих. Енімал Пак є пакетики з вмістом 11 таблеток. Два таких пакетика, за інструкцією - це "денна норма". Мінус його в тому, що за один прийом досить важко всипати в себе 11 кальос, також дуже важливим мінусом є ціна самого продукту - 35 доларів за 44 пакетики. тому я вирішив використовувати його тільки по одному пакетику в дні тренувань. Планую я його вживати також за місяць до змагань, тому мені знадобиться близько 24-25 пакетиків. Нижче ви можете бачити склад вітамінів, мінералів і нутрієнтів продукту.

Відео: Підготовка до змагань Дмитра Крилова. 2 етап. Що змінилося?





  Амінокислоти. Це речовини, які розщеплюються з білка який ми приймаємо зовні, і речовини які частково синтезуються нашим організмом. Амінокислоти також є невід`ємним продуктом у професійних спортсменів. Саме вони мають властивість відновлювати структуру м`язів після тренування і нарощувати їм масу. Так як в комплексі вітамінів Енімал Пак вже містяться амінокислоти, тому я буду вживати їх додатково але вдвічі меншому дозуванні. 

Ціна такої банки становить близько 19 доларів в Україні. У банку знаходиться 345 таблеток. Так як я планую є їх удвічі менше ніж за інструкцією то я буду прініматьпо 3 таблетки після тренування. Мені такий банки вистачить на дві підготовки.
  ІНСУЛІН. Цей препарат якраз і відноситься до аптечним препаратів. Він являє собою гормон який виділяє наша підшлункова залоза для зниження глюкози в крові. Також підсилює синтез білків і жирів. Має як анаболічний так і антикатаболическое дію. Новорапід - це назва інсуліну який я буду використовувати. Новорапід це інсулін короткої дії. Ефект відчутний через 20-40 хв після ін`єкції. Дія його продовжується від 3 до 5 годин.

Відео: Легка атлетика - Мотивація до змагань

Інсулін є гормон який має одну з кращих відновних процесів з усіх препаратів. І напевно для вас не буде секретом що у нього є і багато побічних ефектів. 
  Побічна дія

Побічні ефекти, пов`язані з впливом на вуглеводний обмін: гіпоглікемія (посилене потовиділення, блідість шкірних покривів, нервозність або тремор, відчуття тривоги, незвичайна втома або слабкість, порушення орієнтації, порушення концентрації уваги, запаморочення, виражене відчуття голоду, тимчасове порушення зору, головний біль, нудота, тахікардія). Виражена гіпоглікемія може призвести до втрати свідомості і / або судом, тимчасового або повного порушення роботи головного мозку і до смерті.
  Частота виникнення побічних ефектів визначалася як: нечасті (gt; 1/1000, lt; 1/100), рідкісні (gt; 1/10000, lt; 1/1000) - окремі спонтанні випадки представлені як дуже рідкісні і визначені як lt; 1/10000 - включаючи окремі випадки.
  Алергічні реакції: нечасто - кропив`янка, шкірний сипь- дуже рідко - анафілактичні реакції. Генералізовані алергічні реакції можуть включати висипання на шкірі, свербіж шкіри, підвищення потовиділення, порушення з боку шлунково-кишкового тракту, ангіоневротичний набряк, утруднене дихання, тахікардію, зниження артеріального тиску.
  Місцеві реакції: алергічні місцеві реакції (почервоніння, набряклість, свербіж шкіри в місці введення), зазвичай тимчасові і проходять у міру продовження лікування-нечасто - ліподистрофія.
  Інші: на початку терапії рідко - набряки, нечасто - порушення рефракції. Ці побічні ефекти зазвичай носять тимчасовий характер.
  Побічні реакції, що спостерігаються у пацієнтів, які застосовують препарат НовоРапід, є в основному дозозалежними і обумовлені фармакологічним ефектом інсуліну.
  Протипоказання

Відео: Всі про "сушінні": Дієта, кардіо, спортивне харчування, аптечні препарати.

  - гіпоглікемія-
  - підвищена індивідуальна чутливість до інсуліну аспарт або будь-якого компонента препарату.
  Не рекомендується застосовувати НовоРапід у дітей до 6 років, тому що клінічні дослідження у цієї вікової групи не проводилися.


  Особисто я не рекомендую його ставити людям які не досягли віку мінімум 20 років і людям які професійно не займаються сортом, адже це може коштувати вам здоров`я і навіть життя. 
  Сама ручка дуже зручна у використанні так як там вже міститься голка і кнопка-дозатор. Дозування у мене будуть складати від 4 до 10 одиниць відразу після тренування. Далі я буду чекати "ефекту" від препарату близько 35 хв і далі у мене буде повноцінний прийом їжі. Що значить "ефект" від інсуліну? Це так звана гіпоглікемія - коли рівень цукру падає на досить низькому рівні. Професійні спортсмени стверджують що саме в той момент відбувається великий викид гормону росту (про нього ми також окремо поговоримо), так званого соматотропіну. Але на практиці воно все не так добре як звучить. Спочатку ви відчуєте легке запаморочення, потім ваші руки і ноги стануть дуже важкі і вяліе, далі вас почне кидати в піт при тому що самому вам стане прохолодно. Далі буде відчуватися мінімальна тахікардія і вже далі у вас прокинеться просто неймовірний голод. Голод виникає якраз за рахунок того що в організмі мало цукру і він намагається поповнити його запаси. Ось чому інсулін ще називають одним з кращих препаратів для набору маси. Але досить важливим є те, що не тільки м`язової але і жировий. Тому, дуже важливо, під час таких "поглинань" їжі вживати більше білкові продукти і менше калорійні і жірние.Также слід відзначити те, що під час дії інсуліну ВСЕ продукти, які ви бачите або думаєте про них будуть здаватися вам дуже смачними. (Це вже з власного досвіду)))
Мені вдалося дістати таку ручку всього за 6.4 доларів, при тому що в аптеках вона коштує майже втричі дорожче і то не скрізь її можна знайти.
  На цьому все ... наступна моя запис вже напевно буде після першого тренувального дня, тобто після понеділка. Тоді я і напишу як все пройшло, з якими вагами я працював і розберу вправи які я виконував. Всім гарних вихідних! Сподіваюся що моя стаття була хоч комусь цікава. До зустрічі і всім анаболізму))

Поділитися в соц мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Підготовка до змагань листопада. Спортивне харчування