UkrProSport.ru

Як не потрапити з покупкою спортивного харчування?

Відео: Aliexpress.com поради новачкам: як правильно купувати, і не потрапити на обман, повернення грошей! ..

Як не потрапити з покупкою спортивного харчування?Питання: як не потрапити з покупкою спортивного харчування? - напевно, хвилює, кожного новачка в світі «залізного спорту», який бажає заощадити зайву копійку. Бо купувати доводиться в неперевірених місцях-одноденки, які сьогодні є, а завтра - шукай їх в полі! А купувати СпортПит в справжніх брендових магазинах з солідною рекламою і напрацьованої роками репутацією не кожен гаманець дозволить, оскільки Вам доведеться «заплатити зверху» за всю цю рекламу і репутацію - вона ж, ясна річ, закладається в ціну кінцевого продукту. І це все при тому, що сам продукт-то з самого початку не дешевий! А його ж ще потрібно якось довести до магазину, розмитнити, і тд і тп ...

Ось і виходить одвічна дилема: або купуй свідомо дорого, але знаючи, що продукт оригінальний і не підроблений, або купуй дешево, але на свій страх і ризик. Що ж все-таки краще?




Як не потрапити з покупкою спортивного харчування?Був в моїй спортивній практиці один кумедний випадок, коли молодий хлопчина-жовторотиків з нашого тренажерного залу близько півроку їв замість порошкового протеїну сухе молоко, куплене неподалік в місцевому гастрономі і грамотно упаковане в красивий рекламний пакет, роздрукований в якомусь підвалі на кольоровому принтері. Причому дізналися ми це від самих кустарних горе-виробників такої контрафактної продукції.

Відео: Як правильно харчуватися Які продукти купувати і чому розповість А Скоромний і А Варської

Так як же бути молодому культуристу, щоб не потрапити в аналогічний халепу? Дам пораду: особисто я для себе вибір зробив, і вважаю за краще спортивне харчування Body For Life, куплене в їхньому однойменному інтернет-магазині. Тут Вас точно не напар, а товар завжди 100% брендовий, перевірений, а його походження і якість не викликають навіть найменшого сумніву! При цьому мається система накопичувальних бонусів і вагомих знижок. Особисто я постійно закуповувати тут, і ніяких проблем не знаю.

Ціни в Body For Life приблизно середні, - отже, я не переплачую зайвого. Виходить, що придбання спортивного харчування у цього продавця - це і є та сама золота середина, де і ціна не напружує, але при цьому є 100% гарантія, що тебе не «розведуть», як того лоха з порошковим молоком.

Відео: Розмова про російському спортивному харчуванні. Застосування спортпіта збірними командами.

Одним словом, цей інтернет-магазин я рекомендую всім своїм друзям і знайомим, ну, і, звичайно ж, Вам, шановні читачі спортивного порталу «Фітнес і бодібілдінг по-російськи». Якщо є якісь питання - задавайте їх у коментарях! Із задоволенням відповім ...

Поділитися в соц мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Як не потрапити з покупкою спортивного харчування?