UkrProSport.ru

Що краще: протеїн або амінокислоти? Вибираємо правильне харчування для спортсменів

Всі, хто займається фізичною активністю і хоче стати сильніше і красивіше тілом, цікавляться різними варіантами спортивного харчування. Тому виникає серйозне питання: що краще - протеїн або амінокислоти? Перед тим, як на нього відповісти, необхідно визначитися і уточнити, що це за добавки і в чому їх відмінності. Тільки так можна буде скласти правильне спортивне меню.

Відео: Раціон харчування спортсмена. Яким він повинен бути.

Протеїн - ефективно набираємо м`язову масу

Назва такого засобу є «говорить». До його складу входять тільки білки. А ось вуглеводи і жири в склад не входять. Головне завдання використання цієї речовини - нарощування м`язів, а також підтримання їх в тонусі під час серйозних навантажень.

Сьогодні є кілька груп протеїнів:

  • концентрати;
  • ізоляти, які дуже швидко засвоюються і проходять серйозну очистку;
  • гідролізати ізолятів.

Амінокислоти - щоб займатися довше
Що краще приймати з амінокислот і протеїну
У свою чергу амінокислоти - це частинки, з яких білок і складається. Завдяки такій структурі, цей препарат дуже швидко засвоюється організмом і моментально живить м`язи під час дуже сильних навантажень. Деякі з них виробляються самі. Це пролин, таурин, гліцин, аланін і деякі інші. Їх називають замінними.




Є і незамінні амінокислоти. Якщо їх раптом в організмі починає не вистачати, вони починають синтезуватися з так званих незамінних речовин. це:

  • лізин;
  • треонин;
  • валін;
  • лейцин;
  • ізолейцин.

Вони можуть надходити в організм спортсмена тільки з їжею або ж зі спеціальними добавками. Тому вони дуже необхідні. Купуючи комплекс для прийому всередину, актуально підбирати такий препарат, в якому будуть саме незамінні речовини. Що вони дадуть? Це відмінне джерело енергії для більш активної роботи м`язів.

Що ж буде краще? Амінокислоти або протеїни?




Препарати для спортсменів
Обидві речовини - це можливість розвинути свою м`язову тканину, а також заповнити бракуючий рівень енергії. Тому точно сказати, що краще - протеїн або амінокислоти, неможливо. Все абсолютно індивідуально. Однак тренери рекомендують приймати обидві такі добавки. В цьому випадку ефект буде найкращим. Тільки режим прийому цих коштів необхідно скласти раціонально:

  1. Амінокислоти бажано вживати разом з їжею. В іншому випадку вони можуть подразнювати слизову вашого шлунка. Тому ефективніше їх пити вранці, а також після серйозної і напруженого тренування.
  2. Протеїни найкраще приймати перед сном.

Кожен тренер розробляє своїм підопічним індивідуальний варіант прийому цих добавок. Просто зверніться до вашого професійного тренера, який дасть вам аргументовані настанови і пояснить як не завдати шкоди протеїном і амінокислотами.

Всі світові спортсмени беруть протеїнові кошти далеко не одне десятиліття. А ось використання амінокислотних комплексів досі ще вивчається вченими. А як ви думаєте - чи варто застосовувати дані речовини?

думки спортсменів

Арсеній, 24 роки:
«Мені мій тренер порадив приймати відразу 2 добавки. Ось уже 3 місяці так і роблю. Хочу сказати, що сил займатися стало більше. Ну і м`язи помітно підросли. В місяць кілька кілограмів додається. »

Відео: Дивитися Амінокислоти Або Протеїн. Що краще. - Спортивне Харчування Амінокислоти

Костянтин Сергійович, 36 років:
«Приймаю тільки протеїнові препарати. Довіряю тому, що перевірено часом. Мені подобається. Вже більше 2-х років використовую. Результат просто відмінний. Це дуже хороший помічник у тренуваннях. »

Сергій, 31 рік:
«Мені порадили купити відразу і засоби з амінокислот, і протеїнову добавку. Першу п`ю до і після занять. Другу - вже перед тим, як лягати спати. За рік тіло стало більш рельєфно. Дуже радий ефекту. »

Поділитися в соц мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Що краще: протеїн або амінокислоти? Вибираємо правильне харчування для спортсменів