UkrProSport.ru

Syntha 6 комплексний протеїн.

Syntha 6 комплексний протеїн _ Syntha 6 kompleksnyj proteinСьогодні ми знову поговоримо про спеціалізованому спортивному харчуванні. І спробуємо відповісти на питання: «Чи обов`язково сучасному культуристу

вдаватися до його використання? Або ж можна обходитися без спортивного харчування, задовольняючись звичайної повсякденною їжею?». Насправді це питання дуже актуальне, і багато новоспечених атлети рано чи пізно замислюються над цією дилемою ...

Природно досвідчені скептики і завзяті прихильники натурального бодібілдингу з піною у рота будуть доводити, що повсякденному їжі цілком вистачає для потреб організму атлета. До того ж можна їсти через кожні дві години. Плюс той момент, що харчування бодібілдера має бути строго дієтичне: кількість жирів - гранично мінімізована. А білки, як головні будівельники нашого організму повинні бути виведені в максимум. А топові чемпіони взагалі встають по будильнику по три-чотири рази за ніч, і їдять навіть в темний час доби, щоб наситити свій організм так необхідним нам протеїном ...

Все це правильно! І так дійсно повинен харчуватися кожен культурист. Але от питання: чи вистачить цього для повноцінного, якісного м`язового зростання?

Сучасні експерти спортивної дієтологи хором твердять нам, що немає! задовольняючись лише повсякденному звичайною їжею, Ви принципово не зможете досягти реальних обсягів і якісного м`язового зростання! Ви просто не зможете це зробити фізично. Ваш організм Вам цього не дасть ... І зараз ми розповімо Вам чому ...

  • Якщо Ви розраховуєте отримати всі необхідні для Вашого організму вітаміни, мікроелементи, ензими та інше зі звичайних «магазинних» продуктів харчування, то це швидше за все у Вас не вийде. Тому що для цього Вам би знадобилися «якісь ідеальні продукти харчування », в дійсності яких просто не буває в наших магазинах. Технологічна переробка так званого вихідного рослинної і тваринної сировини неминуче пов`язана з втратою мало не більшої кількості наявних там спочатку поживних речовин.
  • Для качка особливо важлива наявність в їжі надлишку білків, проте в силу різного роду причин насиченість білків в м`ясних і молочних продуктах може в значній мірі відрізнятися від гіпотетичної передбачуваної норми. Те ж в принципі відноситься і до білка рослинного походження. Незадовільні екологічні умови, надлишок застосування добрив і природне зниження селекційних якостей з підвищенням числа угідь, задіяних для посадки - всі ці та багато інші фактори призводять до істотного зниження питомої ваги так необхідних нам протеїнів в організмі тварин і рослин.
  • Незважаючи на багаторічні наукові дослідження, розрахункові добові норми споживання комплексу поживних компонентів для бодібілдерів і ідеальне їх пропорційне співвідношення - так до сих пір точно не визначені. За всіх видимості, вони цілком залежать від генетичних показників конкретно взятого бодібілдера і рівня інтенсивності його тренувань. У будь-якому варіанті, індивідуальний підбір щодобового кількості того ж протеїну тільки за рахунок класичних продуктів харчування для бодібілдера неможливий. Фактично це стало б абсолютно непосильною справою, що вимагає неабияких наукових знань.

Syntha 6 комплексний протеїн _ Syntha 6 kompleksnyj proteinА багато Ви взагалі знаєте спортсменів зі значною мускулатурою, наростити її на повсякденної їжі? - думаю, таких нині взагалі немає ...

Але от питання: який же протеїн вибрати з наявного різноманіття на ринку спортивного харчування? Спробуємо відповісти і на це питання ... Але для початку давайте розберемося: які різновиди протеїну є в арсеналі харчування сучасного бодібілдера ...

Відео: Огляд протеїну Syntha 6. Відкликання про смак Шоколадний Коктейль

Сучасні протеїни можна умовно розділити на такі різновиди:

  1. Швидкий;
  2. повільний;
  3. Комплексний.

Розглянемо кожен з них детальніше:

  • Швидкий протеїн практично моментально всмоктується нашої травною системою і фактично відразу починає діяти, потрапляючи в наш організм. Такого роду спортивну добавку доцільно застосовувати безпосередньо відразу перед початком занять з обтяженнями і на тренажерах;
  • повільний протеїн, на відміну від раніше розглянутого, навпаки всмоктується дуже довго і здатний тривалий час підживлювати нашу мускулатуру необхідними нам будівельними матеріалами. Дану спортивну харчову добавку рекомендовано застосовувати вже після тренування для якісного відновлення м`язової системи і повноцінної, так необхідної кожному атлетові, сверхкомпенсации.
  • комплексний протеїн поєднує в собі всі плюси раніше розглянутих харчових добавок. Він містить в собі, як бистроусваемие компоненти, так і довготривалу підживлення нашого тіла будівельним матеріалом. Фактично - це універсальний постачальник білка для наших м`язів в будь-який зручний і необхідне нам час.



Перепробувавши за багато років весь асортимент можливої і неможливої продукції для культуристів редактори нашого бодібілдинг-сайту хотіли б Вам порекомендувати продукт: Syntha 6 комплексний протеїн. На наш погляд Syntha-6 - це саме та універсальна добавка, за допомогою якої Ви доповніть свій щоденний раціон всім необхідним для повноцінного продуктивного і швидкого м`язового зростання.

Ось що говорять про цей продукт наші постійні читачі:

Олексій, 32 роки, Ростов, стаж у бодібілдингу: 15 років:

«Syntha 6 - це багато-компонентний комплексний прот преміум класу з різними варіантами смаку і інноваційною технологією плавного вивільнення амінокислот. Найбільше в ньому мені імпонує ефективність і простота використання ».




Олександр, 22 роки, Саратов, стаж у бодібілдингу: 3 роки:

«Я - початківець атлет. Перебрав кілька варіантів спортивного харчування і зрозумів, що не кожен препарат мені підходить. У мене є деякі проблеми з травленням. Спробувавши саме цей продукт, я для себе вирішив, що це - саме те, що я шукав. Тепер я задоволений! ».

Сергій, 26 років, Москва, стаж в пауерліфтингу: 9 років:

«Мені подобається Syntha 6 бо його можна їсти до і після трену, а також і в дні відновлення у вигляді додаткового постачальника амінокислот».

Олександр, 29 років, Санкт-Петербург, стаж в культуризмі: 12 років:

«Я вибираю саме цей продукт, тому що в складі цього протеїну є інгредієнти сприяють якісному засвоєнню білка і усунення негативного дискомфорту шлунка».

Катерина, 33 роки, Самара, стаж в фітнесі: более 15 лет:

«Мені подобається гамма і різноманітність його смаків. Думаю, кожен зможе підібрати собі відповідний ».

До речі на рахунок гами смаків, їх у цього продукту дійсно широкий діапазон:

  • ваніль,
  • банан,
  • шоколад,
  • мокачино,
  • Полуниця,
  • Печиво-крем,
  • І навіть Шоколадний торт.

Чекаємо на Ваші нові відгуки про продукт в коментарях, або пишіть нам на цей товар на електронну пошту або за допомогою засобу зворотного зв`язку сайту.

Можна нескінченно довго розповідати про цей продукт, але краще, звичайно, один раз спробувати, і на собі відчути його ефективність, чого ми Вам щиро рекомендуємо! Якісного Вам м`язового зростання!

Відео: Протеїн Syntha-6 test

Поділитися в соц мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Syntha 6 комплексний протеїн.