UkrProSport.ru

Смачно і корисно або готуємо протеїнові коктейлі в домашніх умовах!

Для досягнення високих результатів у бодібілдингу дуже важливо звертати увагу не тільки на рівень і кількість тренувань, а й на систему харчування. Досвідчені бодібілдери знають, що для того, щоб збільшити м`язову масу тіла і досягти чудових результатів, дуже важливо вживати достатню кількість білково-протеїнової їжі. Для того щоб заповнити цей недолік багато спортсменів вживають спеціальні порошки, які продаються у вільному продажу в відділах спортивного харчування. Але якщо немає грошей на покупку (а також з якихось інших причин), будь-який бодібілдер зуміє приготувати протеїновий коктейль будинку.

А це складно ?!

«Як приготувати протеїновий коктейль будинку і чи складно це зробити самому?» - такі питання все частіше задають нам початківці спортсмени. Виявляється, для приготування такого напою або гейнера (це суміш білково-вуглеводна для збільшення маси тіла), знадобляться:

  • спеціальні продукти харчування;
  • блендер або міксер;
  • і трохи вільного часу.

Приготувати такий диво-напій в домашніх умовах нескладно і зробити його може кожна людина, навіть не вміє готувати.

Протеїновий гейнер або коктейль?




Протеїновий коктейль будинку
Як зробити протеїнові коктейлі вдома і приготувати гейнер?
Для цього необхідно точно знати, чого ви хочете домогтися. Для набору м`язової маси тіла рекомендується готувати гейнери - це, по суті, такі ж напої, але з додаванням вуглеводної їжі.

Найкращі рецепти коктейлів

Яйця, молоко, мед і горіхи

  • Інгредієнти: три курячих яйця (домашніх і свіжих), стакан молока (не рекомендується вибирати знежирені сорти), меду столова ложка і три ложки волоських горіхів.
  • Спосіб приготування. Всі інгредієнти збийте до стану однорідної маси. Такий напій рекомендується приймати після фізичного тренування.



Вівсянка, яйця, мед, йогурт, молоко і фундук

  • Інгредієнти: 5 столових ложок вівсяних пластівців, двісті міліграм натурального йогурту питного, двісті грамів молока, три свіжих домашніх яйця, одна ложка меду і ложка їдальня фундука.
  • Спосіб приготування. Молоко змішайте з вівсяними пластівцями і залиште «настоюватися» на півгодини, потім додайте йогурт і всі інші продукти. За допомогою блендера збийте всі інгредієнти до утворення однорідної маси.

Даний напій рекомендується випивати після виснажливих тренувань у спортзалі.

Протеїновий коктейль від ... Шварценеггера

Рецепти білкових коктейлів
Секрет красивої фігури Арнольда Шварценеггера полягає не тільки в його щоденних фізичних навантаженнях, але і в улюбленому напої. І ми розповімо, як приготувати протеїновий коктейль будинку від знаменитого Шварценеггера.

  • Інгредієнти: дві склянки молока, півсклянки порошку молочного з низьким відсотком жирності, яйце куряче (домашнє), половина порції вершкового морозива.
  • Спосіб приготування. Всі інгредієнти змішати за допомогою блендера. За бажанням можна додати ягоди, ягідний сироп, а також трохи жирів рослинного походження.

Проте, перш ніж почати приймати такі суміші, рекомендується обговорити це з лікарем, так як є протипоказання.

Відео: КОКТЕЙЛИ для схуднення - 3 СУПЕР РЕЦЕПТА

Відгуки про приготуванні протеїнових коктейлів будинку

Валентин, 23 років. Люди, а хто ще пробував «суміш» від Арнольда? Я, спробував, реально діє! Тільки я ще туди додаю сир ...

Дмитро, 32 роки (початківець бодібілдер). А я роблю суміш з яєць, молока, меду і горіхів. Тільки замість волоських додаю арахіс, а іноді насіння соняшнику. Більше мені подобається з насінням соняшника.

Відео: Протеїновий коктейль в домашніх умовах. РЕЦЕПТИ домашніх білкових коктейлів

Андрій, 40 років (п`ять років в бодібілдингу). А я роблю такий гейнер: чотири яйця, дві склянки кефіру, півсклянки йогурту, сиру сто грамів, мед, натуральний фруктовий сік. Я його п`ю вранці, так як він містить ще й фруктозу.

Поділитися в соц мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Смачно і корисно або готуємо протеїнові коктейлі в домашніх умовах!