UkrProSport.ru

Предворкаут. Живлення. Рекомендації 1 і 2

Предворкаут

Я й гадки не мав, що ідея з фотографіями, яку запропонувала Оксана, буде такою цікавою!

Коли натискаєш на хештег в інстаграм predworkout1, то з`являються такі веселі, креативні і спортивні фотки, що із задоволенням їх розглядаєш і потім вже тягне на тренування # 128578;

Ось уже і коментарях підтверджують це # 128578; Так що використовуйте такий простий мотиватор на тренінгу «Предворкаут» по повній!

До речі, ви можете додавати під своє фото опис веселіше або пишіть коментар, яка пояснювала б, що ви робите на фото. Опис я теж перенесу в альбом.

Пізніше виберемо переможців. Так, їх буде кілька, так як неможливо вибрати когось одного # 128578;

Знаєте, що мені подобається найбільше в цій затії? На багатьох фото люди ПОСМІХАЮТЬСЯ і це здорово!

Переходимо до харчування




живлення

Ми з Оксаною вже тривалий час спілкуємося на тему харчування і так як маємо пристрасть все систематизувати, то виділили основні принципи, яких і самі дотримуємося.

У підсумку я назвав все це ...

Кодекс Розумного Харчування!

Назва гучне, зате абревіатура коротка # 128578;

Отже, кожного тижня ви будете дізнаватися про 4 нових рекомендаціях. Ми їх розмістили в такому порядку, щоб впроваджувати в життя їх було зручніше.

Ви тільки уявіть, наскільки сильно зможете зрушити своє харчування в бік здорового і збалансованого, якщо за місяць внесете в нього 16 невеликих змін.

Я розумію, що ви, як і я, любите подвиги, проте в справі регулювання харчування краще робити невеликі кроки, але зате щодня. Ми готові допомогти вам з впровадженням кожної рекомендації, про яку будемо говорити.

У Оксани велике серце, а у мене багато енергії, тому цій забійної суміші дістанеться кожному # 128578;

Що стосується схуднення, то для цього потрібна повноцінна стратегія і нехай тренінг «Предворкаут» буде вашим першим, але дуже важливим кроком! Китайці мають рацію - навіть найбільший шлях починається з першого кроку! Будемо рухатися поступово!

P.S. У відеоролику фотка салату - це мене Оксана підколола, так як вона монтувала ролик # 128578;

Рекомендація № 1

Бажано їсти свіжі овочі перед білковим і (або) вуглеводним блюдом, так як це сприяє кращому засвоєнню білкової і (або) вуглеводної їжі. Крім цього, в овочах багато клітковини, якої немає або якої мало в білках і вуглеводах. Список причин не є вичерпним.

рекомендація № 2

За скільки часу до їжі пити? Я п`ю воду, а потім починаю готувати. Виходить перерву хвилин 5-10. Під час їжі пити можна, якщо помірно. Якщо заливати в себе кілька кухлів чаю або напоїв - так, це може заважати травленню.

Впроваджуйте рекомендації послідовно, даючи собі кілька днів на закріплення кожної. А потім переходите до наступних рекомендацій.

Поділитися в соц мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Предворкаут. Живлення. Рекомендації 1 і 2