UkrProSport.ru

100Dw3. День 068. Рух, харчування, відпочинок. Частина 1

778048

Всім привіт! Сьогодні з вами знову Олексій Republicommando (republicommando.livejournal.com). Слово Олексію!

================================

Задумавши перейти на здоровий спосіб життя і приступити до тренувань, людина сьогодні стикається з величезною кількістю різних джерел інформації, часом заявляють не те що не співпадаючі, але навіть суперечать один одному речі. Одні вчені і один велетень говорять одне, а інші дієтологи і інша фотомодель - інше, кого слухати? Бідна людина метається з програми на програму і з дієти на дієту, поки не вибивається із сил і не падає медитувати з пивом на диван під телевізор - знайшовши хоч трохи визначеності і спокою.

Насправді, хороші знання не спростовують, а доповнюють і розширюють раніше відоме, але щоб це розуміти, треба починати з самого простого, а потім додавати трохи складніше.

Більшості з тих, хто намагається перестрибнути через якісь етапи розуміння і випробування, зазвичай вдається перехитрити тільки самого себе, і добре, якщо без травм і виріс відрази до здорового способу життя.

Тому краще не брати до уваги себе розумнішими за інших, а розбиратися в усьому поступово, вивчаючи не тільки різні дієти і програми, скільки свій організм і його реакцію на них.

Рух - це просто рух

Куточок в метро

Для початку достатньо просто піднятися з дивана. Так, є люди, які і цього не можуть, і їм від цього зовсім не смішно. Спочатку просто вставайте і ходіть, а коли з`явиться енергія, приступайте до вправ, починаючи з вивчення самих природних і корисних рухів. Це нахили (вони перетворяться в станові тяги і махи з гирею), присідання без обтяжень, віджимання від стінки і підтягування на низькій перекладині.

Зараз новачкам пропонують два порочних, на мій погляд, типу програм. В одних відразу дають технічно складні вправи, що вимагають потужної координації і гнучкості, а також достатньої сили стабілізаторів. Без спеціальної підготовки новачок часом не може утримати вихідне положення, вже і не думаючи про додаткове обтяження, а тим більше - яка фасція куди кріпиться. Які можуть бути присідання або тяги на одній нозі, якщо ви насилу робите їх на двох?




Інша крайність полягає в надмірному спрощення виконуваних рухів з роздуттям тренувального обсягу і відповідною втратою концентрації. Програми «для початківців» з десятків односуглобних вправ і сотень підходів, та ще на тренажерах. Ізольовані руху в одному суглобі необхідні, звичайно, якщо є проблеми з даними суглобом, але це вирішує лікар, а не носій сертифікату вейдерскіх шахраїв.

Так, на самому початку людина не може працювати досить важко і повністю навантажувати двома, трьома і навіть чотирма вправами, але, може, на самому початку йому і не потрібна максимальна інтенсивність? Може, важливіше навчити своє тіло виконувати головні вправи правильно на все життя? А калорії згоряють від будь-якої активності, хоч від ходьби, як пишуть найавторитетніші авторитети.

Відео: Широка спина і горда постава. Денис Гусєв.

Калорія - це просто калорія

З чого почати правильне харчування

Енергію, що отримується з їжі і витрачається на перетравлення цієї їжі, а також залишок, який можна витратити на вправи, вимірюють в калоріях. В одній їжі їх більше, в іншій - менше, ось і почніть дізнаватися, скільки приблизно калорій ви поглинаєте.

Ви не можете втрачати вагу (взагалі - і жир, і м`язи), якщо засовує в себе більше калорій, ніж витрачаєте. І точно так само ви не можете набирати будь-яку вагу (і жир, і м`язи), якщо їсте мало. Тому, коли ви однозначно додаєте або втрачаєте у вазі, порахуйте калорії, а не шукайте колдунства, які навішують вам ненависні (або віднімають бажані) кілограми.

Відео: Пам`ятка автомобілістам. Швидкісний режим в Польщі.




Дослідження показують, що люди частіше переоцінюють свою фізичну активність і недооцінюють меню. Почніть розбиратися в складі продуктів і ви з подивом виявите, що в кілограмі салату калорій ледь вистачає на його перетравлення, а в декількох горіхах енергії більше на порядок * (тобто в десять разів, а не трохи).

Не потрібно відразу накидатися на будь-які спеціальні «дієти», просто дізнайтеся, скільки ви їсте, і вже зрозумієте, звідки що береться або куди йде.

Далі буде ... Частина 2.

================================

Олексій, спасибі! У нас на тренінгу кілька експертів і знаєте, що мені найбільше подобається? Ми всі різні, у кожного з нас своя манера мови, подачі інформації, спілкування з читачами і т.д., але, як мені здається, ми все дивимося в одному напрямку. І це чудово # 128578; Якщо у нас виникають суперечки, то вони стосуються не якихось глобальних стратегічних концепцій, а скоріше тактичних деталей.

Box-Squat

Відео: Chapter 078-080 - Moby Dick by Herman Melville

Олексій, чекаємо твої статті далі, поки ні з чим посперечатися з тим, що ти написав - не можу # 128578;

Стоп! Знайшов! # 128578; Існує поширена думка, що овочі малокалорійні і враховувати їх при регулюванні харчування не варто. Я теж так вважаю, але пару місяців тому зіткнувся з незвичайною ситуацією. Одна з учасниць одного з моїх тренінгів теж орієнтувалася на дану рекомендацію, тим більше, що я постійно про це кажу, мовляв, забивати овочі в лічильник калорій необов`язково, вони дають не такий великий приріст калорій, можна не паритися на цю тему.

Відео: Chapter 059-063 - Moby Dick by Herman Melville

Але що сталося в даному випадку? Вона висилала мені свій харчовий щоденник, я дивлюся, що вона набирає 1800-1900 ккал в день протягом місяця, але очікуваних змін ваги не відбувається. Почали розбиратися докладніше. І тут в коментарях до деяких днях в щоденнику читаю, що у неї різні розлади шлунка відбуваються 3-4 рази на тиждень. Зрозуміло, що причин може бути багато, але відповідь на перше ж питання вже почав прояснювати картину. Я попросив розписати мені, які овочі і які салати вона їсть протягом тижня.

овочі

Коли побачив, що вийшло ... Я просто вніс всю цю масу овочів в лічильник і побачив, що тільки овочами вона набирала 1100 ккал в день. Тобто вона думала, що харчується на 1900 ккал, а насправді виходило 3000 ккал !!!

Коли дієтологи і тренера говорять, що більшість людей їдять мало овочів, потрібно їсти більше, овочі малокалорійні, можна не враховувати, то в принципі вони мають рацію. Але все-таки КАЛОРІЇ в овочах-то є. Це така ж їжа. Просто не кожному вдається наїстися стільки калорій з овочів, але, як виявилося, деяким вдається # 128578; Однак, природа подбала про нас - від великої кількості овочів відбуваються різні розлади шлунково-кишкового тракту, запалення слизової, підвищене газоутворення і ін.

Коли ми розібралися в цій ситуації, дівчина тільки сумно запитала - чому природа не подбала про нас у випадку зі солодким, якого можна з`їдати дуже багато кожен день і шлунок справляється? А як ви думаєте, дійсно, чому? Чому природа зробила так, що, якщо ми регулярно вживаємо багато солодкого, то можемо захворіти діабетом і дізнаємося про це посфактум?

До речі, читав, що в Росії приховану форму діабету 2 ступеня мають 85% росіян ...

Поділитися в соц мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » 100Dw3. День 068. Рух, харчування, відпочинок. Частина 1