UkrProSport.ru

100Dw3. День 092. Робота з тілом. Кіт перший. Живлення

Джо Манганьелло

Увага! продовжуємо робити комплекс № 7 і додаємо 7-й коло !!!

В минулому пості я почав тему про роботу з тілом, точніше про 3 основних китів, на яких потрібно зосередитися після проходження 100 денного воркаута, якщо ви хочете покращувати свої результати, як в плані зовнішнього вигляду, так і функціональних можливостей. Сьогодні поговоримо про перший кита, який безпосередньо впливає на ваш зовнішній вигляд.

Кіт 1. Харчування

Знаєте що, я буду говорить тезисно, прямо, без всяких загравань. Ми з вами разом вже майже 100 днів, а з деякими вже 3-й рік крокуємо пліч-о-пліч.

1. Якщо ви хочете схуднути, то простіше і швидше зробити акцент на зменшенні калорійності свого харчування на 15-20%.
2. Якщо ви хочете набрати вагу, то простіше і швидше зробити акцент на збільшенні калорійності свого харчування на 15-20%.

Питання: А якщо я хочу схуднути за допомогою збільшення рухової активності?




Відповідь: Знайдіть в інтернеті будь-яку таблицю витрати калорійності при різних видах руху. Подивіться, скільки ви можете спалити за годину. Кілокалорій 300-400, якщо будете займатися дуже важко і інтенсивно.

Але тут є 2 моменти. Перший - ви не зможете підтримувати таку інтенсивність протягом години, якщо ви новачок. Ну хіба що, якщо не тікаєте по тайзі від голодного ведмедя. Правда, він вас наздожене швидше, ніж за годину, але не суть. Момент другий. Якщо ви досвідчений ... ви розумієте, що простіше відмовитися від тих же 300-500 ккал (у кожного по різному, природно), ніж намагатися позбутися від них за допомогою божевільних фіз.нагрузок (читай - тікати від ведмедя), а заощаджені сили витратити на помірні тренування. Навіть якщо ви будете намагатися схуднути саме за допомогою важких фіз.нагрузок, то новачка, як правило, зупиняють два фактора - або перетренированность, або травма. Перше виб`є вас з колією від 2-3 до 10-15 днів, друге - до декількох місяців. Воно вам треба?

Питання: Ок, я зрозумів! А що якщо я не хочу займатися спортом, а просто буду худнути за рахунок обмеження харчування? Я буду худнути?

Відповідь: Звичайно. Спочатку. А потім обмін речовин пристосуватися до обмеженою калорійності, і ця обмежена калорійність стане для вас підтримує калорійністю. Ви знову її понизите. Потім знову відбудеться звикання і вага знову загальмується. І, до речі, крім жиру ви будете втрачати м`язову тканину. Крім пружності тіла, яке створюється м`язовим тонусом, ви також будете втрачати здоров`я - буде погіршуватися стан волосся, нігтів, зубів, шкіри, різних систем організму.




Питання: Але чому? Адже я все роблю грамотно. Я не тільки дотримуюся калорійність, але і намагаюся в даному випадку вживати і БЕЛКИ, і жири, і ВУГЛЕВОДИ. 

Відповідь: Це добре, що крім калорійності ви намагаєтеся дотримуватися баланс БЖУ. Але мало є білок, щоб збільшувався відсоток м`язової тканини в тілі. Для того, щоб білок транспоновану в м`язи, потрібна активна м`язова робота. Точніше не тільки для цього. Нехай вчені досі сперечаються про те, чому ростуть м`язи, але сотні тисяч спортсменів, атлетично складених людей і навіть голлівудських зірок, які не можуть дозволити собі відчувати непрацюючі способи, щоб залишатися в гарній фізичній формі, використовують методи, які вже не одне десятиліття приносить відмінний результат. Це акцент на споживання білкових продуктів і помірний силовий тренінг.

Мудрі і зайняті люди, які знаходяться у відмінній формі, також завжди вживають потрібну кількість жирів і все зигзаги в калорійності регулюють за рахунок кількості вуглеводів.

Задумливо: Хм, в принципі, логіка в міркуваннях є ...

Сумно: Логіка в міркуваннях? # 128578; Це не міркування, а розповідь про простому інструменті, який знаходиться так близько біля всіх під носом, що через свою простоту і близькості нікому не віриться, що це найважливіший фактор. Ми читаємо нову статтю про чергового голлівудського актора, наприклад, Джо Манганьелло, пропускаємо повз вуха, коли він говорить про свій режим харчування і з нетерпінням чекаємо його книги, в якій він розповідає, які вправи робить. І ось тоді-то ми спробуємо його секретний комплекс і все у нас буде круто # 128578;

Насправді Джо дуже грамотний мужик. Присідання, румунські тяги на одній нозі, підйом ніг на турніку, підтягування, пліометріческіе віджимання, ривок зі штангою, присідання зі штангою у витягнутих руках, гирі та інші відмінні вправи, дозволяють йому почуватися сильним, витривалим і гнучким. А низький відсоток жиру в його останніх роботах в серіалі «Справжня кров» - результат раціонального харчування.

Питання: Ок, з харчуванням зрозуміло. А що в плані фіз.нагрузок?

Відповідь: Завтра поговоримо # 128578;

Поділитися в соц мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » 100Dw3. День 092. Робота з тілом. Кіт перший. Живлення