UkrProSport.ru

День 78. Харчування в відрядженнях

Харчування у відрядженні і поза домомТреба відразу віддавати собі звіт, що харчуватися в відрядженнях більш-менш нормально складніше, ніж удома. Однак, при належній вправності з відрядження можна повернутися здоровіше і стрункішою, ніж ваші товариші по нещастю # 128578;

Розповім про свій невеликому досвіді. Ще перед відрядженням я був в курсі, яке харчування мене чекає і що нічого хорошого чекати не доведеться. Мої колеги поверталися в більшості випадків набрали зайву вагу від 10 до 15 кг за півроку, чому сприяла жирна їжа, присмачена комбіжир, приправлена простроченими консервами. До всього цього додавалася моторошна гіподинамія, в яку спочатку із задоволенням, а потім з огидою занурювалось майже все чоловіче населення. Ну і калорійне пияцтво, відсутність жіночого товариства також додавало зайві кілограми не тільки на могутні, але і на кволі торси # 128578; До того ж здоров`я у народу падало на очах. Після обіду більшість валялися по Кубрика, страждаючи від печії, так як жирна їжа постійно смажилася в одному і тому ж маслі по кілька разів.

Я відразу відмовився від загального харчування, вирішивши для себе, що тільки зрідка буду приєднуватися до загального столу на свята, дні народження, нові звання і т.д. У перший же тиждень відрядження я придбав 2 термоса - з вузьким і широким горлом, термокружку з кришкою. Незважаючи на те, що я схуд на 15 кг за цей час, я не тільки зберіг здоров`я, але і повернувся додому досить бадьорим і свіжим. Вага потім набрав, так що особа не втратив # 128578;




Багато спортсменів завжди дивляться, де можна взяти білок, я ж першим ділом дізнаюся, як йдуть справи з овочами і фруктами. Тому в першу чергу я постарався, щоб в моєму раціоні завжди були капуста, морква, буряк, цибуля, часник (взимку) і набагато більше овочів (влітку). Фрукти - яблука і цитрусові. Обов`язково лимони до чаю. Мед (цукор я не їм вже років 15).

Білок. З ним, як завжди виявилося складніше. У зв`язку з тим, що в той період м`ясне я їв рідко (1 раз в 1-2 тижні), сиру не було взагалі, риба зрідка, то порятунком були горіхи. У звичайному раціоні харчування потрібно враховувати, що горіхи калорійні і ще є постачальниками жирів, але в ситуації рідкісного вживання м`ясних і рибних продуктів, організм пристосовується набагато ефективніше засвоювати білок з горіхів, зернобобових і навіть з каш. Раз в 1-2 тижні я виїжджав по блату потайки в іншу республіку з місцевими, де харчувався не тільки смачно і повноцінно домашнім вином, домашнім сиром, домашнім м`ясом і т.п. продуктами, але найголовніше в колі добрих і гостинних людей.




Вуглеводи - фрукти, з каш - гречка, коричневий рис, пшінки. Крупи просто заливав окропом в термосі з широким горлом, стругав туди моркви і буряка, наприклад, спецій. Через кілька годин була ароматна каша, як ніби з російської печі. З солодощів їв зефір в шоколаді - це мій фетиш # 128578; Я навіть здається десь краєм вуха чув, що вчені знайшли в ньому щось корисне, і кожен раз, коли його їв, згадував цю думку і моєї зЗОЖной душі ставало весело # 128578;

Жири - рослинна нерафінована олія, по ложці прямо в термос з кашею. До речі. у мене був непоганий різноманітність здорових сухофруктів - 6-7 видів. Правильно засушені вони все-таки є невеликими джерелами енергії. Їх додавав верб каші, і просто окремо заливав гарячою водою, після настоювання додавав мед.

Ось приблизно такими продуктами я харчувався днів 5 в тиждень. Іноді, коли не було що їсти, робив розвантажувальні дні, лопая яблука і до нестями підтягувався на гілці дерева прямо перед кубриком. Потім до нас приїхав гиревик з 2-ма гирями і змусив мене робити поштовхи і ривки. Але це вже зовсім інша історія # 128578;

Поділитися в соц мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » День 78. Харчування в відрядженнях