UkrProSport.ru

Прийом креатину і харчування

З листування:

Є така амінокислота - креатин. Я в силу спортивного інтересу, займаючись "залізом", пробував його приймати (1 курс). Брав - по "науці", як сказано. Ефект відчув ч / з тиждень, тобто відразу після завантаження. Протягом всього курсу відчувався повільний але впевнене зростання ваг. Відчувалося і збільшення витривалості. Але після припинення прийому все "досягнення" (хоча щось і залишилося) повернулися майже до первісного. Так ось, може у кого-нить, є досвід "утримання" досягнутого? Ну хоча б 50-ти%! Чи не пити ж КРЕАТИН постійно! Давайте, поділіться! Andrey

Відео: Спортивне харчування. Протеїн, креатин, гейнер і глутамін.

Прийом креатину і харчування

Відео: Коротко про креатин + конкурс !!! Михайло Пригунов

Andrey, здрастуйте.

Цікавий Ваш досвід застосування креатину. А що, власне, Вас наштовхнуло на його застосування? Застій результатів або цікавість? І ще цікаво, як давно Ви тренуєтеся? Як Ви харчувалися на тлі прийому креатину?




Після відповіді на ці питання я із задоволенням поділюся з Вами своєю думкою на цю тему.

Роман, так треба сказати, що таким вже серйозним "досвідом", моє застосування креатину, я б не назвав. І спонукало мене, на його застосування, в першу чергу звичайно цікавість. Я взагалі якщо в чомусь сумніваюся, то віддаю перевагу перевірити це на собі, але робити це з пріутствіем розуму. Певний застій теж мав місце. Регулярно залізом я став займатися в уже досить зрілому, для спорту, віком. Тому не швидке зростання результатів можна зрозуміти. А займаюся я років шість. З приводу харчування, "під час креатину" ..... да як зазвичай, тобто без звернення уваги.

До весни хочу знову спробувати креатин, але вже збалансувавши харчування. Включити сюди і протеїни, і амінокислоти, і звичайно вітаміни. І все-таки я хочу спробувати зберегти досягнутий результат по максимуму. Навіщо?




Так просто, якщо це не вийде, нехай з 2-3 рази, то навіщо він цей креатин потрібен, якщо користь від нього (або незначне підвищення) тільки під час його прийому? Роман, якщо у Вас є якісь поради, підказки, рекомендації або свою думку на це, то ЖДУ !!! Andrey

Про креатині і харчуванні

Будь-які харчові добавки, такі як протеїни, креатин, L-карнітин та інше завжди були і залишаються тільки добавками. Тобто вони не повинні заміняти їжу.

Мені досить часто доводиться бачити ситуації, коли хлопець купує якийсь препарат і думає, що тепер-то у нього "попре". І зовсім не звертає уваги на харчування. "А навіщо? Адже препарат приймаю".

Але вся справа в банальній фізичну природу нашого тіла. Це тільки великий майстер Кун-фу може прожити рік на краплі роси з дерева гінкго. А якщо бажаєте отримати віддачу від тренувань, особливо в плані приросту сили і м`язової маси, то без посиленого харчування не обійтися, як не крути.

Підсумок: прийом будь-яких препаратів, що стимулюють обмін речовин, збільшують енергію і т.д. повинен здійснюватися на тлі повноцінного харчування. В якому достатньо поживних речовин для відновлення.

Уявіть собі картину. Ви за допомогою креатину підвищили рівень енергії під час тренування, що дозволило Вам підняти її інтенсивність. Тобто м`язи були навантажені більше, ніж зазвичай. Але креатин не дає м`язам нічого в плані відновлення. Як, скажіть, м`язи повинні викручуватися з такої ситуації? Тільки за рахунок внутрішніх резервів. І природно, що як тільки Ви припиніть прийом креатину, організм швидко повернеться до вихідного рівня обміну речовин.

Але якщо Ви дбаєте про відновлення, то обмін речовин перебудовується на новий лад і підлаштовується під збільшене навантаження і під зрослий обсяг м`язів. Ось в цьому випадку зберегти результат буде набагато простіше.

Рекомендується по темі:

Як приймати креатин?

Відео: Спортивне харчування ч2: Креатин, Гейнер і Що реально з усього цього потрібно?

Поділитися в соц мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Прийом креатину і харчування