UkrProSport.ru

Як проголосувати за учасників all-star game 2012

Відео: KHL All Star Game Concert / Концерт перед початком Матчу Зірок КХЛ

Привіт, шановні відвідувачі сайту basketball-training.org.ua! Як усі ми знаємо (а якщо хто не знає, то я розповім) саме видовищне шоу в NBA, тобто All Star Weekend розпочнеться 26 лютого 2012 року. І звичайно ж, більшість з нас буде дивитися його: хто в прямій трансляції використовуючи NBA LeaguePass або інші канали прямих трансляцій (як дивитися матчі NBA онлайн безкоштовно) - хто в запису скачавши матчі з торрентів.

Але зараз я хочу поговорити не про це, а про те, як взяти участь у виборі тих самих зоряних гравців, які візьмуть участь в All-Star Game 2012. Якщо чесно, то я вже третій рік активно беру участь в таких виборах, і якщо чесно, то дуже приємно бути частиною такого глобального процесу, особливо, якщо обраний мною гравець таки вийде на паркет.

NBA All-Star Game 2012 Грати всіх зірок NBA 2012

NBA All-Star Game 2012

Де вибрати учасників Матчу Всіх Зірок NBA 2012

Знаючи, що багато любителів баскетболу не сильно дружать з англійською мовою, та й часто складно розібратися, використовуючи простий текст - я вирішив написати просту, але працюючу інструкцію по тому, як взяти участь у відборі гравців збірної Сходу і Заходу. Давайте почнемо!

Першим кроком ми переходимо на сайт nba.com і натискаємо на кнопку, розташовану в лівому верхньому кутку екрану (відразу під кнопкою-значком NBA), на якій написано «VOTE NOW» - що означає - «вибирай зараз».

Тепер перед нами з`явилася сторінка, яку ви побачили, як тільки почали читати статтю. Всього 19 днів залишилося для вибору гравців - значить і нам пора поспішати. Давайте перемкнемо мову - підводимо курсор мишки до кнопки «English» - вона відразу під числом днів, тобто справа вгорі - і з розкрився списку вибираємо «Русский». Ну ось, тепер набагато простіше! Пора реєструватися. Рада - краще вводити e-mail, який перебуває в міжнародній зоні (.com або .net), але якщо його немає - то теж не проблема.

Відео: DotA 2 - The International 2013 All Star Match (Російські Коментарі)

Тут я зважився на невеликий експеримент і записав маленьку відео-інструкцію: пропоную подивитися її.




Так, все виявилося навіть набагато простіше, і навіть не потрібно було підтверджувати реєстрацію за допомогою e-mail. Все - тепер варто голосувати!

Учасники NBA All-Star Game 2012 з версії Basketball-training.org.ua




Ну а кого ж вибрав я? Давайте почнемо зліва-направо, тобто з команди Заходу.

Почну я з центрових, там вибір невеликий. Я проголосував за Деандре Джордана, тому що вважаю All-Star Game - в першу чергу шоу, а після данки через Газоля з Байнумом я зрозумів, як круто вміє летіти цей гравець.

далі захисники, і ось тут починаються складності. відразу вибираю Кобі, бо All-Star без Кобі - це не All-Star. Додаю і тут-же згадую про його травму: згадав, як він пару років тому вийшов на хвилину, і навіть не кинув по кільцю. Хреново. Однак, його останні матчі не дозволяють скасувати своє рішення. А другий гравець? Років так 5 назад я б не думаючи натиснув би на прізвище Кідд, але він вже постарів. Неш, Паркер або Пол? Напевно все-таки Кріс Полл. Чому - пояснити не можу.

Відео: КХЛ Матч Зірок 2013 День перший / KHL All-Star Game 2013 Day 1

Тепер нападники. Кевін Дюрант - відразу і без питань. Сміюся від того, як тепер звуть Рона Артеста, і вибираю Гріффіна - все-таки шоу. А ось якби брав команду для перемоги - то Дірк Новіцкі зайняв би його місце. Ну от так.

Тепер їдемо на Схід! Хто є у нас тут?

центрові - Двайт Ховард, якби міг - ще б проголосував за МакГі - дуже сподобався на конкурсі в минулому році, та й габарити дозволяють влаштувати шоу.

Захисники. Вейд йде першим, мені подобається, як він грає, та й елементи шоу у нього завжди присутні. Щодо другого - я хочу побачити класні передачі, так що Деррік Роуз відпадає. Ну не віддає він таких передач як Неш, Пол або Рондо. Так що - Рондо, хоча мені він не дуже подобається, але віддати передачу, та таку, що хочеться скочити на ноги і крикнути «Ну ніфіга собі» він може.

Нападники. Леброн Джеймс - це як Кобі, хоча порівнювати я їх не буду. Але вибираю його відразу. Ну і Гарнет - тільки через те, що не знаю кого вибрати. Кармело перестав влаштовувати шоу, Амарі - здається його переоцінили. А Гарнет - це як Данкан, але тільки Гарнет :).

Так, всіх вибрали, тепер вводимо два слова внизу статті (я зазвичай обновляю до тих пір, поки не покаже щось осудна) і натискаємо кнопку «Голосувати». Ось що вийшло у мене.

Відео: КХЛ Матч Зірок 2013 День другий / KHL All-Star Game 2013 Day 2

NBA All Star Players 2012

NBA All Star Players 2012

До речі, якщо гравця, якого б Ви хотіли бачити на NBA All-Star Game 2012 в списку немає - не засмучуйтеся, просто виберіть його прізвище в списку внизу сторінки. Ось, тепер здається точно все.

Ось і підійшла до кінця ця стаття, сподіваюся що Ви раді були дізнатися про можливості взяти участь у виборі кращих гравців NBA (ну або найбільш видовищних, як робив це я). А я за звичкою бажаю Вам вдалих тренувань і чекаю на сторінках цього сайту!

Поділитися в соц мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Як проголосувати за учасників all-star game 2012