UkrProSport.ru

Курт брунгардт - ідеальний прес

Відео: ЯК НАКАЧАТИ ІДЕАЛЬНИЙ ПРЕС ЗА ОДИН МІСЯЦЬ. 8 кубиків преса за 1 місяць. Тренування №1 ВИПУСК 1 з 9

Привіт, шановні відвідувачі сайту «уроки баскетболу». На цей раз ми будемо уважно вивчати третю книгу Курта Брунгардт з тих, які представлені на нашому сайті, назва якої: «Курт Брунгардт - ідеальний прес. Інтенсивний 6-й тижневий курс тренувань».

Не буду багатослівним, просто скажу, що нижче Ви зможете прочитати невелику передмову до цієї книги, яку написав сам Курт Брунгардт, а після цього (або, якщо хочете, відразу) Ви можете безкоштовно завантажити цю книгу на свій комп`ютер. Як Ви вже здогадалися, в цій книзі мова піде про процес накачування преса і докладному описі процесу тренувань, які будуть цьому супроводжувати. Давайте почнемо.

Курт Брунгардт - ідеальний прес. Інтенсивний 6-й тижневий курс тренувань.

Курт Брунгардт - ідеальний прес

Відео: Як накачати ідеальний прес Денис Гусєв

В наші дні не так-то просто бути справжнім чоловіком. Нам постійно твердять, що у нас повинні бути всі елементи нормального життя: перспективна і високооплачувана робота, прекрасна сексуальне життя, друзі і сім`я, а також досить вільного часу, щоб розслабитися і отримати задоволення від усього перерахованого вище. І, звичайно, ми повинні мати прекрасне фізично розвинене тіло.

Дещо з цього у нас є. Як-не-як, ваша робота дійсно перспективна, хоча швидше за все нагороджує вас масою стресів. Стрес же, в свою чергу, збільшує продукцію в вашому тілі гормону костірола, який сприяє утворенню жирових відкладень на талії. Подивіться навколо, і ви побачите, що майже всі чоловіки, які отримали прекрасну роботу, змушені відмовитися від ідеї мати прекрасне тіло. Більшості ж чоловіків, що володіють фізично розвиненим тілом, довелося відмовитися від перспективи отримати хорошу роботу, оскільки вдосконалення фігури перетворилося в їх головне заняття.




Однак вам зовсім не обов`язково йти на подібні компроміси. Цілком реально успішно робити кар`єру, не поповнюючи ряди процвітаючих інфарктників, які не можуть сісти в літак без ризику отримати черговий серцевий напад. І вам не потрібно відмовлятися від вільного часу, відпочинку в колі сім`ї та друзів, а також нормального сексу. адже чим більш фізично абсолютно ваше тіло, тим більш насиченою буде ваша сексуальне життя.

Виникає цілком природне запитання: що ж потрібно зробити з вашим животом, щоб домогтися цих благ? Відповідь дуже проста. Якщо хочете отримати прекрасні м`язи преса - Любіть життя. Ви повинні уважно слідувати вказівкам цієї книги, інтенсивно займатися, і успіх гарантований.

Пропонована вашій увазі книга містить розрахований на чотири тижні комплекс вправ для розвитку черевного преса, аеробіки, а також спеціальну систему харчування. Ви можете вибрати будь-який режим тренувань: або приступити до інтенсивних занять, або займатися за програмою, розрахованою на три години в тиждень (якщо у вас зовсім мало вільного часу). Ви обов`язково оціните, наскільки приємною і зручною може бути система фізичних вправ, і я впевнений, що після цього ви будете виконувати їх (в тій чи іншій формі) протягом усього життя.




Якщо ви вже знаходитеся в прекрасній фізичній формі, можете починати з другої програми вправ і займатися більш інтенсивно. Однак ця книга розрахована на тих, чий черевний прес вельми далекий від досконалості. Вона для тих, хто, стоячи перед дзеркалом і споглядаючи свій живіт, віддається невтішним роздумів: «Що мені зробити, щоб роздобути красивий прес? Як цього добитися? ».

Відео: Ідеальний прес за 8 хвилин

Наша книга навчить вас, як це зробити. Звичайно, це не відбудеться само собою, вам потрібно буде докласти певних зусиль, але розроблена Куртом Брунгардт програма тренувань гарантує успіх.

Курт прекрасно знає, що саме потрібно робити. Він 18 років пропрацював в якості тренера і володіє величезним досвідом. Його книга стане для вас не тільки посібником з розробці м`язів черевного преса, але і воротами в світ фітнесу.

Відео: Супер ПРЕС: 8 кубиків - за 8 хвилин!

Завдяки спорту Курт, як і я, в повній мірі насолодився щастям бути сильним і здоровим. Тепер ми готові поділитися з вами цією радістю, якої, на жаль, ви були позбавлені. Для нас фітнес - це спосіб життя, який гарантує здоров`я та довголіття. Ми із задоволенням розкриємо вам всі свої секрети.

Завантажити безкоштовно книгу Курта Брунгардт - "Ідеальний прес за 6 тижнів"

Так, описова частина підійшла до кінця, тепер пора зайнятися основною: надати Вам посилання для безкоштовного скачування книги Курта Брунгардт «Ідеальний прес. Інтенсивний 6-й тижневий курс тренувань». Завантажити книгу можна за посиланням: ідеальний прес

До речі, якщо комусь із Вас уже знайома ця книга, або Ви є представником категорії людей, яким потрібно все і відразу - у мене є для Вас приємний сюрприз - «Як накачати прес за 8 хвилин у день». Ця тренувальна програма з 1994 року продовжує утримуватися в лідерах сегмента тренувань м`язів преса.

Вдалих Вам тренувань і до швидких зустрічей на сторінках цього сайту!

Поділитися в соц мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Курт брунгардт - ідеальний прес