UkrProSport.ru

Курт брунгардт - ідеальні м`язи рук

Привіт, шановні відвідувачі сайту «уроки баскетболу

». Продовжуємо знайомитися з творчістю Курта Брунгардт, і на черзі книга під назвою «Курт Брунгардт - ідеальні м`язи рук. Інтенсивний 6-й тижневий курс тренувань».

Книга розповість нам про те, як саме потрібно займатися над м`язами своїх рук, щоб через півтора місяці отримати перетворити їх в м`язисті і рельєфні об`єкти заздрості. Знову, вже за звичкою, вставляю передмову самого автора - почитайте про що конкретно ця книга і можете переходити до скачування, яке абсолютно безкоштовно (посилання на скачування знаходиться в кінці статті).

Курт Брунгардт - ідеальні м`язи рук. Інтенсивний 6-й тижневий курс тренувань.

Курт Брунгардт - ідеальні м`язи рук.

Відео: Бодібілдинг тренування м`язів живота Курт Бр

Як і більшість з вас, я виріс в маленькому містечку. Ми жили в набагато меншому будинку, ніж сьогодні, а мої батьки їздили на скромному «універсалі» і навіть не чули про розкішних сучасних мікроавтобусах. Саме час і люди були набагато простіше.

Практично ніхто не знав, що таке «гойдатися». Звичайно, в гаражі у шкільного вчителя фізкультури валялася пара гантелей. А добре розвиненим тілом володіли або ті, кого щедро обдарувала природа, або ті, кого життя змусило займатися важкою фізичною роботою. Так, в моїй школі найрозвиненіша мускулатура була у прибиральника, а найслабша, на мій погляд, - у прив`язаного до письмового столу вчителя (не беруся стверджувати це на всі 100 відсотків, оскільки ніколи не бачив вчителі без костюма і краватки).

Я почав займатися з обтяженнями, коли мені було близько 13 років. Коли я в 1975 році закінчив школу, разом зі мною бодібілдінгом займалося майже півдюжини однокласників. Тоді ми ще не знали методики тренувань, і тільки один з нас зміг домогтися результатів (за це він і отримав прізвисько Герк, створене нами шляхом скорочення слова «Геркулес»). Я ж міг спостерігати тільки дуже незначні зміни в своєму тілі, однак інші не могли похвалитися навіть цим. Мої руки залишалися настільки худими, що я міг вільно підняти рукава сорочки до самого плеча.




У наступному році, після того як у фільмі «Rocky» Сильвестр Сталлоне оголив свій накачаний торс, в Америці почався бум бодібілдингу. Для мільйонів юнаків набуття боксером Рокі Бальбоа почуття власної гідності було міцно пов`язано з значними розмірами його біцепсів.

Рік по тому Арнольд Шварцнегер в своєму фільмі «Pumping Iron»Вимовив знамениті слова про те, що задоволення від тренування з обтяженнями те саме оргазму, - і це призвело до занять бодібілдингом ще більше людей.

Дуже скоро ці два фільми паралельно з ростом популярності курсів аеробіки Джейн Фонди зробили фізичні вправи невід`ємною частиною способу життя досить солідною групи населення Америки. хлопці розглядали розвинену мускулатуру як пропуск в світ повноцінного сексу, прекрасних спортивних здібностей і, що ще більш важливо, як об`єкт заздрості інших чоловіків.

Відео: Курт Брунгардт ідеальний прес




Однак, незважаючи на палке бажання наростити побільше м`язової маси і стати великими і сильними, ми практично нічого не знали про бодібілдинг. До кінця 90-х років, займаючись практично 30 років, я не знав, як саме можна досягти бажаних результатів. Тільки 10 років тому я, нарешті, отримав чітке уявлення про те, як саме потрібно планувати тренування і харчування, щоб отримати максимальний ефект. На той час я вже встиг одружитися, завести трьох дітей і взяти позику в банку. У мене була досить спокійне життя, але практично не залишалося часу на те, щоб серйозно зайнятися будівництвом свого тіла.

Курт Брунгардт, автор цієї книги, розібрався в даній проблемі набагато раніше і краще за мене. Перша його книга з трилогії, присвяченої черевного преса «Все про черевний прес», Побачила світ ще в 1993 році і до цих пір залишається бестселером. Створений ним відеокурс «Людина зі сталі: Черевний прес»Став одним з небагатьох посібників подібного роду, які приносять реальну користь.

Я представляю вашій увазі другу книгу Курта з серії, що видається журналом «Men`s Health». Його перша книга «ідеальний прес»Була присвячена не тільки розвитку цієї групи м`язів, але і своєрідним вступом у світ фітнесу та бодібілдингу. До речі, непоганим доповненням до цієї книги може служити курс під назвою «Прес за 8 хвилин в день».

У своїй новій книзі автор перемістив акцент виключно на бодібілдинг. Курт вважає, що хлопець, який вирішив «накачати» руки, вже має загальне уявлення про спортивному залі, в якому він має залишити вельми солідну кількість свого часу і сил. Проте книга написана так, що їй можуть користуватися і новачки. Цей посібник пропонує основи вправ, в той же час м`яко підштовхуючи до більш серйозних тренувань і складним методикам розвитку м`язів рук. Більш того, воно допоможе вам збільшити недостатньо розвинені частини вашого тіла, зберігши пропорції всього тіла.

На жаль, в 1970 році, коли я вперше взяв у руки гантелі і штангу, у мене не було цієї книги. розвинена мускулатура надала б мені більше впевненості і допомогла б зробити життя набагато більш цікавою. Однак мені приємно усвідомлювати, що завдяки основній програмі тренувань Курта ви витратите всього 6 тижнів на те, що зайняло у мене 30 довгих років.

До зустрічі в спортивному залі!

Завантажити безкоштовно книгу Курта Брунгардт - Ідеальні м`язи рук за 6 тижнів

Так, опис закінчилося, пора переходити до заслання для безкоштовного скачування цієї книги. А ось і вона: Курт Брунгардт - ідеальні м`язи рук

Вдалих Вам тренувань і до швидких зустрічей на сторінках цього сайту!

Поділитися в соц мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Курт брунгардт - ідеальні м`язи рук