UkrProSport.ru

Його гра - he got game

Відео: Його гра

Привіт, шановні відвідувачі сайту basketball-training.org.ua! У сьогоднішній статті я хочу розповісти Вам про один з найкращих фільмів про баскетбол, з тих, які мені довелося подивитися. Дензел Вашингтон, Рей Аллен, Мілла Йовович (ось її роль я правда не сильно зрозумів), Спайк Лі, 25 000 000 $ бюджету, 7,57 рейтингу по Кинопоиск і 6,8 по IMDb - зустрічайте фільм «його гра»(«He Got Game»).

У 1998 році Спайк Лі (так, це той самий забавний коротун, який приходить на кожен матч Нью-Йорк Нікс в дуже екстравагантному вбранні) вирішив зняти фільм про ... А ось втім, говорити про що цей фільм, буде як мінімум, самовпевнено і неправильно , адже кожен зможе побачити в неабиякий сюжеті щось своє, особливе. Давайте краще я коротко розкажу, чим саме мені сподобався цей фільм.

Фільм про баскетбол: Його гра - He Got Game

Його гра - He Got Game

Сюжет фільму «Його Гра» (He Got Game)

З перших хвилин фільму перед нами постає правдива картина про роль спорту в долі простих хлопців, які виросли на вулиці. Головний герой фільму - Ісус Шатлсуорт (Його грає молодий Рей Аллен) - молодий і дуже талановитий баскетболіст, за шкільною кар`єрою якого уважно стежать скаути університетських команд: кожен навчальний заклад не проти отримати майбутню баскетбольну суперзірку. Ісус є збірним образом американського чорношкірого підлітка, з величезними проблемами в сім`ї (батько сидить у в`язниці за вбивство матері, а сам хлопець змушений виховувати молодшу сестру) і в особистому житті. І ось, у хлопця з`являється шанс на хорошу освіту і щасливе майбутнє в будь-якому з американських університетів, якби не одне «але»!

І це «але» - батько (його грає Дензел Вашингтон), Який стає заручником обставин: з одного боку, він щиро бажає щастя своєму синові, а з іншого ... З іншого боку знаходиться начальник в`язниці, який обіцяє скоротити термін Джейку, якщо той умовить свого сина вступити до університету «Біг Стейт». Ось така дилема.

Звичайно, проблема взаємин батьків і дітей піднімається в багатьох фільмах, в тому числі і спортивної тематики, але як мені здається, основна ідея фільму не в цьому. Одна з сюжетних ліній показує всю жорстокість і жадібність навколишнього світу: вчора - ти нікому не відомий хлопчина зі шкільної команди, ніхто не подасть тобі руку, якщо ти впав. А сьогодні до тебе прийшла слава, ти - перспективний гравець, майбутня зірка - і ось, натовпу як-би друзів, родичів і просто знайомих вже хочуть відрізати шматочок від твоєї популярності. І ось, батько Ісуса (до речі, як-то під час торішнього матчу Бостона Рей Аллен зробив дуже хороший данк після складного проходу і коментатор почав кричати щось на кшталт: «це не Рей, це Ісус, він повернувся до нас») спочатку просто хоче допомогти собі, паралельно відновити взаємини з сином. Але через якийсь час, він розуміє, що саме є найголовнішим для нього - і намагається надолужити все те, що було втрачено за роки ув`язнення. Апогеєм фільму стає гра батька і сина, призом в якій є вибір. Просто вибір - і вони грають.

Відео: "його гра" "1 998" (Тизер)

Його Гра: трейлер, скачати фільм або подивитися онлайн




Отже, давайте для початку подивимося трейлер до цього чудового фільму (знову я не можу знайти хороший трейлер, перекладений на російську мову, але в принципі - базове знання англійської дозволить зрозуміти 90% діалогів, а ті, хто не володіє цією мовою - трейлер дозволить відчути дух фільму).




Ще однією істотною особливістю цього фільму є те, що головна роль у фільмі належить, ні, не Рею Аллену, що не герою Вашингтона - а самому духу баскетболу. Просто візьми в руки свій старий м`яч, відпусти його і відчуй, як ударившись об підлогу він знову звично ляже в кисть. Як після легкого, практично невловимий руху він відправляється в сторону кільця і як чудово шарудить сітка, коли м`яч прослизає в кільце.

Відео: He Got Game 1998 Denzel Washington, Milla Jovovich, Ray Allen Movies FULL YouTube

До речі, потрібно відзначити, що Спайк Лі пробував на роль Ісуса таких суперзірок, як Трейсі МакГрейд, Аллена Айверсона, Ріка Фокса, Стефана Марбері і навіть Кевіна Гарнетта. Але в підсумку - підійшов Рей Аллен, майбутній член залу слави NBA, людина, рекорд якого за забитими триочковим кидкам швидше за все вже ніколи не буде побитий.

Для того щоб безкоштовно, а головне - швидко завантажити цей фільм, ви можете перейти по одній з посилань, які я наведу нижче. Це посилання на досить популярні торрент-трекери, так що проблем зі скачуванням не повинно виникнути.

  • rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=344350
  • rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=2950677
  • kinokopilka.tv/movies/2222-ego-igra

Ну а для тих, хто не хоче витрачати час на скачування фільму - пропоную зробити маленьку подорож по посиланню, яка приведе Вас в нашу групу, яка налічує понад 4 000 передплатників, в якій можна подивитися цей фільм. А ось і посилання: https://vk.com/uroki_basketbola

Відео: Something about Black Jesus "Pearl" Earl Monroe

А завершити розповідь про фільмі «Його гра» мені хочеться цитатою, яка дуже добре передає дух фільму, фразою, яку колись сказав великий Майкл Джордан:

«Ти став для мене набагато більше, ніж просто м`яч. Більше, ніж просто кільце. Більше, ніж пара кросівок. Ти став більшим, ніж просто гра. У певному сенсі ти став моїм життям. Моєю пристрастю, моїм натхненням ».

На цьому я закінчую розповідь про один з кращих (як на мій погляд) фільмів про баскетбол, сподіваюся, ви також високо оцінюєте цю картину. Приєднуйтесь до нашої спільноти Вконтакте, підписуйтесь на оновлення сайту по електронній пошті (форма для цього знаходиться справа вгорі) або читайте про нас на Twitter. всі хороші фільми про баскетбол обов`язково з`являться там!

Вдалих Вам тренувань і до швидких зустрічей на сторінках цього сайту!

Поділитися в соц мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Його гра - he got game