UkrProSport.ru

Лави для преса: які бувають і навіщо потрібні?

Привіт, шановні відвідувачі сайту basketball-training.org.ua. Вирішивши трохи поліпшити свою фізичну форму (а точніше - повернутися в свою нормальну вагу, який дозволить швидше переміщатися по майданчику і вище стрибати) близько двох місяців тому я пішов в тренажерний зал.

Відео: Лава для преса з вигнутою спинкою R0910

Лава для преса

Про те, як заняття зі штангою вплинули (або вплинуть) на мої швидкісно-силові якості (і так, на стрибок теж) я розповім іншим разом, а сьогодні я хочу поділитися з вами інформацією про одне тренажері, з якого починаються і на якому закінчується моя тренування (не рахуючи розігріву і розтяжки) - про лаві для преса.

Так, ще один важливий момент: так як в тренажерах я розбираюся не дуже добре, то попросив допомогти мені знайомим колегам з сайту «Спорт Спарта». Так що розповідати будуть вони, а я буду періодично вставляти свої "коментарі". Починаємо.

Красиве і здорове тіло - мрія будь-якого чоловіка і будь-якої жінки незалежно від віку і статусу в суспільстві. А невід`ємною частиною красивого тіла вже давно вважається підтягнутий, плоский живіт і хороший прес. Для спортсменів це необхідність. Міцний прес потрібен як боксеру, так і баскетболістові. Заради того, щоб його отримати, багато катують себе неприємними дієтами, і при цьому далеко не завжди отримують бажане. Тому що отримати гарний прес можна лише за допомогою фізичних вправ. І зараз ми поговоримо про лавах для преса - тих тренажерах, які допомагають отримати ідеальний прес.

Тут я не зовсім згоден: вправи на прес - створять сам прес. Але щоб він проявився (особливо якщо ви ендоморф) - дієта знадобиться.

Відео: Тренажер "Похила лава для преса"




Чим хороша лава для преса?

Звичайно ж, можна займатися вдома, на килимку. Але це не дуже зручно і не настільки ефективно, тому що на килимку може бути недостатньо м`яко, чому вправи викликають дискомфорт і бажання скоріше їх закінчити, а відсутність упору для ніг може стати ще однією проблемою. А лави для преса сконструйовані саме таким чином, щоб ефективно опрацювати м`язи преса. Але вправи, які виконуються на лаві для преса, добре впливають також і на м`язи стегон, спинні, сідничні, і навіть м`язи плечового пояса, якщо виконувати спеціальні вправи з обважнювачами. Подивитися, вибрати і купити лави для преса можна на цьому сайті.

Лава для преса, римський стілець або гиперєкстензия?




Лави для преса - узагальнююче поняття, в яке входять, власне, лава для преса, і римський стілець - її різновид, і гиперєкстензия, і багатофункціональна універсальна лава.

  • Лава для преса. Стандартні лави для преса - це лави з регулюється кутом нахилу і закріплювач (валики) для ніг. Цей тренажер використовується переважно для прокачування м`язів черевного преса - прямих і коcих м`язів, а також для того, щоб опрацювати м`язи спини.

З цієї лави починається моя тренування. Кут нахилу дозволяє краще пропрацювати м`язи і не дає їм розслаблятися в нижній точці. А якщо ще взяти невеликий "млинець", помістити його за голову і робити вправи з ним - м`язи преса починають працювати набагато ефективніше.

  • Римський стілець. Римський стілець - це ускладнений варіант лави, коли є ще одна пара закріплювачів для ніг, щоб ноги знаходилися під прямим кутом по відношенню до тулуба. У такому положенні прес качати важче, що забезпечує більш помітний результат, а також зручно робити скручування для опрацювання косих м`язів преса і вправи для плечового пояса.
  • Гіперекстензія. Гіперекстензія - це тренажер, який складається з двох подушок і закріплювачів для ніг, призначений переважно для розробки м`язів спини і сідниць, що здійснюється за допомогою підйому тулуба з похилого положення, перебуваючи на тренажері обличчям вниз.

А на цьому тренажері тренування закінчується. Ми ж усі знаємо, як важлива тренування спини для баскетболістів? Ось-ось, і незважаючи на те, що ви (можливо) присідаєте зі штангою або робите станову тягу, - я рекомендую не ігнорувати гиперєкстензии.

  • Універсальна лаваДля користувачів, які хочуть займатися комплексно, можна порадити універсальні лави, які регулюються так, щоб використовувати їх можна було б в залежності від потреб.

Відео: Лава для преса DeepFit DP-6206

Вибираємо лаву для преса

Як правильно себе вибрати лаву для преса і на які характеристики і особливості при цьому необхідно звертати увагу?

  1. конструкціяПо-перше, потрібно оглянути саму конструкцію - каркас лави повинен бути виконаний з міцного матеріалу, який витримає великі навантаження, бажано - зі сталі.
  2. матеріалиПо-друге, подушки тренажера повинні мати оббивку з матеріалу, який не протреться від регулярних вправ. Зазвичай це якісні синтетичні матеріали, замінники шкіри. Краще, щоб цей матеріал був гіпоалергенним.
  3. Валики для нігПо-третє, закріплювачі для ніг повинні також мати оббивку з гіпоалергенного міцного матеріалу і бути досить м`якими і широким, щоб не викликати відчуття дискомфорту під час занять.
  4. Регулювання кута нахилуІ, нарешті, одна з найважливіших характеристик - регулювання кута нахилу. Чим більше діапазон, на який можна змінити кут нахилу, тим більшій кількості користувачів підійде лава, і тим більш результативні будуть заняття, так як ефект залежить в тому числі і від кута нахилу.
  5. ВиробникКрім якісних характеристик, потрібно пам`ятати про виробника. Завжди краще вибирати відомого виробника, чиє ім`я буде гарантією якості. Вже довгий час пальму першості у виробництві тренажерів тримають американські виробники, і лави для преса - не виняток. Заслуженою повагою користуються лави для преса виробників HOIST, FINNLO і INTERATLETIKA.
  6. Відповідність габаритам приміщенняВарто при виборі лави для преса визначитися з тим, куди її потрібно буде ставити, і, вже в залежності від цього зупинитися на лаві цільної конструкції або складаний, яка більше підійде невеликому приміщенню. Якщо ж приміщення дозволяє, краще брати лаву універсальну, яка дає можливість урізноманітнити вправи.

Як бачимо, вибрати лаву для преса нескладно, і головне тут - визначитися з власними бажаннями і можливостями. Вибирайте собі відповідну лаву для преса і вправляйтеся з задоволенням! Колектив інтернет-магазину тренажерів «Спорт Спарта».

А на цьому стаття завершена, підписуйтесь на оновлення нашого сайту, приєднуйтесь з нашим громадам в соціальних мережах Вконтакте, Facebook і підписуйтесь на наш канал YouTube.

Я бажаю вам вдалих тренувань і чекаю вас знову на сторінках цього сайту!

Гордієнко Максим.

Поділитися в соц мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Лави для преса: які бувають і навіщо потрібні?