UkrProSport.ru

Спортивні устілки для баскетболістів sof sole. Мій досвід використання.

Привіт, шановні відвідувачі сайту basketball-training.org.ua

! Сьогодні я хочу розповісти вам про спеціалізовані устілки Sof Sole Airr, які мені прислали на тест-драйв.

Насправді у мене немає особливого досвіду написання таких відгуків, тому зараз я трохи хвилююся, і навіть не знаю з чого почати розповідати. Тому я буду розповідати все по порядку, а далі - буду імпровізувати. Давайте почнемо!

Sof Sole - професійні устілки для баскетболістів

Sof Sole - професійні устілки для баскетболістів

Відео: Things Mr. Welch is No Longer Allowed to do in a RPG # 1-2450 Reading Compilation

Все почалося 11 травня, коли в соціальній мережі ВКонтакте мені прийшло повідомлення наступного змісту:

"Вітаю! Ми дистриб`ютори в Україні устілок Sof Sole - це професійні спортивні устілки. Устілки Sof Sole Airr® - це перші устілки, які об`єднали в собі пом`якшувальні повітряні камери і технологію контролю вологи CoolMax. Продукція надійде в магазини України десь через місяць. Ми могли б дати вам зразки на тест-драйв, а ви написали б свій нарис. Детальну інформацію про продукцію і її користь готовий вислати на пошту. Що думаєте з цього приводу?"

Я кілька разів прочитав це повідомлення і подумав: чому б і ні? У будь-якому випадку я нічого не програю: у мене з`явився шанс протестувати спортивні устілки, створені за передовими зарубіжними технологіями (що з моїм плоскостопістю і періодично боліти колінами після тривалих ігор на асфальті не може не радувати). А якщо устілки виявляться відвертим ******, то я так і напишу про це. Все просто. Власне кажучи, в той-же день я отримав на пошту інформацію про устілках (барвистий такий буклет), підтвердив згоду взяти участь в тест-драйві і став чекати. Чекати довелося довго ...

третього серпня (За день до мого дня народження, прямо подарунок вирішили зробити) мені знову написали і уточнили дрібні нюанси: яке відділення "Нової Пошти" мені зручно відвідати, номер накладної тощо (Про розмір ноги я повідомляв ще раніше).

В результаті 8 серпня 2012 роки я гордо крокував з пошти, несучи в руках заповітну посилку, про що відразу відписався в нашому суспільстві ВКонтакте (https://vk.com/uroki_basketbola - приєднуйтесь до нас і запрошуйте друзів!). І тут я зіткнувся з 1 проблемою: як тестувати устілки? м`яч, кросівки, навіть еластичний бинт - я приблизно розумів, як це робити. Але устілки? Після роздумів і спілкування зі знайомими були обрані такі способи тестування:

  • Зовнішній вигляд. Адже саме з цього починаються тести всього-всього.
  • Зручність при повсякденному носінні
  • Відчуття ніг при грі в баскетбол (і після неї)
  • Крос (близько 3 км): що відчуваю до нього, що після.
  • Якісь підсумкові висновки

Зовнішній вигляд Sof Sole Airr

Так, до речі, мало не забув сказати про те, що мені прислали модель Airr, крім якої для баскетболу підходять Athlete і Arch. Так ось, якщо проводити порівняння устілки-кросівки, то Airr виглядають як якісна модель кросівок Nike або Adidias, круто виглядають в загальному.

Зручність при повсякденному носінні




Як ви думаєте, що я зробив у першу чергу? Правильно, засунув ці самі устілки в свої повсякденні кросівки, які так само далекі від баскетболу, як Кобі Брайант від Ку-клукс-клану. Свою помилку я усвідомив швидко: у мене досить вузькі кросівки, підібрані чітко по нозі (щось між 42 і 43 розміром). Як тільки я витягнув старі тонкі устілки і вклав Sof Sole Airr (вони досить масивні) - нога стала відчувати себе не комфортно. З даної ситуації я вийшов таким способом: максимально послабив шнурівку, та й до слова сказати, устілки адаптуються під ногу (одночасно і м`які, і пружні). Загалом, за 2-3 тижні ходьби ноги настільки звикли, що я і забув про те, що спортивні устілки лежать в повсякденного взуття. Помінявши їх на стандартні, я відразу відчув, наскільки жорсткіше стала підошва.

Звідси робимо 2 виведення. Перший: якщо у вас жорстка підошва (тонка, або просто жорстка) але взуття сильно подобається, то ці устілки - просто порятунок. Другий: якщо ви замовили взуття через інтернет і вона трохи завелика - знову вставляєте ці устілки і компенсуєте цю різницю, додатково отримавши хорошу амортизаційну прошарок між підошвою і ногою.

Але не пробуйте запхати ці устілки в вузьку взуття, яка сидить впритул по нозі.

Відчуття при грі в баскетбол (і після неї)

Тепер, напевно, найцікавіше. Про амортизацію повторюся ще раз: вона істотно підвищується. За відчуттями ніг (які у мене "гудуть" після якісного тренування). Хто повірить мені, якщо я тут візьму і напишу: "ноги не болять, не втомлюються, та ще й стрибаю я на 10 см вище". Ось і я про це. Проте, орієнтуючись по венах на верхній частині стопи (які у мене починаю виступати після інтенсивного тренування) - навантаження реально знижується. З одного боку, це може бути пов`язано з тим, що конструкція устілок дозволяє більш вірно розподіляти навантаження, що важливо для тих, у кого плоскостопість. З іншого боку, можливо додаткова пружна прошарок грає свою роль.




Так, чарівним чином, коліна перестали хворіти. Ну і тут я скажу наступне: по-перше я скинув пару кілограм, які були реально зайвими. По-друге, став набагато акуратніше приземлятися. По-третє - устілки реально добре амортизують. Всунувши їх в недорогі кросівки з тонкою підошвою, відразу відчуваєш різницю.

крос

Взагалі, я не любитель бігати кроси, зараз розповім чому. Ви скажіть: а як же робота над витривалістю? Я вважаю, що для баскетболіста глобальні забіги не матимуть великого ефекту. Як на мене, для витривалості краще використовувати короткі ривки (як при швидких проривах), зміну напрямку, аеробіку в кінці-кінців. Адже весь баскетбол це ривки і зупинки, знову ривки і знову зупинки. Тут ти тільки що віддав всі сили на ривок через захист супротивника, і моментально необхідно агресивно атакувати розігруючого команди суперника. Який тут крос! Однак, заперечувати необхідність кросів, нерозумно. Якби я не лінувався - я б бігав. А так мене вистачає тільки на аеробіку і парочку вправ звідси: https://ukrprosport.ru/basketbol-2/3815-rozvitok-shvidkosti.html

Так ось, я пересилив себе і крос пробіг (як же я лаявся, особливо перші пару кіл). Ну що можу сказати: при кожному кроці нога занурювалася в гель устілок, після чого приємно пружинила назад. Відчуття класні.

Підсумкові висновки по Sof Sole Airr

Ось все розповідаю, які вони класні, потрібно якусь гидоту написати. Є як мінімум 1 істотний (на мій погляд) мінус: розміри устілок. Їх всього три: 40-42- 43-44 і 45-46. Дивіться: якщо у вас кросівок і нога чітко 40 розміру, то вставивши устілку ви зіткнетеся з тим, що взуття буде тиснути. Якщо взуття менше 40 розміру - то вам доведеться або купити жіночий варіант устілок, або шукати щось інше. З іншого боку, як я вже говорив, якщо взуття трохи завелика - вставляєте чіп і все ОК!

Ще момент - устілка висока, тобто можливо виникнуть проблеми з тим, що при щільній шнурівці, на голеностоп буде створено підвищений давленіе.Но це все дрібниці, порівняно з перевагами, описаними вище.

Ще момент: в них використовується так звана система CoolMax, покликана захищати наші ноги від бактерій і неприємного запаху. Частково це правда, не знаю як від бактерій, але щоб "порівняли устілки" - потрібно постаратися. Наприклад, одягнути брудні шкарпетки і піти грати.

Сьогодні я перший раз помив устілки, поки все добре, вони знову набули свій первинний вигляд. Це прикольно. Ще одним плюсом є той факт, що виробник гарантує збереження устілок протягом 12 місяців. Це хороший стимул замовити їх.

Тепер контакти.

Офіційний сайт в Україні: https://sofsole.com.ua

Їх група в соціальній мережі ВКонтакте (якщо я не помиляюся, там зараз акція, в рамках якої можна виграти устілки і щось ще): https://vk.com/public38540235

Власне кажучи, я ставлю цього товару тверду п`ятірку. Ці устілки здатні перетворити кросівки з посередньою амортизацією в хороші шузи (як не люблю це слово) для комфортної гри навіть на асфальті.

А на цьому стаття закінчується, я бажаю вам вдалих тренувань! Заходьте на наш сайт частіше і розповідайте про нього друзям.

P.S. буквально хвилину тому я отримав повідомлення від представників Sof Sole. Виявляється, їх можна підрізати, щоб отримати максимально комфортний розмір устілок. Ну не знаю, не дуже хочеться "трансформувати" устілки, а то ще щось трапиться з ними.

Поділитися в соц мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Спортивні устілки для баскетболістів sof sole. Мій досвід використання.