ukrprosport.ru

Підсумки спортивного сезону 1985 року

Відео: Чим запам`ятається новий сезон Формули 1. Відповідає Олексій Попов (18.03.2017)

Спортивний сезон 1985 року був ознаменований новими успіхами радянських спортсменів-підводників.
Крім змагань чемпіонату СРСР і Кубка СРСР по швидкісним видам підводного спорту, радянські атлети взяли участь у традиційному матчі команд СРСР, НДР і Франції, що проходив у французькому місті Авіньйоні, в міжнародних змаганнях у ВНР і КНР, де знову підтвердили свій високий клас.
Юнацька збірна команда СРСР перемогла на II чемпіонаті Європи, який був проведений в ФРН.
У змаганнях сезону було встановлено 12 світових рекордів і два рекорди СРСР. Половина світових рекордів 1985 року належить ленінградської спортсменці Світлані Кірєєва.
Останній рекорд сезону С. Кірєєва встановила на дистанції 100 м у плаванні з аквалангом на командному чемпіонаті СРСР, що проходив під завісу сезону - в листопаді 1985 року в місті Воронежі.
Світові рекорди встановили також С. Талаленко, А. Жуков з Новосибірська, Р. Закамскова з Томська.
Один рекорд був встановлений спортсменками з Томська в естафетному плаванні 4X200 м (плавання в ластах).
Головною подією року для збірної команди СРСР з підводного орієнтування став черговий чемпіонат світу, що відбувся у вересні 1985 року на озері Штехлін в НДР.
Радянським спортсменам на цьому чемпіонаті довелося витримати жорстку конкуренцію - господарі чемпіонату добре підготувалися до змагань «в рідних стінах». І тим вагоміше перемога збірної команди СРСР, утримати перше командне місце у чоловіків і жінок і зайняла перше місце в загальнонаціональному заліку.
Всі радянські спортсмени повернулися додому з медалями чемпіонату.
Однак результати зарубіжних спортсменів останнім часом значно зросли, і це змушує радянських спортсменів серйозно і відповідально готуватися до майбутніх чемпіонатів світу та Європи.
Здається, що провідні тренери, які готують радянських спортсменів до майбутніх стартів, зуміють витягти уроки з підсумків змагань 1985 року, і збірні команди СРСР зуміють зберегти провідні позиції, які традиційно утримували радянські спортсмени.

Відео: ТОП-10 крутих футбольних подій 2016 року




Відкриття товариській зустрічі команд СРСР і НДР.




Результати фіналу кубка СРСР по швидкісним видам підводного спорту

13-17 березня 1985 року м ПікалевоЖенщіниНиряніе 50 м1. Кірєєва С. В. (Ленінград) 0.18,42. Гойколова Е. Л. (Алма-Ата) 0.18,73. Гречихина Н. Б. (Томськ) 0.19,1Подводное плавання 100 м1. Кірєєва С. В. (Ленінград) 0.41,22. Гречихина Н. Б. (Томськ) 0.42,23. Гривенка І. Б. (Баку) 0.42,6Подводное плавання 400 м1. Гривенка І. Б. (Баку) 3.21,32. Травникова О. Ю. (Новосибірськ) 3.28,43. Литвинова Т. В. (Київ) 3.30,8Плаваніе в ластах 100 м1. Кірєєва С. В. (Ленінград) 0.43,932. Забєліна О. М. (Омськ) 0.44,93. Закамскова Р. І. (Томськ) 0.45,0Плаваніе в ластах 200 м1. Кірєєва С. В. (Ленінград) 1.36,242. Закамскова Р. І. (Томськ) 1.37,33. Грязнова Н. С. (Томськ) 1.39,4Плаваніе в ластах 400 м1. Закамскова Р. І. (Томськ) 3.28,922. Грязнова Н. С. (Томськ) 3.33,03. Травникова О. Ю. (Новосибірськ) 3.33,6Плаваніе в ластах 800 м1. Пушкарьова Н. Г. (Томськ) 7.25,52. Полуектова І. В. (Омськ) 7.28,73. Закамскова Р. І. (Томськ) 7.31,3Плаваніе в ластах 1500 м1. Пушкарьова Н. Г. (Томськ) 13.59,72. Грязнова Н. С. (Томськ) 14.14,43. Полуектова І. В. (Омськ) 14.26,4Естафета 4Х100 м1. Грязнова Н. С., Мельникова Т. В., Гречихина Н. Б., Закамскова Р. І. (Томськ) 3.01,02. Литвинова Т. В., Романенко Є. В., Шелестюк Т. Н., Успенська С. Г. (Київ) 3.04,93. Виноградова Ю. М., Фролова С. І., Кулакова Ю. В., Кірєєва С. В. (Ленінград) 3.06,8Естафета 4X200 м1. Грязнова Н. С., Мельникова Т. В., Гречихина Н. В., Закамскова Р. І. (Томськ) 6.34,21 (м. Р.) 2. Виноградова Ю. М., Фролова С. І., Кулакова Ю. В., Кірєєва С. В. (Ленінград) 6.47,43. Литвинова Т. В., Романенко Є. В., Шелестюк Т. Н., Успенська С. Г. (Київ) 6.50,9МужчіниНиряніе 50 м1. Сисоєв Г. О. (Київ) 0.16,02. Жуков А. Н. (Новосибірськ) 0.16,13. Гречихин А. М. (Баку) 0.16,0Подводное плавання 100 м1. Жуков А. Н. (Новосибірськ) 0.35,542. Соболєв І. Н. (Новосибірськ) 0.36,43. Стрільців О. Є. (Київ) 0.36,4Подводное плавання 400 м1. Талаленко С. В. (Новосибірськ) 2.59,032. Семенов А. С. (Ленінград) 2.59,73. Жуков А. Н. (Новосибірськ) 2.59,8Подводное плавання 800 м1. Жуков А. Н. (Новосибірськ) 6.15,822. Семенов А. С. (Ленінград) 6.17,13. Носов А. Г. (Київ) 6.34,6Плаваніе в ластах 100 м1. Соболєв І. Н. (Новосибірськ) 0.38,92. Федоров С. М. (Львів) 0.39,33. Сисоєв Г. О. (Київ) 0.39,5Плаваніе в ластах 200 м1. Талаленко С. В. (Новосибірськ) 1.27,22. Соболєв І. Н. (Новосибірськ) 1,28,93. Олейников Д. Е. (Москва) 1.29,0Плаваніе в ластах 400 м1. Талаленко С. В. (Новосибірськ) 3.10,52. Олейников Д. Е. (Москва) 3.12,23. Калузький М. В. (Москва) 3.13,8Плаваніе в ластах 800 м1. Калузький М. В. (Москва) 6.46,32. Талаленко С. В. (Новосибірськ) 6.46,43. Яковлєв М. Ю. (Москва) 6.51,2Плаваніе в ластах 1500 м1. Яковлєв М. Ю. (Москва) 13.01,62. Калузький М. В. (Москва) 13.08,73. Захаров І. В. (Омськ) 13.09,9Естафета 4Х100 м1. Сисоєв Г. О., Непомящий В. А., Іваницький О. Н., Стрєлков О. Є. (Київ) 2.39,02. Олейников Д. Е., Калузьких Ю. Н., Смирнов С, А., Калузький М, В. (Москва) 2.41,43. Афанасьєв О. І., Бєлов А. Н., Гедз П. А., Ананьєв О. А. (Алма-Ата) 2.44,7Естафета 4X100 м1. Калузький М. В., Калузьких Ю. М., Олейников Д. Е., Смирнов С. А. (Москва) 5.59,82. Сисоєв Г. О., Носов А. Г., Стрєлков О. Є., Непомящий В. А. (Київ) 6.03,23. Бєлов А. Н., Підгорний О. Н., Гедз П. А., Ананьєв О. А. (Алма-Ата) 6.10,7

Результати особистого чемпіонату СРСР по швидкісним видам підводного спорту

25-28 липня 1985 року м Алма-АтаЖенщіниНиряніе 50 м1. Кірєєва С. В. (Ленінград) 0.18,32. Жовтнева Е. В. (Новосибірськ) 0.19,03. Гойколова Е. Л. (Алма-Ата) 0.19,2Подводное плавання 100 м1. Кірєєва С. В. (Ленінград) 0.39,952. Жовтнева Е. В. (Новосибірськ) 0.43,133. Фролова С. І. (Ленінград) 0.43,28Подводное плавання 400 м1. Кірєєва С. В. (Ленінград) 3.17,762. Травникова О. Ю. (Новосибірськ) 3.21,563. Гривенка І. Б. (Баку) 3.24,60Плаваніе в ластах 100 м1. Травникова О. Ю. (Новосибірськ) 0.43,992. Забєліна О. М. (Омськ) 0.45,343. Мельникова Т. В. (Томськ) 0.45,39Плаваніе в ластах 200 м1. Мельникова Т. В. (Томськ) 1.40,162. Закамскова Р. І. (Томськ) 1.40,533. Смишляєва І. С. (Омськ) 1.40,58400 м плавання в ластах1. Травникова О. Ю. (Новосибірськ) 3.30,702. Смишляєва І. С. (Омськ) 3.33,673. Успенська С. Г. (Київ) 3.34,59Плаваніе в ластах 800 м1. Успенська С. Г. (Київ) 7.26,012. Грязнова Н. С. (Томськ) 7.27,093. Пушкарьова Н. Г. (Томськ) 7.27,93Плаваніе в ластах 1500 м1. Успенська С. Г. (Київ) 14.05,942. Вахрушева Л. Г. (Томськ) 14.22,953. Пушкарьова Н. Г. (Томськ) 14.25,89Мужчіни Пірнання 50 м1. Стрільців О. Є. (Київ) 0.1.6,02. Гречихин А. М. (Баку) 0.16,03. Жуков А. Н. (Новосибірськ) 0.16,3Подводное плавання 100 м1. Жуков А. Н. (Новосибірськ) 0.35,622. Талаленко С. В. (Новосибірськ) 0.36,103. Стрільців О. Є. (Київ) 0.36,43Подводное плавання 400 м1. Семенов А. С. (Ленінград) 3.03,782. Кочетков А. Д. (Томськ) 3.05,743. Смирнов С. А. (Москва) 3.05,98Подводное плавання 800 м1. Семенов А. С. (Ленінград) 6.28,052. Носов А. Г. (Київ) 6.32,043. Смирнов С. А. (Москва) 6.34,56Плаваніе в ластах 100 м1. Жуков А. Н. (Новосибірськ) 0.39,042. Талаленко С. В. (Новосибірськ) 0.39,503. Ананьєв О. А. (Алма-Ата) 0.39,58Плаваніе в ластах 200 м1. Папшев І. (Новосибірськ) 1.29,382. Олейников Д. Е. (Москва) 1.29,483. Годованний Е. А. (Київ) 1.30,74Плаваніе в ластах 400 м1. Олейников Д. Е. (Москва) 3.13,212. Кочетков А. Д. (Томськ) 3.13,463. Калузький М. В. (Москва) 3.15,38Плаваніе в ластах 800 м1. Олейников Д. Е. (Москва) 6.46,062. Яковлєв М. Ю. (Москва) 6.47,313. Калузький М. В. (Москва) 6.47,89Плаваніе в ластах 1500 м1. Підгорний О. Н. (Алма-Ата) 13.08,402. Захаров І. В. (Омськ) 13.16,283. Калузький М. В. (Москва) 13.16,33

Результати кубка СРСР з підводного орієнтування

11-16 травня 1985 року м АшхабадЖенщіниУпражненіе «Орієнтири» 1. Сараєва М. (Смоленськ) 6.44,2 14502. Королева С. (Воронеж) 6.44,6 1447,53. Подорога С. (Рига) 6.47,2 1442,5Упражненіе «Зони» 1. Анохіна Р. (Воронеж) 6.00,6 викл. 0 м 1357,52. Сапсаева Т. В. (Ленінград) 5.55,8 2 1352,53. Королева С. С. (Воронеж) 6.07,4 0 1342,5Упражненіе «Зірка» 1. Салміна Н. В. (Смоленськ) 6.39,2 2 14452. Сараєва М. Н. (Смоленськ) 6.47,6 0 14403. Талдонова С. В. (Новосибірськ) 6.54,4 0 1425Многоборье1. Сараєва М. Н. (Смоленськ) 42152. Королева С. С. (Воронеж) 4186,03. Сапсаева Т. В. (Ленінград) 4114,5Групповое вправу «Карта» 1. Горбунова О. Н., Салміна Н. В., Сараєва М. Н. (Смоленськ) 5.34,0 40342. Бабічева Л. П., Талдонова С. В., Полозкова Т. В. (Новосибірськ) 7.32,2 35623. Неустроєва Е. Н., Гусєва А. В., Косих С. В. (Ташкент) 7.47,2 3502Групповое вправу № 21. Бабічева Л. П., Талдонова С. В., Полозкова Т. В. (Новосибірськ) 6.45, 6 0 39862. Бедренко О., Белочіцкая О., Бугаєва Е. (Київ) 6.36,6 4 38423. Пасічник Н. А., Плесовских Н. 3., Антощук Г. С. (Ростов) 7.25,8 1 3806Командние результати1 . Новосибірськ 435532. Смоленськ 388743. Таллінн 38738 МужчіниУпражненіе «Орієнтири» 1. Якимів А. Б. (Смоленськ) 6.03,2 14062. Сергин А. П. (Москва) 6.18,4 13743. Плесовских С. (Ростов) 6.21,2 1368Упражненіе «Зони» 1. Сергія А. П. (Москва) 5.23,2 0 1302,52. Тальвісте Е. (Таллінн) 5.21,0 2 12903. Андронов Е. С. (Смоленськ) 5.26,6 1 1285Упражненіе «Зірка» 13961. Якимів А. Б. (Смоленськ) 6.07,2 0 13902. Сергин А. П. ( Москва) 6.10,2 0 13883. КАРАКУЛЬКИ В. (Москва) 6.11,0 0Многоборье1. Сергин А. П. (Москва) 4066,52. Якимів А. Б. (Смоленськ) 4064,53. КАРАКУЛЬКИ В. (Москва) 4003,5Групповое вправу «Карта» 1. Далідовіч А. В., Черних Е. А., Александров В., Ботов Ю. (Таллінн) 6.07,6 44082. Трунев С. І., Мозжерин А., Дроздов Є., Ціруліс К. (Новосибірськ) 6.40,2 42803. КАРАКУЛЬКИ В., Матвєєв Ю., Сакович М., Лялін С. (Москва-Сєвєроморськ) 6.42,6 4268Групповое вправу № 21. Сакович М., КАРАКУЛЬКИ В., Матвєєв Ю., Лялін С. 5.55,2 2 46302 . Дроздов Є., Трунев С., Мозжерин А., Ціруліс К. 6.07,8 2 45783. Сараєв В., Салмін А., Андронов Е., Мелехин В. (Смоленськ) 6.27,4 0 4572

Результати особисто-командного чемпіонату СРСР з підводного орієнтування

27 липня - 1 серпня 198S року м БрестЖенщіниУпражненіе «Орієнтири» 1. Королева С. С. (Воронеж) 6.31,2 1482,52. Сараєва М. Н. (Смоленськ) 6.36,1 14703. Малянова Е. Ю. (Ленінград) 6.51,4 1432,5Упражненіе «Зони» 1. Малянова Е. Ю. (Ленінград) 5.49,4 0 13932. Королева С. С. (Воронеж) 5.49,6 0 13903. Мірзаєва Е. В. (РРФСР) 5.56,8 0 1369Упражненіе «Зірка» 1. Королева С. С. (Воронеж) 6.39,7 0 14602. Лейк А. А. (Таллінн) 6.41,2 0 1457,53. Малянова Е. Ю. (Ленінград) 6.38,8 1 1455Упражненіе «Карта» (особиста першість) 1. Салміна Н. В. (Смоленськ) 8.39,0 13322. Сараєва М. Н. (Смоленськ) 9.00,0 12903. Семіколенова Т. А. (Таллінн) 9.05,0 1280Многоборье ( «Орієнтири», «Зони», «Зірка» , «Карта») 1. Сараєва М. Н. (Смоленськ) 54902. Крутова Т. С. (Таллінн) 54193. Талдонова С. В. (Новосибірськ) 5416Групповое вправу «Карта» 1. РРФСР 6.24,4 45842. Москва 8.01,8 41923. Узбецька РСР 8.19,2 4124МужчіниУпражненіе «Орієнтири» 1. Волков С. С. (Київ) 6.10,0 13902. Сергин А. П. (Москва) 6.11,8 13863. Андронов Е. С. (Смоленськ) 6.19,2 1372Упражненіе «Зони» 1. Сергин А. П. (Москва) 5.08,2 0 13402. Мелехин В. А. (РРФСР) 5.18,4 0 13153. Глухарев Г. Г. (Ленінград) 5.16,8 1 1310Упражненіе «Зірка» 1. Якимів А. Б. (Смоленськ) 6.02,8 0 14042. Волков С. С. (Сєвєродонецьк) 6.00,2 1 14043. КАРАКУЛЬКИ В. (Москва) 6.12,8 0 1383Упражненіе «Карта» (особиста першість) 1. Якимів А. Б. (Смоленськ) 7.18,0 13742. Салмін А. М. (Смоленськ) 7.22,2 13663. Волков С. С. (Сєвєродонецьк) 7.48,6 1312Многоборье ( «Орієнтири», «Зони», «Зірка» , «Карта») 1. Волков С. С. (Сєвєродонецьк) 5408,52. Салмін А. М. (Смоленськ) 53453. Андронов Е. С. (Смоленськ) 5262,5Групповое вправу «Карта» 1. РРФСР 5.41,4 45162. Естонська РСР 6.11,8 43923. Українська РСР 6.14,8 4380Командние результати1. РРФСР 452422. Українська РСР 451283. Естонська РСР 42231,5
Поділитися в соц мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Підсумки спортивного сезону 1985 року