UkrProSport.ru

Матч бразилія - італія

Відео: Італія - Бразилія 2: 2 Товариський матч

На іспанському чемпіонаті було акредитовано близько 10 тисяч журналістів. Вісім тисяч з них виявили бажання бути присутніми 5 липня на «Сарріа», на матчі Бразилія - Італія. Були всі підстави вважати цю зустріч не тільки центральної в чвертьфіналах, а й взагалі однією з найцікавіших на чемпіонаті.

Відео діє до: 2016 07 13Волейбол Чоловіки Світова ліга 2016 Бразилія Італія Матч Гра HD 1080i steep

«Торсідоррес» з Бразилії.

Нам довелося прийти на стадіон задовго до початку матчу - побоювалися непорозумінь у зв`язку з величезним числом претендентів на місця в ложі преси. Всі трибуни вже були заповнені. Італійські «тіффозі» і бразильські «торсідос» змагалися в співі, в викрикувань бойових гасел - вони теж «розминалися» перед грою. Над трибунами плавали величезні полотнища національних прапорів розміром так метрів двадцять на тридцять: вболівальники передавали їх над головами з рук в руки. Дві години «підготовчих дій» енергійних уболівальників плюс палюче безжальне сонце (38 градусів в тіні!) Впливали запаморочливо, очікування ставало болісним.

Але ось футболісти з`явилися на полі. Вибухи петард, неймовірний шум ... Емоції вболівальників знайшли нарешті вихід. Свисток! М`яч в грі.

Очікування виправдалися: цей матч став справжнім футбольним святом. З одного боку - високоорганізована оборона італійської збірної, подібна потужної пружині, стискає під натиском суперника »щоб випростатися при першій же можливості, кидаючи гравців в контратаку. З іншого - активна наступальна манера бразильців, явно задавали тон всій грі. А вона буквально з першої ж хвилини набула гострого, захоплюючий характер.

Паоло Россі
Герой іспанського чемпіонату Паоло Россі.

На 4-й хвилині Россі відкрив рахунок, на 12-й Сократес відновив рівновагу-1: 1. 25-я хвилина, ще один гол Россі - 2: 1, попереду італійці. З цим рахунком закінчився перший тайм.

Відео: Brazil - Italy | WC final 1970 / Бразилія - Італія | фінал ЧС 1970

Після перерви бразильці атакували безперервно. Їм потрібна була хоча б нічия. Перед початком матчу сторонні спостерігачі сходилися на думці, що бразильська збірна виглядає сильніше італійської, має більше шансів на виграш. У чотирьох зустрічах на іспанській землі бразильці виявилися переможцями. Італійці ж здобули лише одну перемогу, а три матчі закінчили внічию. У нинішній зустрічі все теж, здавалося, свідчило про перевагу збірної Бразилії, в усякому разі, ініціативу вона утримувала міцно. Але тим не менше відбувалося щось дивне: тон у грі задавали вони, а м`ячі першими забивали інші. І бразильцям весь час доводилося наздоганяти. Ми раптом побачили, що команда Беарзота блискуче, з якимось особливим футбольним шиком грає на рівних з дуже сильним суперником - саме на рівних, без всяких знижок на спортивну удачу, на везіння.

Відео: Огляд матчу Бразилія 2 - 2 Італія 21.03.2013 Голи HD

На 69-й хвилині Фалькао зрівняв рахунок - 2: 2. І відразу ж Сантана випустив на поле правого крайнього нападника Пауло Исидоро, змінюючи центрофорварда Сержіньо. Бразильський тренер не збільшив кількості гравців оборони, як цього можна було очікувати, він як і раніше направляв свою команду на штурм воріт Діно Зоффа.

А «тато Діно» творив чудеса. Мимоволі забувався вік воротаря - таке дивовижне враження залишала його гра. Прекрасно, обачливо діяв Зофф на виходах, миттєво реагував на м`яч, сміливо і впевнено вступав у двобій з нападниками суперника. І в тому, що два м`ячі виявилися все-таки в сітці його воріт, провини його не було.

...Чергова контратака італійської команди. Захист бразильців вибиває м`яч за межі поля, призначається кутовий удар. М`яч потрапляє до Тарделлі, він «прострілює» уздовж воріт, і знову Паоло Россі - вже в третій раз в цьому матчі! - забиває гол. Йде 75-а хвилина зустрічі, 3: 2 - італійці знову попереду!

Італія - Бразилія
«Ми перемогли!» Після матчу Італія - Бразилія.

І тоді пішов якийсь збій в діях бразильської збірної. Відіграватися, наздоганяти - це завжди важче. Бразильці вже двічі мобілізовували на це свої внутрішні резерви, на третій раз їх, схоже, не вистачило. А італійські футболісти під супровід тисячоголосого захопленого хору своїх шанувальників, під гучні тривалі оплески впевнено завершили гру, діючи вигострить і безпомилково. Це був зоряний час Беарзота і його команди.

На прес-конференції тренер італійської збірної не приховував радості. Його плани виявилися вірні, і він відчував себе щасливим. Беарзот сказав:
- У цій зустрічі ключем до перемоги був бойовий дух гравців. Коли рахунок став 2: 2, бразильці вирішили, що справу зроблено, що нічию вони вже не упустять. Але вони, очевидно, не вірили, що зможуть забити ще один гол. А ми вірили, це і призвело до перемоги. Я думаю, важче цього матчу нічого вже не буде. Правда, ми виходимо в півфінал, маючи відчутних втрат: не зможуть грати через травму Колловаті і Тарделлі, а після двох попереджень - і Джентіле. І все-таки ми дивимося вперед з оптимізмом.

...Зриваючи з себе жовті футболки, немов тікаючи від ганьби, покидали Іспанію 30 тисяч уболівальників бразильської збірної. Але право ж, не варто їм соромитися такої команди, яку бачили ми в Барселоні. Хоча, з іншого боку, і досада їх зрозуміла - як раз тому і прикро, що сильний бразильський футбол.