UkrProSport.ru

Порошковий білок проти протеїнових батончиків. Хто кого?

Порошковий білок проти протеїнових батончиків _ Poroshkovyj belok protiv proteinovyh batonchikovОтже, Ви черговий раз гарненько потренувалися в тренажерному залі і з почуттям виконаного обов`язку переходите до фази відпочинку і відновлення...

Не знаю як у Вас, але я після хорошої Тренировочка дико хочу їсти! На мене нападає такий жор - напевно, слона б зміг подужати, у смачно приготованому вигляді ... Саме про особливості харчування культуриста після тренувального процесу і піде у нас мова в цій статейку ...




Відразу хотілося б видужати: слон в даному контексті - це метафора.

Природно є у великих кількостях жирне м`ясо - це навряд чи піде комусь на користь. Тим більше спортсмену, дотримується жорсткої дієти і яка вважає кожну зайву калорію.

Чим же тоді підкріпитися після добре проведеного тренування? Нам потрібен високобілковий продукт з гранично низьким вмістом жирів, і для цих цілей нам як ніколи краще підійде старий-добрий порошковий протеїн. Кидаємо пару-трійку ложок в стакан, розбавляємо молоком, апельсиновим (або будь-яким іншим відповідним) соком, ну на крайняк, якщо зовсім нічого немає під рукою водою - все! Відмінний високобілковий прийом їжі для атлета готовий. При цьому ми пішли найпростішим шляхом. Додавши ще додаткових інгредієнтів можна зробити так званий протеїновий коктейль - напій серйозніше і повкуснее, ніж просто розведений білок. Детальніше про коктейлях, їх рецептах і особливості приготування і прийому читайте ось в цій нашій статті.

Але, ось питання, а як бути, якщо під рукою немає міксера? Або порошковий протеїн залишився вдома, куди ми потрапимо не скоро, і через щільний графік ніяк не виходить гарненько перекусити після тренування. Що ж робити? Невже залишатися голодним? - вихід є! Благо виробники сучасного спортивного харчування врахували і такі можливі варіанти. Для зовсім ледачих або дуже зайнятих спортсменів є так звані протеїнові батончики, більш докладно про які можна прочитати ось тут: sport-food.com.ua/catalog/proteinovye_batonchiki, заодно і познайомитися з орієнтовною вартістю цього чуда. Фактично це щось вроди шоколадного батончика або вафлі, як для дітей, - тільки для дорослих, вже подкаченний дітей. Ну а приємні смакові якості продукту не залишать байдужими рельєфних і горбистих дядечок і тётечек. Одним словом і приємний десерт, що піднімає настрій і спортивне харчування для росту м`язової маси  в одному флаконі.

Ну, а який Ваш вибір? Ви самі чому віддаєте перевагу: порошковому білку, який потрібно замішувати або ж відразу готовому спресованного в батончик десертному ласощів? Відписуйтеся про свій вибір в коментарях, ну, а ми обіцяємо підбити статистику і ознайомити Вас з результатами нашого дослідження. Позитивного Вам м`язового зростання!

Поділитися в соц мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Порошковий білок проти протеїнових батончиків. Хто кого?