UkrProSport.ru

Харчування годуючої мами

Відео: Харчування годуючої мами. Комаровський Є.О.

Напевно, багато годувальниці стикалися з такою проблемою, як правильне харчування. Я прочитала багато літератури з цього питання, але думки на цей рахунок різні. Як ви вважаєте? Яким має бути харчування годуючої мами?

Відео: Харчування годуючої мами в перші місяці!

Frina

Харчування годуючої мами

Харчування годуючої мами має бути

1. Якісним, як втім і завжди.
2. Регулярним, як втім і завжди теж.
3. Повноцінним за вмістом білка, жиру і вуглеводів.
4. Досить калорійним.
5. Багатьом вітамінами і мінералами.
6. Відповідати рекомендацій спостерігає за Вами і за дитиною лікаря.
7. Простота їжі - запорука здоров`я.

Детальніше по кожному пункту.

якість харчування - це свіжість і доброякісність продуктів. Не економте на продуктах харчування. У наш час така практика (економія на їжі) дуже поширена. І дуже даремно. Якісна їжа - це не для того, щоб набити черево. Вона життєво важлива для нормального людського існування. Повноцінного і яскравого. Якщо це м`ясо, то тільки свіже. Якщо молоко, то обов`язково даний, а не з порошку. Не допускайте харчування стравами, приготованими вчора або ще раніше. Багато хто може заперечити, що колись готувати. Та й не охота. Для мене ці слова означають, що ніколи стежити за здоров`ям своїм та дитини, та й не хочеться це робити.




регулярність харчування - це рівномірне надходження їжі в організм. Якщо не дотримуватися цього простого правила, то можна розраховувати на здоров`я. Регулярність може бути як мінімум трьох видів.

Перший. Харчування по годинах дня. В один час дня сніданок, в інший час - обід. І так далі. Це штучна регулярність.

Відео: Харчування годуючої мами Що можна, а що ні. Меню мами

Другий. Це харчування відповідно до свого апетитом. Це досить не погано. Однак змушує іноді кидати справи в найбільш непередбачуваний момент. Знаходжу це не зовсім зручним.




Третій. Регулярність харчування, заснована на налагодженому режимі дня і праці. Це, на мій погляд, самий розумний підхід. Організм пристосовується до режиму життя і праці та готовий до прийому їжі в одні і ті ж години. У цьому варіанті набагато більше передбачуваності і здорового глузду.

повноцінність - це відповідність харчування потребам організму з урахуванням того, що Ви годуєте дитину своїм молоком. Тут явно підвищена потреба в білках і вітамінах. Конкретні дози і рекомендації краще дізнатися у свого лікаря. Він Вас спостерігає, а я ні.

достатня калорійність - це достатня енергетична цінність. Організм мами, що годує потребує енергії не тільки для підтримки своїх природних функцій і відновлення після пологів. але і для вироблення достатньої кількості молока. Вироблення будь-яких секретів (як це називається в науці), в даному випадку молока - це завжди дуже енергоємний процес. З іншого боку, Ваше харчування не повинно призводити до накопичення Вами зайвої ваги. Від цього втрачають всі: і Ви, і малюк, і інші члени сім`ї (незадоволена собою жінка - це завжди велика проблема для сім`ї).

Відео: Раціон харчування годуючої мами | Family is ...

Думаю зайве говорити про важливість достатньої кількості вітамінів і мінеральних речовин в харчуванні годуючої жінки. Від цього безпосередньо залежить і стан жінки, і якість молока, і здоров`я малюка. Тому в раціоні має бути достатньо свіжих овочів і фруктів, всіляких салатів, а також спеціальних вітамінних препаратів.

Важливим вважаю дотримання рекомендацій лікаря, який спостерігає за станом Вашого здоров`я і за здоров`ям малюка. Довіра і доброзичливість по відношенню до лікаря - це важливо. Природно, що іноді не вдається виконати його поради і рекомендації в повному обсязі. Іноді хочеться того, чого не можна. Я думаю, що іноді можна відходити від правил. Але в розумних межах, коли мова йде про здоров`я та годуванні дитини. Ваш організм часто краще знає, що йому треба, ніж лікар.

простота їжі

Це правило номер один. Чим меншою обробці піддається їжа, тим вона корисніша і простіше. Чим менше найменувань продуктів з`їдається за один раз, тим легше організму їх засвоїти. Варто віддавати перевагу не ковбас, а м`яса. Чи не хлібу і макаронів, а цілісним злаків. Чи не цукеркам і шоколаду, а меду (якщо не протипоказано) і сухофруктів. Чи не обробленим і консервованим овочам і фруктам, а свіжим. І так далі.

Пропоную детальніше ознайомитися з наведеної вище схемою. Вона непогано демонструє баланс в змісті тих чи інших продуктів в харчуванні годуючої жінки.

Ось, мабуть і все мої рекомендації. Будь ласка, доповніть ці поради прикладами зі свого досвіду.

Поділитися в соц мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Харчування годуючої мами