UkrProSport.ru

Таємне харчування ден4іка (підриваю мозок!)

Випуск «ПІДПІЛЛЯ» №185

Таємне Харчування Ден4іка - Денис БорисовЧи бажаєте ви позбавиться від накопиченого жирку? А набрати м`язову масу? А як щодо, робити це одночасно, та ще особливо не стримуючи себе в кількості їжі і режимах тренувань? Звучить дуже фантастично, чи не так. Наче я зараз буду говорити про якусь чарівну пігулку, яка допоможе вам знайти все що ви бажаєте. Однак, це безкоштовний матеріал, по-перше. І це матеріал, базується на солідних наукових дослідженнях харчування, по-друге. Сьогодні ви дізнаєтеся, як однієї найпростішої маніпуляцією, принципово змінити свій метаболізм в кращу сторону для того, щоб стати суші, мускулистее і витривалішими. Це настільки просто, що насилу віриться. Хоча я завжди вважав, що все геніальне має бути простим. Адже на те воно і геніально. Сьогодні я розповім вам про переривчастому харчуванні для досягнення унікальних результатів за рахунок найменших зусиль.

У нас тут відсів по цій темі:

ПОКЛИК ПРЕДКІВ

Я дуже люблю міркувати на тему правильного харчування з точки зору того, як харчувалися наші предки.  Логіка тут дуже проста. Ми порівняно недавно (від кількох століть, до пари тисячоліть) отримали необмежений доступ до їжі. А до цього, багато мільйонів років, їжа була рідкісним ресурсом, за який доводилося боротися, страждати і вмирати. Порівняно недавно наші предки навчилися створювати (вирощувати) їжу в достатній кількості. А до цього ми могли тільки полювати і займатися збиранням. Не важко здогадатися, що всю свою еволюційну історію розвитку Хомо Сапієнс фактично голодував, ну або як мінімум, відчував брак їжі.

Я впевнений що це дійсно так, тому що навколо мене величезна кількість доказів. Коли я виходжу в на вулицю або в продуктовий магазин, я бачу навколо себе величезну кількість людей, із зайвою вагою на тілі. Цей зайву вагу набирається не з повітря, а з калорій, які знаходиться в їжі. Величезна кількість жирних людей навколо - це німе підтвердження того, що Зараз ми маємо надлишок їжі, а не її недолік, як було в кам`яному столітті.

Генетично, ми все ті ж люди з кам`яного віку, тому що пройшов з тих пір часу вкрай недостатньо, щоб відбулися структурні зміни в нас, нашому обміні речовин, і нашому ДНК. Для подібних змін потрібні мільйони років еволюції, яких у нас не було. Жарт нашого розвитку і науково технічного прогресу полягає в тому, що ми поміняли зовнішнє середовище (створили надлишок їжі для себе), але наша внутрішнє середовище, або наші тіла залишилися незмінними (вони налаштовані на недолік їжі).

На цей рахунок я вже робив загальний сюжет «ПРАВИЛЬНА ДИЕТА хомо сапієнс», В якому торкнувся корисні і шкідливі категорії продуктів з точки зору нашої спадковості. Суть того сюжету була в тому, що наші предки мало їли складних вуглеводів, які зараз є основою раціону, замість цього вони їли клітковину (не солодке рослинну їжу) і білок. Рекомендую вам його переглянути, якщо ви його не бачили. В цей же статті я вам розповім про, на мій погляд, більш важливою фішці правильного харчування, з точки зору наших предків.
Отже, ми хочемо харчуватися правильно.  Харчуватися правильно - це означає відповідно до закладених в нас генетичними особливостями.  Головна особливість харчування нашого предка - це обмеженість в харчуванні. Головна особливість сучасного живлення - не обмеженість харчування.

НАДЛИШОК ЇЖІ

Ми настільки звикли до постійної можливості з`їсти, що ні будь, що сприймаємо це як норму. Ми прокидаємося вранці, і йдемо снідати. Ми їдемо на роботу - і купуємо собі смачну булочку або хот-дог, ми йдемо на обід, коли працюємо або вчимося. Ми беремо собойкі в тривалу дорогу, щоб кожні кілька годин мати доступ до їжі. Ми можемо їсти коли повертаємося з роботи або навчання. Увечері нас чекає ситна вечеря. І навіть перед сном ми можемо що ні будь перехопити, сидячи перед компом або телевізором ... ..
Задумайтесь, наскільки це нормально? Озирніться на інших тварин з нашої планети. Задумайтесь над тим, що ви, в більшості випадків, коли ви їсте не тому що страждаєте від голоду, а в силу звички.

Багато хто впевнений в тому, що харчуються погано або шкідливо, тому що в їх меню «шкідливі» продукти на кшталт фастфуду, булок або смажених страв. Я хочу відкрити таким людям очі. друзі, ви харчуєтеся погано не через шкідливих продуктів, а через те, що їсте ЇЖУ БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ ПРОТЯГОМ ДНЯ.

Ваш режим харчування - убивчий для вашого тіла і здоров`я через постійного доступу до продуктів харчування.  Фактично, ви весь день їсте! З ранку до самого вечора! І це ... .Большой помилка, тому що ваше тіло не налаштоване на таку жахливу частоту і легкість отримання їжі в будь-який час. Наші предки не їли весь день з ранку до вечора. Вони або взагалі не їли, або їли якусь частину дня, поки їжа не закінчувалася. І саме на це налаштований ваш обмін речовин. І саме в цьому його сила.

ЗМІНИТИ ЗВИЧКУ ЗАВЖДИ Є




Це те, що потрібно зробити для того, щоб ваше тіло перестало акумулювати жир і стало краще набирати м`язову масу, якщо вас це цікавить. Крім того, якщо ви перестанете буквально є з ранку і до вечора, то це значно збільшить вашу витривалість, навіть в тих випадках, коли ви її спеціально НЕ тренуєте.

Те, що я вам зараз пропоную, звучить вельми не зазвичай з точки зору традиційної культуристической схеми харчування, від світанку - до заходу, а в деяких випадках культуристи встають навіть вночі, щоб «мінімізувати катаболізм». Подібні схеми щедро розписані в культуристических журналах, які спонсоруються виробниками спортивного харчування, у яких, в свою чергу, є прямий інтерес, щоб ви їли і пили з спортивні добавки з ранку і до вечора. Це підвищує прибуток. Але як бути з науковою базою? Чи є наукові дослідження з цього приводу?
Так. Є два дивовижних досвіду в цій сфері, про які я хочу вам розповісти, тому що вони мають прикладне значення.

1-Й ДОСВІД (КОМПОЗИЦІЯ М`ЯЗА / ЖИР)

Під час експерименту, який тривав 6 місяців, досліджували різні режими харчування мишей.  Вчених цікавили, в першу чергу, ДВІ змінні. По-перше, що якщо харчування ОБМЕЖЕНЕ / НЕ ОБМЕЖЕНА на протязі дня.

  • А -  Чи не обмежене харчування (миші їдять в будь-який час без обмежень, коли захочуть)
  • Т -   Обмежене харчування (миші мають доступ до їжі тільки 8-9 годин на добу)

По-друге, що буде якщо годувати НОРМАЛЬНО / ЖИРНОЇ їжею мишей.

  • F - Жирна їжа
  • N - Нормальна їжа

Вчені об`єднали ці дві змінні в різному поєднанні і у них вийшло 8-м груп мишей, які харчувалися в різних режимах протягом 6-ти місяців. Ось ці групи з різними режимами харчування:




  • FAA = Шість місяців НЕ ОБМЕЖЕНИЙ доступ до жирної (F) їжі.
  • FTT = Шість місяців ОБМЕЖЕНИЙ доступ (8-9 годин) до жирної (F) їжі
  • FTA = Три місяців ОБМЕЖЕНИЙ доступ до жирної їжі, потім три місяці НЕ ОБМЕЖЕНИЙ доступ до жирної їжі.
  • FAT = Три місяці НЕ ОБМЕЖЕНИЙ доступ до жирної їжі, потім три місяці ОБМЕЖЕНИЙ доступ до жирної їжі
  • NAA = Шість місяців НЕ ОБМЕЖЕНИЙ доступ до нормальної (N) їжі.
  • NTT = Шість місяців ОБМЕЖЕНИЙ доступ до нормальної їжі
  • NTA = Три місяці ОБМЕЖЕНИЙ доступ до нормальної їжі, потім три місяці НЕ ОБМЕЖЕНИЙ доступ до нормальної їжі.
  • NAT = Три місяці НЕ ОБМЕЖЕНИЙ доступ до нормальної їжі, потім три місяці ОБМЕЖЕНИЙ доступ до нормальної їжі.

СПОСТЕРЕЖЕННЯ А: за 8 годин миші якщо стільки ж, як і їх не обмежені побратими. Тобто обмежені режими харчування виявилися ефективними не за рахунок створення дефіциту калорій або кількості їжі, а саме за рахунок скорочення доступного часу для харчування.

СПОСТЕРЕЖЕННЯ Б: Чи не важлива, яка дієта (нормальна або жирна), але якщо обмежувати прийом їжі 8-9 годинами, то миша худне.

СПОСТЕРЕЖЕННЯ В: Миші їли жирну їжу, але з обмеженнями по часу, за підсумком мали менший відсоток жиру, ніж мишее їли нормальну їжу, але без обмежень за часом.

СПОСТЕРЕЖЕННЯ Г:  Чергування періодів обмеженого і необмеженого харчування дає за підсумком середній результат між необмеженою і обмеженою групами.

СПОСТЕРЕЖЕННЯ Д:  Миші які обмежено харчувалися нормальною їжею, показали позитивний ефект на суху м`язову масу. Миші, які їли нормальну їжу (N) в ОБМЕЖЕНОМУ доступі, продемонстрували позитивні зміни в сухий (не жирна) масі тіла.

 ВИСНОВКИ.
Таблиця з результатами досвіду у вас перед очима. З самим досвідом можна ознайомитися ТУТ. Дивіться, думайте і аналізуйте.
На мій погляд, це унікальний досвід, який дозволяє легко поміняти композицію власного тіла, і стати більш сухорлявим і м`язистим без особливих витрат і змін в кількості їжі та стилю тренувань. Традиційно ми звикли, що для того, щоб худнути потрібно створювати дефіцит калорій за рахунок спеціальної дієти. Це досить складна і вимагає індивідуального підстроювання процедура, яка часом незрозуміла звичайним людям. І ось у нас тепер є набагато простіший спосіб домогтися бажаного без складної оптимізації з прийому калорій протягом дня. Все що вам потрібно, - це обмежити свій час прима їжі 8-9 годинами на добу.

Наприклад, якщо ви перший раз снідаєте в 8-9 годин ранку, то це означає що після 16-17.00 вам потрібно перестати споживати їжу.  Хочу звернути вашу увагу на те, що мова не йде про традиційною схемою «не їсти на ніч». Йдеться про обмеження часу протягом якого можна їсти їжу. Це може бути як перша половина дня, так і друга половина дня. Головна думка - чи не є весь день, а поглинати їжу тільки протягом частини дня.

Ця схема підійде будь-якій людині, який піклуватися про своє здоров`я і зовнішній вигляд, тому що дозволяє оптимізувати чутливість тіла до їжі і загальний метаболізм. Не хочу зараз завантажувати вас теорією, тому що її можна прочитати на засланні на оригінальне дослідження. Головна ідея - ви худне, без істотного обмеження загальної калорійності свого раціону. До слова, мій досвід показує, що харчуючись в першій половині дня (у мене це відбувається з 8.00 до 17.00), я не відчуваю голоду ввечері і я не відчуваю голоду вранці, після пробудження. Що стосується тренувань і самопочуття, то щоб не бути голослівним, ми розглянемо ще один досвід на цю тему.

2-Й ДОСВІД (ВИТРИВАЛІСТЬ)
Цілком можливо, що у вас виникли сумніви з приводу фізичних кондиції суб`єкта, який знаходиться на обмеженому за часом прийомі їжі. Чи не знизитися чи працездатність тіла через обмеження в прийомі поживних речовин? Як перевірити м`язи на працездатність, при різних режимах харчування? Рішення було знайдено.
Дослідники змусили мишей рухатися по біговій доріжки до повного виснаження.   Це був своєрідний тест, який провели через 3 місяці після початку другого експерименту над групами з різними режимами харчування.
Суть в тому, що використовували такі дієти ОБМЕЖЕНІ / НЕ ОБМЕЖЕНІ, їжу жирної / Солодкий. На жаль, в експерименті не використовувалися НОРМАЛЬНАЯ їжа. Але і те, що вийшло - вельми переконливо. дивіться:

  • NA = НЕ ОБМЕЖЕНИЙ доступ до нормальної (N) їжі
  • FA = НЕ ОБМЕЖЕНИЙ доступ до жирної (F) їжі
  • 9hFT = ОБМЕЖЕНИЙ 9 годинами доступ до жирної їжі
  • 12hFT = ОБМЕЖЕНИЙ 12 годинами доступ до жирної їжі
  • 5T2A = ОБМЕЖЕНИЙ 9 годинами доступ до жирної їжі з ПН по ПТ, потім НЕ ОБМЕЖЕНИЙ доступ до жирної їжі в РБ і ЗС
  • FSA = НЕ ОБМЕЖЕНИЙ доступ до жирної (40%) і солодкої (25%) їжі
  • FST = ОБМЕЖЕНИЙ 9-ю годинами доступ до жирної (40%) і солодкої (25%) їжі.

СПОСТЕРЕЖЕННЯ А: Найбільшу працездатність (витривалість) показали ті миші, які сиділи на ОБМЕЖЕНОМУ раціоні (доступ до їжі тільки 9 годин на добу). Вони показали приблизно дворазове збільшення витривалості в порівнянні з тими мишами, які їли НЕ ОБМЕЖЕНО.

СПОСТЕРЕЖЕННЯ Б: Ті, миші, які були обмеженими 12-ю годинами, не показали тих результатів, які були у обмежених 8-9-ю годинами мишами. Фактично, якщо миші мали доступ до їжі 12-й годині, то у них були ті ж (погані) показники, як і у НЕ обмежених мишей.

СПОСТЕРЕЖЕННЯ В:  Схема прийому будні - ОБМЕЖЕННЯ + вихідні БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ вельми ефективна і близька до максимальних досягнень (група з доступом до їжі 9 годин на добу).

ВИСНОВОК
Товариші, описана схема прийому їжі - це не моє інтелектуальне збочення. Це науковий досвід, який знаходиться на поважному науковому сервері (а не в Качковський журналі). Вивчити можна ТУТ. Що ж ми можемо витягти в сухому залишку? ЖРАТЬ ПОТРІБНО МЕНШЕ! Це якщо зовсім вже тезисно. У нашому випадку, потрібно розуміти, що якщо обмежити прийом їжі за часом, тобто Є в проміжку 8-9 ГОДИН ЩОДНЯ, то це значно підвищує чутливість клітин до інсуліну, активізує ензими залучені в жиросжигание і збільшує працездатність ваших м`язів. Цей спосіб харчування більш природний для вашого тіла з точки зору його генетичної програми і це, мабуть, найпростіший спосіб з усіх можливих, який можна порекомендувати тим людям, які хочуть схуднути або зберегти своє здоров`я і спортивні кондиції. Я рекомендую вам спробувати цю схему, для того щоб оцінити її працездатність.

Посилання на експеременту

Поділитися в соц мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Таємне харчування ден4іка (підриваю мозок!)