UkrProSport.ru

Тиждень 04. Харчування, що дає енергію

продукти на столі

Сьогодні у нас розмова знову про відновлення. Лягаємо спати ми вже у вдалий час, важливість регулярного кровотоку нам пояснювати вже не потрібно, контрастний душ теж потроху стає звичкою. А якщо ми налаштовані серйозно, то поговоримо в контексті відновлення про харчування, яке підвищує рівень нашої енергії.

1. Вечірній прийом їжі

Перше, що я рекомендую зробити - останній основний прийом їжі, тобто вечерю, влаштовуйте за пару годин до сну. Зверніть увагу, мова не про те, щоб не їсти після 18 або 19 годин, немає. Якщо ви лягаєте о 1 годині ночі, то повечеряти в 22-23 години це цілком нормально.

Але за 2-3 години до сну їжа встигає покинути шлунок і частково перетравитися, що полегшує, як засипання, так і сам сон. І на ранок ми встаємо бадьорі і енергійні. До речі, часто важкі сни виникають від важкої їжі на ніч.

Це рекомендація для нашої звичайному повсякденному житті. Але бувають особливі випадки, наприклад, якщо ви перебуваєте в режимі набору м`язової маси або в режимі інтенсивного спалювання жирів. В силу специфіки двох цих режимів, в основному за рахунок певної регулювання харчування, коли потрібно трохи більше підвищену кількість білка, ніж зазвичай, може знадобитися зробити додатковий прийом їжі.

2. Не лягати після їжі

дзен мавпа

Є така рекомендація - не переходити після їжі в горизонтальне положення, так як якщо ви залишитеся в вертикальному положенні, то це прискорить евакуацію вмісту шлунка, і тим самим буде перешкоджати закидання його в стравохід.

Застосовувати чи не застосовувати цю рекомендацію, вирішувати вам, я пробував і так, і так, в результаті просто по відчуттях зрозумів, що лежати після їжі, мені не підходить, так як є відчуття дискомфорту в шлунку. І такого почуття ніколи не виникає, якщо після їжі перебувати у вертикальному положенні - стоячи або сидячи.

3. Алкоголь

Важкий алкоголь (горілка, віскі, коньяк і т.п.) перед сном - це божевільна навантаження на ваш організм вночі. Сон буде важким і неспокійним. Якщо хтось заперечить, що деякі алкоголіки сплять мертвим сном, то тут все просто - підвищені дози алкоголю увергають в анабіоз не тільки нервову систему. Ви коли-небудь відходили від загального наркозу? Спочатку ви дивитеся «мультики», вам добре і навіть весело, а потім починається справжній «отходняк».

хлопець сидить на рейках

І знову кожен вирішує сам. Якщо у вас видався вечір в гостях або на корпоративі з вживанням алкоголю, то частіше вставайте з-за столу для танців, а після такого веселощів пийте достатню кількість води, так як алкоголь дуже швидко вводить організм в стан зневоднення. І знову згадайте про алкоголіків, які засипають з пляшкою в руці. Вранці у них тільки одне бажання - тремтячими руками і з сильно б`ється серцем швидше дотягнутися до склянки з водою.

Відео: Чому не вистачає сил? Секрет бадьорості та енергії.




Але нагадаю, що в нашому випадку, коли ми знаходимося на режимі жироспалювання, алкоголь повністю виключений з нашого раціону. Після того, як ваша форма стане гідною, включати алкоголь в раціон чи ні - буде повністю вашим рішенням. Відразу скажу, що плюсів вживання алкоголю для вашого організму немає з точки зору фізіології.

З точки зору соціуму - так, можна виглядати білою вороною. Але питання в тому, чи потрібно вам таке оточення, де здоровий і непитущий чоловік вважається білою вороною. Є зовсім інші компанії, де, навпаки, п`є буде білою вороною. Білій і п`яною вороною. Але це вже філософія # 128578;

4. Овочі

Якби мене запитали, без яких продуктів не можу прожити і дня, то відповім - ОВОЧІ. Будь основний прийом їжі (сніданок, обід, вечеря), будь-яку велику трапезу я завжди починаю з салату з овочів. І тільки потім переходжу до основного білкового або білково-вуглеводний страви.

Справа не тільки в тому, що салати малокалорійні при досить великому обсязі, хоча це теж важливо. Найголовніше - свіжі овочі містять необхідні ферменти, які допомагають у перетравленні більш важкої їжі - білків, вуглеводів і жирів.

Я був мимовільним свідком експерименту, коли протягом півроку в польових умовах спостерігав за своїми колегами, які щодня під час сніданку, обіду і вечері вживали тільки консерви і 2-3 страви, приготовані або на пересмаженої олії, або розварених до Медузоподібна стану.




Печією і іншими запаленнями шлунково-кишкового тракту страждали ... ВСЕ. Так ось, як тільки в раціон, за наполяганням лікаря (після десятків скарг) стала потрапляти хоча б квашена капуста, то становище вже почало поволі виправлятися. Потім настало літо, і з`явилася можливість ввести в раціон салати з овочів.

І навіть враховуючи той факт, що консерви і смажені-пережарені страви залишалися в раціоні, наявність овочів, тим не менш, допомагало триматися на плаву багатьом. І люди виконували свої службові завдання, а не валялися в кубриках на ліжках з нападами печії.

Служба5

Доповнення з приводу овочів - завжди прагнете, де це можливо, використовувати для харчування саме сирі овочі. Серед сприятливих способів обробки на першому місці стоять приготування на пару і запікання. Потім йде гасіння. Варка овочів знищує в них все найцінніше, заради чого ми їх і їмо.

Відео: Найкращі Шкідливі ПРОДУКТИ для шкіри | Харчування при акне

5. Вода, вода, вода ...

Чим більше рідини в своєму раціоні ви заміните на чисту питну воду, тим краще. Часто люди розуміють корисність цього або з віком, або в ході профілактичних оглядів, коли лікарі дивуються прекрасного станом внутрішніх органів і внутрішніх систем організму людини, яке не відповідає середньостатистичним показникам.

Причиною такого стану, звичайно, є, комплексний підхід до ЗСЖ, але вживання достатньої кількості води є дуже важливим пунктом.

Найоптимальніший спосіб визначити, скільки води вам потрібно пити, це ваша сеча. Якщо вона постійно світла, то все в порядку, якщо темніше, то треба пити більше. Якщо у вас проблеми з нирками, звичайно, порадьтеся з лікарем щодо питного режиму.

Я завжди п`ю вранці близько півлітра води, відразу після підйому. Це дуже важливий період. Завжди п`ю склянку води перед кожним прийомом їжі і хвилин через 10-15 починаю є. Чи можна пити під час їжі? Можна, якщо присьорбувати помаленьку, а не запивати кружками.

Пити чи не пити після їжі - вирішуйте самі. Я не думаю, що на даний рахунок треба давати категоричні рекомендації, але сам експериментальним шляхом встановив, що після їжі мені краще не пити. До речі, щодо піться під час їжі. Коли їси салати з якимось білковим або білково-вуглеводним стравою, то особливо запивати нічого і не хочеться.

6. Невеликі порції

вічне схуднення

Відео: Гороскоп на тиждень з 10 по 16 квітня 2017 🔔 за знаками зодіаку

До речі, це один із способів зменшення опуклого живота, за рахунок припинення навантаження на стінки черевної порожнини, які дуже еластичні. Ви ж не раз бачили худеньких людей з сильно випирає животом. Причин такого явища може бути кілька і одна з - це рідкісне харчування з великими обсягами порцій, коли стінки шлунка кожен раз трохи розтягуються.

Як впливають на енергетику рясні прийоми їжі і невеликі порції, думаю, пояснювати не варто, просто спробуйте # 128578; Відразу ж торкнуся питання частоти прийомів їжі - їжте стільки раз в день скільки вам зручно.

Найоптимальніший режим, який підходить багатьом людям - це прийоми їжі через кожні 3-4 години. Тоді виходять невеликі порції, рівень цукру в крові постійний, почуття голоду немає, тому ви не накидаєтеся на їжу, а спокійно і з насолодою її смакуєте.

Жити і досягати своїх тренувальних цілей стане набагато простіше і приємніше, коли ми будемо отримувати задоволення від усього - і від їжі, і від тренувань, і від відновлення. Стискувати зуби потрібно, коли ви робите якийсь ривок або подвиг, але постійно жити в такому режимі не вийде.

Саме тому мені дуже хочеться, щоб ви виробили свій погляд на всю філософію ЗСЖ і потихеньку міняли свої життя в кращу сторону, а не просто скидали зайві 5 кг до якогось періоду в житті. Використовуйте проект «Сибірський Воркаут» як невеликий стартер, який допоможе завести двигун вашого чудового тіла. Але ось куди на ньому поїхати - це вже вирішувати вам # 128578;

Щасливо! З повагою, !

Поділитися в соц мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Тиждень 04. Харчування, що дає енергію