UkrProSport.ru

Напад проти зонного захисту 2-3

Привіт, шановні відвідувачі сайту basketball-training.org.ua. Сьогодні я розповім вам про декілька способів нападу проти зонного захисту 2-3, в якій 2 захисники грають вгорі, а 3 грають внизу. Це не найпопулярніша форма зонного захисту в баскетболі, але саме вона застосовується проти команд з сильними центровими і потужними форвардами. Також, така зона ефективна проти снайперів, які люблять атакувати кільце з кута майданчика.

Напад проти зонного захисту 2 - 3 в баскетболі

З існуючих проблем захисту в такій зоні - велике навантаження на 2 "маленьких", яким практично доводиться закривати весь периметр. А значить 3 "маленьких" команди суперника можуть дуже добре розкидати м`яч, створюючи можливості для атаки під 45 * зліва і справа, а також з центру.

Часто я бачив, як атака проти такої зони починається і закінчується з першого номера: він доводив м`яч до відстані в 7 - 7,5 метрів до кільця, і так як на нього майже ніхто не виходить (саме акцентованою захисту немає) - то він кидав . Але в цьому і проблема, так як я вважаю, що в атаці м`яч повинен відчути кожен або майже кожен гравець. Інакше - пробігши 5-10 атак без м`яча остигають руки і пропадає бажання атакувати кільце.




Гаразд, щось я багато написав, давайте дивитися відео від тренера Russell Fukuimano про те, як атакувати проти зонного захисту 2 - 3.

Кілька видів перевантаження

 Напад, засноване на заслін вгорі

Кілька варіантів вкидання м`яча

міні висновки

Отже, ось ми і познайомилися з кількома варіантами нападу проти зонного захисту 2 вгорі 3 внизу. Перед тим, як закінчити цю коротку, але досить корисну статтю, хочеться ще раз акцентувати увагу на наступному:

Неважливо, яка саме зона варто проти вашої команди - постарайтеся провести ваше напад якомога швидше, тоді є варіант, що частина гравців не встигне стати на свої місця. А значить - в зоні з`явиться дірка і вона розсиплеться. Тому швидкість початку атаки - опція №1 нападу проти зони.

Ну а якщо не вийшло атакувати швидко - тоді можна використовувати одну з комбінацій, представлених на відео вище. А на цьому стаття закінчена, я бажаю вам вдалих тренувань і чекаю на сторінках цього сайту. Не забудьте оцінити статтю і підписатися на наш паблік Вконтакте - https://vk.com/uroki_basketbola

Поділитися в соц мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Напад проти зонного захисту 2-3