UkrProSport.ru

Фільм тренер картер (coach carter)

Відео: Тренер Картер

Привіт, шановні відвідувачі сайту basketball-training.org.ua. Сьогодні ми з вами стаємо свідками дуже знаменної події в житті цього сайту: відкриття нового розділу сайту: фільми про баскетбол.

Ще кілька днів тому я створив опитування в нашій підписаний сторінці, основною метою якого була необхідність дізнатися думку наших відвідувачів про те, чи потрібен сайту, що спеціалізується на баскетбольних тренуваннях, розділ, присвячений фільмам про баскетбол. Результати опитування були очевидними: більш ніж 85% відвідувачів висловилося за відкриття такого розділу.

Насправді я давно хотів відкрити такий розділ, але природна лінь продовжувала суттєво заважати мені. Але ось тепер вона переможена, і дозвольте представити вам перший фільм розділу: Тренер Картер (Coach Carter).

Фільм Тренер Картер (Coach Carter)

Тренер Картер (Coach Carter)

Фільм «Тренер Картер»

Напевно, багато хто з Вас вже дивилися цей фільм і встигли по достоїнству оцінити цей, не побоюся сказати, шедевр спортивного кінематографа. У 2005 році режисер Томас Картер зняв фільм, який грунтувався на реальних подіях, що відбулися в 1999 році в штаті Каліфорнія. Саме тоді, новий тренер шкільної баскетбольної команди Кен Картер прийняв неймовірне за своєю суттю рішення: він заборонив гравцям команди виходити на майданчик через низьку успішність у школі, і закрив тренувальний зал на замок.

Але ж все це трапилося в той момент, коли команда тільки-тільки зуміла знайти свою гру і почала здобувати перемогу за перемогою. Дві пропущені гри і серйозний конфлікт, як з батьками учнів, так і з адміністрацією школи - ось чого коштував заборона на ігри. Однак метою заборони було бажання навченого життєвим досвідом людини дати гравцям зрозуміти, що єдиним шансом «вибитися в люди», для більшості з них, є гарна освіта (або хоча-б присутність такого).




Хочу привести фразу, яку відразу згадую, коли хтось говорить про цей фільм, для мене вона є справжнім епіграфом до нього: «Найбільше ми боїмося не свого невідповідності, найбільше ми боїмося свою непомірну сили. Нас лякає наш блиск, а не наш морок. Бути маленьким і скромним не сама благородна роль, нікчемність нікого не надихає, навіть якщо вона зручна оточуючим. Ми хочемо блищати і виблискувати, як деякі з нас, але все і кожен, а навчившись сяяти - ми несвідомо спонукаємо до цього і всіх оточуючих. Коли ми самі звільняємося від своїх страхів, ми автоматично звільняємо інших». Ось в цій фразі і полягає весь фільм, не той зовнішній сюжет, а внутрішня, тонка психологічна лінія.

Головну роль у фільмі довірили Самуелю Л. Джексону і цей класний актор не підвів. У фільмі "тренер Картер»Дійсно виглядає сильною, харизматичною особистістю, він готовий боротися проти сформованої системи, по якій вихідці з неблагополучних кварталів стають або наркоманами, або бандитами. У будь-якому випадку - і тим, і тим жити залишиться недовго.

Тренер Картер - це відмінний мотивуючий фільм, і якщо у вас опустилися руки і хочеться закинути всі до біса - виділіть пару годин свого часу і подивіться цю картину, особисто для мене знаходиться в першій трійці кращих фільмів баскетбольної тематики.

Відео: Уривок з фільму # 39; Тренер Картер # 39;

Фільм «Тренер Картер» дивитися онлайн або скачати в хорошій якості

Дуже часто перед нами виникає питання: завантажувати фільм або подивитися його онлайн. Особисто для мене, останнім часом, на перше місце виходить якість фільму, а особливо, якість перекладу і озвучування. Часто, навіть найгеніальніший фільм може вбити неякісна озвучка або дурний переклад. Саме тому, в кінці цієї статті Ви зможете знайти посилання, по якій можна буде безкоштовно скачати фільм «Тренер Картер» в хорошій якості за допомогою торрент-клієнта. А поки, пропоную всім нам ще раз подивитися трейлер до фільму про тренера, котрий змінив долю багатьох темношкірих хлопців.




Дуже шкода, що я не зміг знайти трейлер російською мовою, однак, як мені здається це навіть краще. Адже тільки оригінал фільму Тренер Картер зможе в повній мірі передати ті емоції, якими захльостує з першої секунди фільму.

Саундтрек до фільму «Тренер Картер»

І останнє, про що я хотів згадати в цій статті, так це про музику. Музика в таких фільмах знаходиться на дуже високому рівні, і багато які подивились онлайн (або викачали) фільм «Тренер Картер» хочуть послухати окремо ту музику, яку вони почули під час перегляду фільму. Знову-ж, повної версії саундтрека немає на торрентах, однак, я знайшов більш-менш повну версію, до якої увійшли 14 кращих пісень з цього фільму.

Крім музики в архіві знаходяться торрент-файл для швидкого скачування фільму «Тренер Картер» у високій якості і з офігенно озвученням. А ось і посилання: скачати саундтрек до фільму «Тренер Картер» і торрент для скачування фільму.

Ну ось і підійшла до кінця перша стаття з розділу: Фільми про баскетбол. Я сподіваюся, що більшості з Вас сподобається таке нововведення, я ж в свою чергу обіцяю щотижня викладати по одному хорошому фільму про баскетбол, і по можливості додавати до нього саундтрек.

Бажаю Вам вдалих тренувань і до швидких зустрічей на сторінках цього сайту!

Поділитися в соц мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Фільм тренер картер (coach carter)