UkrProSport.ru

C новим 2015 роком!

Відео: З новим 2015 роком! | Джек, Ельза, Анна, Іккінга, Астрі, Рапунцель, Юджин, Ханс, Меріда, Хранителі

Привіт, шановні відвідувачі сайту basketball-training.org.ua! Сьогодні, 31.12.2014 в переддень Нового Року, я хочу привітати всіх вас з цим чудовим зимовим святом. У нас в Харкові вже третій день йде сніг, і хоча зараз він припинився, вид засніжених вулиць (чого вже давненько не було, особливо - на новий рік) не перестає радувати очі.

C Новим роком 2015

В першу чергу, я хочу сказати спасибі вам - відвідувачам цього сайту, передплатникам групи баскетбольних тренувань, просто мої друзям і знайомим, які заходять на цей сайт. Адже без вас - всього цього не було б. Не було б 113 сторінок з баскетбольними тренуваннями, не було б більш ніж 200 відеороликів з уроками баскетбольної майстерності. Не було б щирого задоволення від слів подяки, які ви залишаєте і на сторінках цього сайту, так і надсилаєте на пошту або пишете в соціальних мережах. Спасибі вам!

Нехай у 2015 році всі ваші цілі будуть досягнуті!

За цей рік відбулося дуже багато, і хороше і погане. І зараз, коли я пишу це привітання, мені як ніколи хочеться, щоб все погане зникло відразу після того, як годинник проб`є 12. Шкода, що це неможливо.

Відео: З Новим Роком 2015!




Хочу побажати вам, в першу чергу, здоров`я. адже здоров`я - це найважливіше, що завжди має бути у спортсменів і не тільки у них. Ніяких травм, ніяких хвороб, ніяких ментальних травм - лише здоров`я.

Далі - бажаю вам спортивних успіхів (та й не тільки спортивних, якщо чесно). Важливо, щоб кожен з нас розумів, що шлях до успіху може бути довгим і звивистим. І часто, на жаль, багато хто з нас опускають руки стоячи перед черговим поворотом, за яким і ховається успіх. Успіх, до якого так довго йшли - але не дочекалися його, хоча він був такий близький. Так ось, я бажаю всім вам долати всі підйоми і повороти, які зустрічаються на вашому життєвому шляху.

Відео: З НОВИМ РОКОМ Спілберг 2015!

Задоволення. Це третій фактор, їх якого складається щастя. Якщо ви навчитеся (або не забудете) отримувати задоволення від того, що ви робите - то в комплексі зі здоров`ям і успіхом вже ніщо не зможе перешкодити вам добитися всього. Всього, що ви хочете, а іноді - навіть не можете уявити.

Закінчити привітання хочеться на дещо сумною ноті. У зв`язку з подіями в моїй рідній країні Україні, я помітив як змінюється ставлення до людей, навіть якщо самі люди - залишилися колишніми. На багатьох просто навішують клеймо / мітку, яка часто не має ніякого відношення до реальності. Це дуже погано.

Іноді мені здається, що якщо кожен з нас стане трохи добрішим до інших (незалежно від того, що розповідають нам з телевізора) - то світ стане краще. І я хочу побажати, навіть немає, попросити всіх вас бути трохи добрішими.

Відео: З новим роком, братан!

З новим роком!

Максим Гордієнко, автор сайту "Уроки Баскетболу. Баскетбольні Тренування від А до Я"

Поділитися в соц мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » C новим 2015 роком!