UkrProSport.ru

Підсумки за 2011 рік на basketball-training.org.ua

Привіт, шановні відвідувачі сайту basketball-training.org.ua

! Ця стаття стане останнім матеріалом йде в минуле 2011 року. І перед тим, як все ми вирушимо відзначати це прекрасне свято, дозвольте трохи похвалитися тим, чого вдалося мені домогтися за минулий рік.

Згадуючи події, які відбувалися в цьому році я прийшов до однозначного висновку про те, що 2011 рік цілком можна занести в актив, тому що він виявився на 100% успішним для сайту Basketball-training.org.ua. Але, про все по порядку.

Підсумки 2011 року на basketball-training.org.ua

Новий 2012 рік на Basketball-training.org.ua

На сьогоднішній день на сайті знаходиться 46 статей (ця стане 47), присвячених баскетбольним тренувань. Скажу навіть більше, частина статей зможе допомогти тренувань в різних видах спорту, таких як волейбол, футбол, легка атлетика і багатьох інших. Мало це чи багато судити не мені, тільки наголошу на тому, що всі статті якісні: я не женуся за кількістю, якість, як на мене, набагато важливіше.

Зараз я часто згадую ті моменти, коли мені просто хотілося «забити» на подальший розвиток цього сайту: іноді причиною була моя лінь, іноді - низька відвідуваність, а останньою краплею стали «глюки» Joomla - на якій і працював до останнього часу цей сайт. Восени я зважився на кардинальний крок: переніс сайт на систему WordPress, чому невимовно радий. Сайт почав працювати швидше, писати статті стало зручніше і приємніше, в загальному - я дуже радий.

Відео: How To R&R a Fox Body Fuel Tank #FairmontProject

Чим запам`ятався 2011 рік




Трохи про відвідуваність. Чесно скажу, що якби я «по-чесному» займався збільшенням відвідуваності сайту, то на лічильнику красувалися б зовсім інші цифри, але я трохи лінивий. І все одно, незважаючи на моє часто несерйозне ставлення до питання відвідуваності, з грудня 2010 по грудень 2011 відвідуваність зросла від 50 до 367 щодобових відвідувань- за день відкриваються 1209 сторінок сайту (в порівнянні з 120 в минулому грудні).

Наша група вКонтакте налічує 2307 передплатників, і їх кількість продовжує зростати. І це не дивно, адже саме у тих, хто підписався користувачів є можливість дізнатися про вихід нового навчального матеріалу: їм варто просто відкрити вкладку «Новини». Так що якщо Ви ще не стали передплатником - приєднуйтесь до нашого дружнього спільноті (ось посилання: https://vkontakte.ru/uroki_basketbola). До речі, у сайту є офіційний канал на Youtube: За час його існування відео переглянули 85 163 рази, і 72 людини підписалися на отримання інформації про появу нових відеоматеріалах. До речі, підписатися можна навіть не маючи аккаунта на Youtube - так що я запрошую Вас стати передплатником нашого каналу (ось посилання: https://youtube.com/UrokiBasketbola).

Про найпопулярніших матеріалах. За статистикою Turbobit - на якому зберігаються всі файли, найбільш популярними стали:

Відео: Дивитися Вспиш чудо машинка 🚗 всі серії підряд Мультфільми для хлопчиків 4 років

  1. програма збільшення стрибка Air Alert (Її скачали 636 раз);
  2. ідеальне тіло за 8 хвилин в день (Цю програму скачали 583 рази);
  3. Better Basketball - Better 1 on 1 Defense (572 скачки).



За популярністю матеріалів, розміщених на сайті можна також зробити невеликий рейтинг:

  1. програми тренувань для збільшення стрибка (2376 переглядів);
  2. жести баскетбольних суддів (2329 переглядів);
  3. пліометріческіе вправи (2177 переглядів).

Окремо я пишаюся своїми перекладами тренувальних програм: TNT Fundamentals і Nike Signature Moves: частина 2. Звичайно, не всі в них було ідеально, і якби я робив це зараз - то вийшло б набагато краще. Але, як стало зрозуміло з відгуків, навіть такий переклад виявився досить корисним для тих спортсменів, які не розуміють англійську мову. У наступному році я планую сконцентруватися на перекладах навчальних програм і обіцяю порадувати Вас новою порцією якісного навчального матеріалу російською мовою.

Ще хочу трохи похвалитися: я дуже радий тому, що незважаючи на спокуса легкого заробітку - я не став захаращувати сайт спливаючими вікнами, оголеними дівчатами і всякими жахливими оголошеннями, які не дають нормально переглянути основний вміст статті. Замість цього я обмежився контекстною рекламою від Яндекса, яка допомагає користувачам, показуючи оголошення по темам, схожим з описаними в статті (а іноді показуються оголошення, пов`язані з тією інформацією, яку Ви шукали раніше).

Плани на 2012 рік

А тепер саме час помріяти про те, що б хотілося зробити в наступному році. Ну, спочатку про відвідуваність. Рекордом на сьогоднішній день є 582 відвідувача, сталося це 25 грудня, в день старту сезону NBA. Напевно, це звучить дуже самовпевнено, але відвідуваність в 2500 чоловік на добу здається мені цілком досяжною цифрою, особливо якщо домогтися регулярності нових постів. Я обіцяю, що буду намагатися. Ще, хочеться збільшити кількість передплатників у соціальній мережі вКонтакте до 10 000. Цифра звичайно серйозна, але я думаю що любителів баскетболу у багато разів більше, так що - все можливо.

Ну і щодо статей: дуже хочеться публікувати по 2-3 матеріалу в тиждень, і кожен місяць радувати відвідувачів перекладами навчальних програм. Ще планується відкрити кілька нових категорій, але які саме - це секрет. Ось такі цілі ставлю я для досягнення в 2012 році.

А в завершенні статті хочеться привітати все Вас з наступаючим Новим роком! Бажаю вдалих тренувань, щастя, любові і удачі! Дякую що залишаєтеся з нами на сторінках сайту, присвяченого баскетбольним тренувань.

Відео: NIKE: безмежний потенціал

Максим, автор сайту Basketball-training.org.ua.

Поділитися в соц мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Підсумки за 2011 рік на basketball-training.org.ua