UkrProSport.ru

Людмила егорова (гімнастика)

Відео: Велика гімнастика (1975) [Гімнастика Різне]

Людмила ЄгороваЄгорова Людмила (1931). СКА. Заняття спортом початку в шкільному віці з акробатики. На чемпіонаті країни 1949 р зайняла 2-е місце в стрибках, а рік по тому стала чемпіонкою країни. Призові місця були завойовані і на трьох наступних чемпіонатах країни. Потім перейшла в спортивну гімнастику, де незабаром домоглася високих результатів. У 1954 р, виступаючи на Міжнародних студентських іграх, завоювала 1-е місце в опорному стрибку і 3-е в багатоборстві. У наступному році на Дружніх спортивних іграх молоді - 1-е місця у вправах на колоді і вільних, а 3-е - в багатоборстві. 2-е місце - в розіграші Кубка СРСР 1956 р Звання заслуженого майстра спорту присвоєно в 1956 р На Іграх-56 завоювала золоту медаль за перемогу в командній першості з багатоборства і бронзову - в командних вправах.
Нагороджена медаллю «За трудову відзнаку».

Відео: Радянська спортивна гімнастика

Відомо багато випадків, коли новачок починає займатися одним видом спорту, а домагається потім великих успіхів зовсім в іншому. Є й універсали-сумісники, успішні влітку пограти в футбол, взимку переключитися на хокей, змінюють ковзани на велосипед, весла на лижі.
Людмила Єгорова щасливо поєднувала в собі здатності акробатки і гімнастки.
У 18 років, в 1949 році, Людмила Синьова вперше відзначилася на чемпіонаті СРСР з акробатики, посівши друге місце в стрибках. Через рік вона стала чемпіонкою країни. Це були роки, коли ленінградці з`явилися законодавцями мод в акробатиці, коли виблискував талант змішаної пари 3. Евтіховой і Н. Фатєєва (в цілому вони отримали по десять медалей чемпіонів СРСР).
І рік, і два, і чотири потому ми знаходимо ще ім`я Людмили Єгорової (синьо) в списках призерів акробатичних чемпіонатів. Але ось новий рядок: в 1954 році, на XII Міжнародних студентських іграх в Будапешті, переможницею в стрибках серед гімнасток стала ... акробатка Людмила Єгорова. Що ж, таке сумісництво не надто дивує - дисципліни споріднені. Однак Люда відзначилася і в багатоборстві, ставши третім призером слідом за Тамарою Манін і угоркою О. Таш.
Так почалася її активна гімнастична життя. Через рік у Варшаві, на II Міжнародних дружніх спортивних іграх, в рамках Варшавського фестивалю, вона знову - третя (після Латиніної та Манін), але виграє особисті змагання в двох видах багатоборства - вільних вправах та у вправах на колоді.
Перед- Мельбурн 25-річна ленінградська акробатка-гімнастка займає друге місце в розіграші Кубка СРСР (слідом за Латиніної) і входить до складу збірної СРСР.
У «зраді» свого виду спорту Люда була винна. Треба згадати, що акробатика - вид спорту не олімпійський, що наша жіноча гімнастика після Гельсінкі потребувала молодому поповненні, що в той момент переглядалася сама класифікація, зростало значення акробатичних елементів, - і можна зрозуміти закономірність появи Людмили Єгорової на гімнастичному помості Мельбурна.
У складі збірної СРСР вона завоювала золоту медаль за загальнокомандну перемогу, бронзову - за командні вільні вправи і була десятою в багатоборстві в особистому заліку. «Підвели» Ленінградку бруси, на яких вона показала лише двадцять четвертий результат. Той, хто любить порівняння, може звернути увагу на виступи ще однієї ленінградки - Наталії Кучинской - через 12 років в Мехіко. Її теж підвели бруси (тридцять сьоме місце).