UkrProSport.ru

Підводне регбі

Відео: Російська Ліга Підводного Регбі

Мало хто чув про підводний регбі. ТАК, є такий вид спорту, який намагаються розвинути, але поки він не отримує широкого поширення і цьому є кілька причин, про які ми поговоримо пізніше.
 Підводне регбі - командна гра з м`ячем, яка проходить у воді, а точніше під водою. Розмір підводного поля має в ширину 10-12 м, в довжину -15-підводне регбі18 м. Глибина від 3,5 до 5 метрів. Команда складається з максимум 15 гравців. 6 гравців знаходяться у воді, 5 сидять на бортику басейну і готові в будь-який момент замінити відіграв свого часу гравця, 4 запасних На дні басейну, у протилежних бортів встановлюються кошики. Це ворота, в які потрібно закинути м`яч.

М`яч в підводному регбі

М`яч заповнений розчином солі, і через це має негативну плавучість. Якщо його опустити в воду - він тоне, а якщо його "кинути" в сторону під водою, він може "пролетіти" в товщі води до 6 метрів, в залежності від сили кидка. До речі, такий м`яч ви зможете зробити самі. М`яч повинен бути пофарбований спеціальною чорно-білою фарбою для телебачення або бути просто червоним.

екіпірування гравця

Гравець підводного регбі одягнений в плавки або купальник, має маску, трубку і ласти- на голові спеціальна шапочка з вушними протекторами.

гра

Тривалість гри: 2 тайми по 15 хвилин. Інтервал між таймами 5 хвилин. У грі є і штрафи, і пенальті. В цілому підводне регбі силовий вид спорту. Гравці мають право атакувати один одного в рамках правил гри. Мета гри забити якомога більше голів, ніж суперник. Гол зараховується, коли м`яч опиняється повністю нижче краю кільця кошика.

Недоліки підводного регбі

Так ось, чому підводне регбі не отримує широкого поширення? Перше - недолік глибоких басейнів, а саме мають оптимальну глибину, все таки на глибині 5-6 метрів грати вже важко, а 2 метри - це не серйозно для підводного регбі. До речі, команда підводного регбі влаштувалася в басейні Останкіно. Там проводить свої тренування. Далі, підводне регбі - гра - не видовищна. Так як, простому глядачеві мало зрозуміло, що там відбувається під водою, метушня якась! Можна подумати так. Гра швидше за все цікава самим граючим. Звідси, просто напросто відсутні спеціальні басейни з прозорими стінами, як акваріум. Тоді можна було б цікаво за нею спостерігати. Ну і підводне регбі - досить небезпечний вид спорту, гра проходить на затримці дихання і тривалої затримки. І в самих правилах сказано так: п. 7.1.3. Гравці свідомо йдуть на ризик, зв`язаний з цим видом спорту.
І трохи статистики про "популярності" підводного регбі. За даними Яндекс Wordstat, в місяць кількість запитів становить - 123. Це все що шукають пов`язане з підводним регбі (дані на 27.11.2014). Можливо, прочитавши цю статтю, буде більше людей знати що таке підводне регбі.