ukrprosport.ru

Календар змагань з плавання на 2015-2016 рік

Календар змагань з плавання на 2016 рік знаходиться в проекті. А зараз ви можете ознайомиться з чинним календарем на 2015 рік.

Відео: Григорій Садофьев 1 місце 100м на спині

 січеньарь

Відео: Яровская літо

01 січня - 01 березень

*відбіркові змагання

Юнаки 2001 - 2002 р.н., дівчата 2003 - 2004 р.н.

01 січня - 01 квітень

*Першості суб`єктів Російської Федерації Юнаки 1999 - 2000 р.н., дівчата 2001 - 2002 р.н. відбір на першість Росії серед юнаків і дівчат

24 - 25 грудень м.Москва

*Всеросійські змагання з плавання «Mad Wave Challenge-2015». I етап (25м)

Відео: Рибниця 16.01.2016 "різдвяні старти". Змагання з плавання. Брас.

Юнаки, дівчата 2002 р.н. Юнаки, дівчата 2003 - 2005 р.н.

27 - 29 листопад ДП - 26 Січня м Хабаровськ

Відео: Збірна команда НДУ МЕІ з плавання 2015/2016 (GoPro)

*Регіональні змагання за участю іноземних спортсменів «Амурські тигренята» (25м)

Юнаки 2003 - 2004 р.н., дівчата 2005 - 2006 р.н.

 Лютий

01 лютого

Санта Фе (Аргентина)

FINA Grand Prix з плавання на відкритій воді (збірна команда Росії)

Чоловіки жінки

07 лютого

Віедма (Аргентина)

Кубок світу з плавання на відкритій воді (10 км) (збірна команда Росії)

Чоловіки жінки

08 лютого Хернандаріас - Парана (Аргентина)

FINA Grand Prix з плавання на відкритій воді (збірна команда Росії)

Чоловіки жінки

10 - 13 лютий ДП - 09 лютого ЦФО - Обнінськ

СЗФО - Сиктивкар ЮФО, ПКФО - Астрахань КРФТ - Севастополь ПФО - Пенза

УрФО - Єкатеринбург СФО - Абакан

ДВФО - Владивосток м.Москва

м. Санкт-Петербург

Чемпіонати та Першості федеральних округів РФ (50м) Чемпіонати та першості Москви і Санкт-Петербурга Чоловіки, жінки (2002 р.н. і старші)

Юніори 1997 - 1998 р.н., юніорки 1999 - 2000 р.н.

лютий ДП -

м Орськ

*XIX Всеросійський турнір з плавання «Надія» (25м) Юнаки, дівчата 1998 р.н. і молодше

 Березень

02 - 05 березень р Абакан

*Всеросійські змагання з плавання «Кубок Сибіру» III етап сезону 2014/2015 (50м)

07 - 08 березень

м. Санкт-Петербург

*Всеросійські змагання з плавання «Mad Wave Challenge-2015». II етап (25м)

Юнаки, дівчата 2002 р.н. Юнаки, дівчата 2003 - 2005 р.н.

11 - 13 березень ДП - 10 березня

м Ростов-на-Дону р Омськ

м Йошкар-Ола р Обнінськ

г. Владивосток

Кубок Росії. 1-й етап (50м)

Чоловіки, жінки (2002 р.н. і старші)

 квітняялина

02 - 04 квітень ДП - 01 квітня за призначенням

VII літня спартакіада учнів Росії. II етап Юнаки 1999 р.н.-2000 р.н., дівчата 2001 р.н.-2002 р.н. відбір на III етап (Фінал)

08 - 12 квітень ДП - 07 квітня Санкт-Петербург

Всеросійські змагання «Веселий дельфін» (50м) Юнаки 2001 - 2002 р.н., дівчата 2003 - 2004 р.н.

18 квітня

Нова Каледонія (Франція)

Кубок світу з плавання на відкритій воді (10 км) (збірна команда Росії)

Чоловіки жінки

19 - 23 квітень ДП - 18 квітня м Москва

Чемпіонат Росії (50м)

Чоловіки, жінки (2002 р.н. і старші) відбір на Чемпіонат світу (50м)

25 квітня

Канкун (Мексика)

FINA Grand Prix з плавання на відкритій воді (збірна команда Росії)

Чоловіки жінки

квітень

за призначенням

* XXIV Відкритий чемпіонат Росії з плавання в категорії «Мастерс» (50м)

 Травень 

01 - 02 травня

 червень

02 - 05 червень ДП -

м Москва

Відкритий Кубок міста Москви з плавання (50м)

06 - 07 червень Кані (Франція) 10 - 11 червень

Барселона (Іспанія) 13 - 14 червень

Монте-Карло (Монако)

Міжнародні змагання «Маре Нострум» (збірна команда Росії)

11 - 14 червень ДП - 10 червень за призначенням

Першість Росії з плавання на відкритій воді Юніори, юніорки

Юнаки, дівчата

12 - 28 червень

Баку (Азербайджан)

I Європейські Ігри (50м) (збірна команда Росії) Плавання 21 - 27 червень

Юніори 1997 - 1998 р.н., юніорки 1999 - 2000 р.н.

16 - 20 червень ДП - 15 червень за призначенням

Чемпіонат Росії з плавання на відкритій воді Чоловіки, жінки

15 - 18 червня м Барнаул

*Всеросійські змагання з плавання «Кубок Сибіру» IV етап сезону 2014/2015 (50м)

16 - 19 червень ДП - 15 червень

м. Санкт-Петербург

Відкритий Кубок Санкт-Петербурга з плавання (50м) Чоловіки, жінки (2002 р.н. і старші)

20 червня

Балатон (Угорщина)

Кубок світу з плавання на відкритій воді (10 км) (збірна команда Росії)

Чоловіки жінки

23 - 25 червень

м Железногорськ, Курська область

*XIII Турнір міст Росії (25м) Чоловіки, жінки

Юнаки 1996 і молодше, дівчата 1998 і молодше

27 червня

Сетубал (Португалія)

Кубок світу з плавання на відкритій воді (10 км) (збірна команда Росії)

Чоловіки жінки

червень - липень за призначенням

* VII Чемпіонат Росії в категорії «Мастерс» на відкритій воді

 Липень

02 - 05 липень ДП - 01 липень за призначенням

VII літня спартакіада учнів Росії. III етап (фінал) Юнаки 1999 -2000 р.н., дівчата 2001 -2002 р.н.

03 - 14 липень

Кванджу (Республіка Корея)

XXVIII Всесвітня літня Універсіада (50м) (збірна команда Росії)

10 - 12 липень

Тенеро (Швейцарія)

Першість Європи з плавання на відкритій воді (збірна команда Росії)

Юніори, юніорки Юнаки, дівчата

10 - 15 липень Іркутська область

VI Російсько - Китайські молодіжні спортивні Ігри (збірна команда Росії)

Юнаки, дівчата 1998 - 2000 р.н.

06 - 09 липень ДП - 05 липень м Руза

Першість Росії серед юніорів (50м)

Юніори 1997 - 1998 р.н., юніорки 1999 - 2000 р.н.

11 - 12 липень ДП - 10 Липень м Руза

Кубок Росії. Фінал (50м)

Чоловіки, жінки (2002 р.н. і старші)

13 - 16 липень ДП - 12 липень м Волгоград

*Всеросійські змагання з плавання на призи триразового Олімпійського чемпіона Євгенія Садового і призера Олімпійських ігор Василя Іванова (50м)

15 липня

м Волгоград

Всеросійські змагання з плавання на відкритій воді «На призи Олімпійської чемпіонки Лариси Ільченко»

 Зентябрь 

01 - 06 вересень Сінгапур

Першість світу з плавання (збірна команда Росії)

Юнаки 1997 - 2000 р.н. дівчата 1998 - 2001 р.н.

05 вересня

Капрі - Неаполь (Італія)

FINA Grand Prix з плавання на відкритій воді (збірна команда Росії)

Чоловіки жінки

17 - 20 вересень ДП - 16 вересня м Астрахань

*Всеросійські змагання Товариства «Динамо» з плавання (50м)

 Жовтень 

02 - 11 жовтень

Мунго (Республіка Корея)

VI Всесвітні військові ігри

(Збірна команда Збройних Сил РФ) Чоловіки, жінки

06 - 09 жовтень ДП - 05 жовтня

ЦФО - за призначенням СЗФО - за призначенням ЮФО, ПКФО - Волгоград КРФТ - Євпаторія

ПФО - Пенза УрФО - Ревда

СФО - Новокузнецьк ДВФО - Хабаровськ г. Санкт - Петербург м.Москва

Чемпіонати та першості федеральних округів РФ (25м) Чемпіонати та першості міст Москви і Санкт - Петербурга (25м) Чоловіки, жінки (2002 р.н. і старші)

Юнаки 1998 - 2000, дівчата 2000 - 2002 р.н. відбір на Чемпіонат Росії (25м)

12 жовтня Китай

Кубок світу з плавання на відкритій воді (10 км) (збірна команда Росії)

Чоловіки жінки

13 - 16 жовтень ДП - 12 жовтня м Руза

*Чемпіонат МВС Росії по плаванню

17 жовтня Гонконг

Кубок світу з плавання на відкритій воді (10 км) (збірна команда Росії)

Чоловіки жінки

жовтень ДП -

м Севастополь

*Турнір з плавання, присвячений перемозі Галини Прозуменщикова на Олімпійських Іграх 1964 року в Токіо (25м)

жовтень

за призначенням

*Всеросійські змагання з плавання «Кубок Сибіру» I етап сезону 2015/2016 (25м)

 Листопад 

02 - 04 листопада ДП - 01 листопада

м Ханти-Мансійськ

*Всеросійські змагання з плавання за участю іноземних спортсменів «Північне Сяйво» (50м)

Юнаки 2000 - 2003 р.н., дівчата 2002 - 2005 р.н.

08 - 12 листопада ДП - 07 листопада за призначенням

Чемпіонат Росії (25м)

Чоловіки, жінки (2002 р.н. і старші)

листопад ДП -

за призначенням

Всеросійські змагання з плавання серед студентів

листопад

за призначенням

* XXII Відкритий Кубок Росії з плавання в категорії «Мастерс»

 грудень 

грудень

за призначенням

*Всеросійські змагання з плавання «Кубок Сибіру» II етап сезону 2015/2016 (25м)

  

02 - 06 грудень Герцлія (Ізраїль)

Чемпіонат Європи (25м) (збірна команда Росії) Чоловіки, жінки

04 - 06 грудень ДП - 03 грудня Єкатеринбург

Всеросійські змагання з плавання за участю іноземних спортсменів «Кубок 4-кратного олімпійського чемпіона Олександра Попова» (50м)

Юнаки 2000 - 2001 р.н., дівчата 2002 - 2003 р.н.

12 - 15 січень ДП - 11 грудня м Волгоград

Всеросійські змагання з плавання серед юнаків та дівчат (25м) Юнаки 1998 - 2000, дівчата 2000 - 2002 р.н.

18 - 19 січень Санкт-Петербург

Міжнародні змагання з плавання «Кубок Володимира Сальникова» (25м)

* змагання НЕ входять до Єдиного календарного плану міжрегіональних, всеукраїнських і міжнародних спортивних змагань і заходів Міністерства спорту Російської Федерації

Поділитися в соц мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Календар змагань з плавання на 2015-2016 рік