UkrProSport.ru

Системи змагань

Відео: Перші етапи змагань «Ключі від неба»: заряджання системи ППО

сторінки: 12

1. При рівності очок у двох команд перевагу отримує та, яка виграє зустріч між ними. Якщо гра між цими командами закінчується внічию, то перевагу отримує команда, що має кращу різницю забитих і пропущених м`ячів у всіх іграх даних змагань.
2. При рівності очок у трьох і більше команд перевагу отримує команда, що має кращу різницю забитих і пропущених м`ячів у зустрічах між цими командами.

Відео: Переможець змагань з автозвуку в системі Саб

Зазвичай в піонерських таборах в кожній віковій групі набирається досить багато команд з міні-футболу. Тому, щоб не затягувати терміни проведення турніру, є сенс розбити команди кожної вікової групи на дві підгрупи, де і провести змагання за коловою системою. В цьому випадку командам, які зайняли перші місця в підгрупах, в день футбольного фестивалю надається право провести матчі за звання чемпіона табору в даній віковій групі. Між командами, що зайняли в підгрупах 2-3-е і т. Д. Місця, до початку свята організовуються стикові ігри. В результаті цих ігор визначаються місця команд у кожній віковій групі. Наприклад, команди, що зайняли в своїх підгрупах 2-е місця, грають за 3-4-е місця. Команди, що зайняли в підгрупах 3-е місце, грають за 5-6-е і т. Д. Таким чином, визначаються всі місця - з першого до останнього.

Існує й інша система змагань - це система з вибуванням, або олімпійська система. Вона характерна тим, що в міру проведення змагань поступово відсіваються ті, хто програв доти, поки у фінальній зустрічі не виявиться переможець.

Відео: Змагання ДПД серед співробітників організацій системи "Транснефть"

Схема проведення турніру по системі з вибуванням за участю 8 команд представлена нижче:

Така схема складається заздалегідь. Перед початком змагань проводиться жеребкування, і відповідно до неї команди заносяться в схему під своїми номерами. Припустимо, що змагання вже закінчилися. Результати ми вже внесли в схему і можемо дізнатися, що команда «Зірка», що має № 1, зустрілася з командою «Веселка» (№ 2) і програла, а команда «Метеор» (№ 4) програла «Спартаку» (№ 3) . Команда ж «Моряк» (№ 7) виграла у «Бригантини» (№ 8). Таким же чином можна дізнатися результати зустрічей у другому колі і в третьому, а для проведення турніру знадобиться всього 7 ігор.

При кількості команд, які не кратному числу 4, треба провести в першому колі стільки ігор, щоб в наступному, другому, колі виявилося 4, 8, 16 і т. Д. Команд, т. Е. Щоб число їх було кратним 4. Наприклад, в турнірі бажають брати участь 11 команд. Значить, для того щоб у другому колі виявилося 8 учасників, потрібно провести в першому 11-8 = 3 зустрічі. У цьому випадку схема змагань за системою з вибуванням буде виглядати так:

При проведенні змаганні за системою з вибуванням нічийний результат не допускається: в наступне коло розіграшу виходить лише команда-переможниця. Тому ще до початку турніру треба встановити, яким чином визначається команда-переможниця, якщо основний час гри закінчився внічию. Кращим способом визначення переможця в цьому випадку буде пробиття кожною командою серії 8-метрових ударів у ворота суперників.

Отже, стадіон і ігрові майданчики підготовлені, судді проінструктовані, штаб фестивалю за допомогою технічної служби заготовив грамоти та призи, служба музичного оформлення останній раз перевірила справність апаратури. Визначено і фіналісти першості табору з міні-футболу. Фізорги загонів склали і здали в штаб фестивалю заявки на участь в змаганнях, включених в програму свята.

Кожен піонерський загін в очікуванні відкриття футбольного фестивалю.