ukrprosport.ru

Програма змагань «старти надій»

Відео: Понад 150 юних лижників приїхали в Сочі. Новини 24 Сочі Ефкате

1-й етап
Для учнів 4-5-х класів: біг - 30 метрів-стрибки в довжину, стрибки у висоту, метання тенісного м`яча, плавання - 25 метрів-крос - 300 метрів (дівчата) та 500 метрів (хлопчики) - підтягування (хлопчики) і лазіння по канату (дівчинки) - рухливі ігри та естафети, спортивно-гімнастичні виступи.
Для учнів 6-7-х класів: біг - 60 метрів-стрибки в довжину, стрибки у висоту, метання тенісного м`яча, плавання - 50 метрів-крос - 300 метрів (дівчата) та 500 метрів (хлопчики) - підтягування (хлопчики) і лазіння по канату (дівчинки) - стрільба з пневматичної гвинтівки на 10 метрів-рухливі ігри та естафети, спортивно-гімнастичні виступи.
Для учнів 8-9-х класів: біг - 60 метрів-стрибки в довжину, стрибки у висоту, метання тенісного м`яча, плавання - 50 метрів-крос - 300 метрів (дівчата) та 500 метрів (хлопчики) - підтягування (хлопчики), згинання та розгинання рук в упорі лежачи (дівчата) - стрільба з пневматичної гвинтівки на 10 метрів-спортивні ігри (за вибором).
Для учнів 10-х класів: біг - 100 метрів-стрибки в довжину, стрибки у висоту- крос - 500 метрів (дівчата) і 1000 метрів (юнаки) - метання гранати, плавання - 100 метрів-підтягування (юнаки) - згинання та розгинання рук в упорі лежачи (дівчата), стрільба з малокаліберної гвинтівки на 25 або 50 метрів.
Змагання в класах проводяться за видами програми ігор, і одночасно виявляються кращі спринтери, плавці, стрибуни, багатоборці серед хлопчиків і дівчаток.

Відео: Дві сотні жителів Архангельська стали учасниками всеукраїнських стартів "Лід надії нашої"




2-й етап
Районні та міські змагання проводяться відповідно до програми 1-го етапу для учнів 4-5, 6-7 і 8-9-х класів. Кількість беруть участь класів визначається місцевими радами «Старти надій». На цьому Етапі виявляються кращі класи, переможці по окремих видах програми змагань і найсильніші багатоборці.
Необхідно врахувати наступне:
1. Спортивно-гімнастичні виступи виконуються учнями класу під музичний супровід в межах 3-4-х хвилин і повинні містити такі елементи: стройові вправи і перестроювання, вправи типу зарядки, танцювальні та акробатичні елементи, в виступах можуть бути використані різні предмети (булави, стрічки, прапорці, віяла, шарфи, гімнастичні палиці і обручі, скакалки та т. п.). Оцінка виступу проводиться по 10-бальній системі,
Зміст і порядок проведення рухливих ігор та естафет визначають на перших двох етапах місцевих рад «Стартів надій».
2. На 1-му етапі в програму змагань можуть бути включені змагання на призи клубів «Золота шайба», «Плетений м`яч», «Шкіряний м`яч», «Біла тура», «Чудо-шашки», з військово-технічних видів спорту та інші.
3. У період зимового спортивного сезону рекомендується на 1 і 2-м етапах ігор «Старти надій» проводити змагання з зимових видів спорту (лижні гонки, ковзанярський спорт і т. Д.).




3-й етап - всесоюзні фінальні змагання
У всесоюзних фінальних змаганнях беруть участь кращі спортивні класи країни в кількості 25 осіб за програмою:
для 4-5-х класів-біг - 30 метрів-стрибки в довжину, метання м`яча, плавання - 25 метрів, крос - 300 метрів (дівчата) та 500 метрів (хлопчики) - підтягування на перекладині (хлопці) і лазіння по канату ( дівчинки) - комбінована естафета з елементами спортивних ігор і подолання смуги перешкод, спортивно-гімнастичні виступу-
для 6-7-х класів: біг - 60 метрів-стрибки в довжину, метання м`яча, плавання - 50 метрів-крос - 300 метрів (дівчата) та 500 метрів (хлопчики) - підтягування на перекладині (хлопці) і лазіння по канату ( дівчинки) - стрільба з пневматичної гвинтівки на 10 метрів-комбінована естафета з елементами спортивних ігор і подолання смуги перешкод, спортивно-гімнастичні виступи.
У фінальних змаганнях беруть участь також найсильніші багатоборці - переможці 2-го етапу серед учнів 6-7-х класів.
Переможці в особистому заліку на всіх етапах визначаються за кращими результатами, показаним в окремих видах програми.
Клас-переможець в кожному виді програми змагань, а також фінальних ігор визначається за найменшою сумою місць - очок, набраних 20 заліковими учасниками (1-е місце - 1 очко- 2-е місце - 2 очка- 3-е місце - 3 очка. .. 45-е місце - 45 очок і т. д.).
Кращий спортивний клас в комплексному заліку в змаганнях 1, 2 і 3-го етапів визначається за найменшою сумою місць - очок, набраних класом у всіх видах програми.
При рівності очок у двох або декількох команд, а також двох або більше багатоборців перевагу отримує команда або багатоборець, що має більше 1, 2, 3-х і т. Д. Місць в видах програми, за однакової кількості цього показника - мають більше 1, 2 , 3-х і т. д. особистих місць.
У разі, якщо два або кілька учасників змагань покажуть однакові результати в видах програми, всім їм нараховується однаковий найменшу кількість місць (очок).
У лазінні по канату у дівчаток переможці в особистій першості визначаються за кращим часом, витраченому для подолання висоти (встановлюється в залежності від умов, обладнання).
Порядок і терміни подачі заявок такі.
Кожна школа після проведення своїх змагань направляє матеріали на три кращих спортивних класу школи, а також шість найсильніших багатоборців (3 дівчинки і 3 хлопчики) серед 4-5, 6-7 і 8-9-х класів в районний (міський) рада «Стартів надій », який за результатами внутрішньошкільних змагань визначає учасників і терміни проведення районних, міських змагань. Рекомендується проводити попередні змагання по підгрупах або зонах, переможці яких беруть участь у фінальних іграх.
Районний (міський) рада «Стартів надій» після проведення змагань 2-го етапу визначає два кращих спортивних класу серед 4-5 і 6-7-х класів і двох найсильніших багатоборців (дівчинка і хлопчик) - учнів 6-7-х класів і направляє матеріали в обласній, крайової, республіканський спортивний поради «Стартів надій», які, в свою чергу, за результатами 2-го етапу визначають два кращих спортивних класу серед 4-5 і 6-7-х класів і чотирьох найсильніших багатоборців (2 дівчинки і 2 хлопчика) - учнів 6-7-х класів. Республіканські поради - по п`ять кращих спортивних класів серед 4-5 і 6-7-х класів і по десять кращих багатоборців - 6-7-х класів (5 дівчаток і 5 хлопчиків) і направляють матеріали зі звітом про виконану роботу у Всесоюзний спортивна рада «Стартів надій» до 1 серпня за адресою: Москва, ЦК ВЛКСМ, Нова площа, будинок 6/8, Відділ спортивної та оборонно-масової роботи.
Всесоюзна рада «Стартів надій» на підставі поданих матеріалів визначає 130 класів (по 65 4-5 і 6-7-х) для участі у Всесоюзних фінальних іграх «Старти надій». Крім 130 кращих спортивних класів, на фінальні ігри в «Артек» за спеціальним викликом Всесоюзного ради запрошуються найсильніші багатоборці - учні 6-7-х класів з областей, країв (АРСР), союзних республік, які можуть бути з інших класів, інших шкіл.
Керівник класу на фінальних змаганнях в Артеку - вчитель фізкультури, він здає в мандатну комісію наступні документи: заявку на участь в змаганнях за встановленою формі-довідку, підписану директором школи, про навчання учнів в даному класі в поточному навчальному році, а також іменні заявки на найсильніших багатоборців, магнітофонну стрічку із записом музики для супроводу спортивно-гімнастичних виступів (швидкість 19 сантиметрів в секунду) - заповнює заявки за видами спорту, бере участь в підготовці школярів в до змагань і заходах фіналу.
Всі учасники фіналів повинні мати єдину спортивну форму, емблему з назвою школи.
Учні двох кращих класів в області, краї і союзній республіці нагороджуються емблемами (нашивками) «Переможець дитячих спортивних ігор« Старти надій »та значками учасників змагань.
Дві кращі школи (одна сільська і одна міська) в області, краї, союзній республіці нагороджуються комплектами спортивного інвентарю, на суму до 500 рублів кожна. Крім того, одна школа нагороджується пам`ятним вимпелом ЦК ВЛКСМ.
Команди, які посіли 1-3-е місця у Всесоюзному фіналі в комплексному заліку, нагороджуються пам`ятними призами ВЦРПС, ЦК ВЛКСМ, Міністерства освіти СРСР, Спорткомітету СРСР.
Переможці та призери - золотими, срібними, бронзовими медалями і дипломами Всесоюзної ради «Стартів надій».
Всі учасники фіналу - емблемами (нашивками) і значками.
Найсильніші багатоборці і переможці в окремих видах програми фінальних змагань нагороджуються призами імені олімпійських чемпіонів: 15 призів для учасників і 6 для їх тренерів.
Вчителі фізкультури, які підготували класи - призери фінальних ігор, нагороджуються пам`ятними призами ВЦРПС, ЦК ВЛКСМ, Міністерства освіти СРСР і Спорткомітету СРСР.

Поділитися в соц мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Програма змагань «старти надій»