UkrProSport.ru

Білі не вміють стрибати

Привіт, шановні відвідувачі сайту basketball-training.org.ua

! У цій статті ми продовжимо тему фільмів про баскетбол, і поговоримо про один з кращих фільмів цього жанру. До сьогоднішнього дня я знав про трьох названих цього фільму: «Білі не вміють стрибати», «Баскетбол - гра для чорних» і «White Man Can not Jump», як же я був здивований, коли побачив, що на більшості сайтів, присвячених фільмів, в назву додається ще одне слово: «Білі люди не вміють стрибати». Ось так, хоча якщо чесно, мені більше подобається скорочений варіант. Чим же хороший цей фільм?

Фільм Білі не вміють стрибати - баскетбол гра для чорних

Білі люди не вміють стрибати

Білі люди не вміють стрибати: сюжет фільму і актори

C перших же хвилин фільму ми переносимося на розпечений асфальт баскетбольних майданчиків міста Ангелів - Лос-Анджелеса. Майданчики, на яких основним стимулом для перемоги є можливість заробити грошей. А що потрібно для цього? Природно, пара гравців, які тільки прикидаються, що не вміють грати!

Біллі (це білий, який не вміє стрибати, але відчайдушно доводить зворотне), його грає Вуді Харрельсон, - ідеальний партнер для такого обману: мало того що він зовсім не схожий на гравця в баскетбол, так він ще і всіма силами намагається підтвердити це. І все здавалося-б йде відмінно, але раптово спливають борги ще з університетської минулого, і ті, кому він повинен, не особливо хочуть чекати.

Сідней (його грає Уеслі Снайпс) також попадається на вудку «білого хлопця», програючи йому конкурс по далеких кидків (схожий на гру в «замовного»). Що, втім, не заважає їм стати партнерами в подальшому, і на пару обігравати більшість вуличних команд. Так, і ще періодично обігравати один-одного ...




Апогеєм фільму стає участь головних героїв в стрітбольний турнірі, де кожен з них проявить себе з кращого боку. До речі, в цьому фільмі встиг з`явитися навіть член Залу Баскетбольної Слави NBA - Гарі Пейтон. Для того щоб краще відчути атмосферу фільму пропоную подивитися його трейлер.

Трейлер фільму «Білі не вміють стрибати»




Дозволю собі сказати невелике заключне слово про це фільмі про баскетбол. На мій погляд - це відмінна спортивна комедія, в якій перетнулися кримінал, гроші і вуличний баскетбол. Виникла дружба між чорним і білим, яка підкріплюється регулярними спорами про те, хто краще співає, чиї жінки красивіші, і про те, що білі все ж не вміють стрибати!

Гра - це комбінація душі, тіла і розуму, які переплелися в єдине ціле. І ще, класна цитата з фільму, яка, я впевнений, стане відмінним приводом подивитися цей фільм: «білий - спочатку заб`є, а потім почне випендрюватися, а чорний - навпаки, спочатку пограє на публіку, а потім вже спробує забити». У чомусь вони й праві.

Дивитися онлайн Білі не вміють стрибати

Я бажаю вам приємного перегляду, залишайтеся разом з нами на сайті basketball-training.org.ua де Вас чекають тільки кращі матеріали про баскетбольних тренуваннях і супутнім їм матеріалами! І пам`ятайте: білі теж вміють стрибати! Вдалих вам тренувань і точних кидків.

Поділитися в соц мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Білі не вміють стрибати