UkrProSport.ru

Фізична підготовка баскетболістів: частина 2

Відео: Урок 2-ий. Ноги.

Привіт, шановні відвідувачі сайту basketball-training.org.ua, основною темою якого є «уроки баскетболу». У сьогоднішньому матеріалі я продовжу розповідати про циклі баскетбольних тренувань від Євгена Бурина.

Сподіваюся, що Ви вже встигли переглянути наступну частину ОФП баскетболістів, а якщо ні - то ось посилання (фізична підготовка баскетболістів: частина 1) - а тепер переходимо до другої частини, яка також, як і перша, буде складатися з 5 розділів.

Загальна фізична підготовка (ОФП) баскетболістів високої кваліфікації

Загальна фізична підготовка (ОФП) баскетболістів

До речі, як Ви напевно вже помітили, тепер сервіс Youtube дозволяє завантажувати відео необмеженої тривалості, що особисто мене дуже порадувало. Звичайно, на нього не можна буде завантажити повні версії Better Basketball (тренування дриблінгу) Або тренувань з баскетболу від Генона Бейкера (35 стрітбольний рухів) - тому що їх відразу видалять, а мій акаунт заблокують (з авторським правом в США все дуже серйозно). Але довгі ролики вітчизняних тренерів і збірні відео тренувань (пліометріческіе вправи) викладати можна, ось і будемо користуватися такою можливістю. Повернемося до підготовки баскетболістів.

На цей раз тривалість ролика становить майже 37 хвилин, і це при тому, що я обрізав все заставки (крім першої). Зате - все це російською мовою, і якість тренувальних вправ на найвищому рівні. Що ж увійшло в ці 5 роликів:

  • Баланс, стабілізація і динамічна сила. Почнемо з того, що в грі Вас будуть підштовхувати як під час ведення м`яча, так і під час стрибка (це може бути невеликий контакт з тілом суперника при кидку, спробі блок-шота або боротьбі за підбір). Тут буде хороша вправа на вироблення координації, балансування на 1 нозі (це зміцнить гомілковостопний суглоб), Стрибки з різними розворотами, що імітують ігрові ситуації. Для виконання цих вправ Вам знадобиться партнер, і все: більше ніяких специфічних пристосувань.
  • Рух і зупинка. Перша частина вправ спрямована на те, як різко (і одночасно м`яко, пружинячи ногою) зупинитися поле руху. Ох, щось сильно нагадують мені ці вправи пліометрікой (пліометріческіе вправи), Тільки трохи видозмінену. Далі в роботу включаються «гумки». Це пристосування призначене для створення опору руху (напевно, Ви вже не один раз бачили таке в роликах про тренування спортсменів NBA). Ривки вперед і назад, переміщення в захисній стійці - все це виконується з опором.
  • М`яч поза грою. Як навантажити м`язи не маючи можливості відвідати тренажерний зал. Євген Бурин покаже як використовуючи баскетбольний м`яч максимально завантажити всі основні групи м`язів. До речі, такі ж вправи дуже часто використовує в силовій підготовці Генон Бейкер. Вправи дуже цікаві і досить складні - раджу спробувати. Головне - правильно дозувати навантаження і кількість повторень. Потім з`явиться тенісний м`яч - і з ним ми будемо розвивати вибухову швидкість (стартову швидкість). Вона допоможе швидше виконувати перший крок, та й у збільшенні стрибка допоможе.
  • Швидкісна витривалість і стрибок. Про тренуванні і розвитку витривалості я вже писав, і навіть додав кілька книг, які допоможуть скласти правильний тренувальний план. Давайте подивимося, що саме запропонує нам Євген. В принципі - все схоже, рваний ритм, максимальна інтенсивність виконання. Вправи виконуються на баскетбольному майданчику - ми або пробігаємо певну кількість майданчиків або переміщаємося по лініях розмітки. Вправи - класні, сам їх намагаюся виконувати у міру можливості. Стрибкові - мені не сподобалися, є більш грамотні вправи.
  • Ну і десята частина - це підбиття підсумків. Трохи теорії і тому, як потрібно підходити до тренувань, як тренуватися і як відпочивати. Як комплексно завантажити всі м`язи тіла з максимальною віддачею.



А тепер, давайте подивимося сам ролик, впевнений, в ньому знайдуть багато корисного не тільки гравці, але і тренера (а вони теж, виявляється, відвідують цей сайт). Приступимо.




Ось приблизно так це виглядало. Після виходу попереднього матеріалу з Євгеном Буринь мене часто запитували: як можна скачати його. Дійсно, адже не завжди у Вас буде під рукою інтернет, а може бути, Ви випадково потрапили на цей сайт і більше не будете сюди повертатися.

Відео: Тренер ЦСКА Євгеній Бурин проводить літній табір для баскетболістів

Ось для цього я і наводжу тут 2 посилання, одна з яких дозволить безкоштовно скачати першу частину ОФП баскетболістів, інша - другу, тобто ту, з якою Ви ознайомилися вище.

Завантажити ОФП баскетболістів: частина 1
Завантажити ОФП баскетболістів: частина 2

Ну і тепер уже звична фраза: бажаю Вам вдалих тренувань і до швидких зустрічей на сторінках цього сайту!

Поділитися в соц мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Фізична підготовка баскетболістів: частина 2