UkrProSport.ru

Як зміцнити пальці

Відео: Як зміцнити пальці

Привіт, шановні відвідувачі сайту basketball-training.org.ua! Сьогодні я хочу знову розповісти Вам про те, як зміцнити пальці рук. Чому я написав знову?

Відео: Як зміцнити пальці? обучалка

Справа в тому, що колись цей сайт знаходився під системою управління контентом Joomla (думаю, що частина відвідувачів сайту пам`ятають той час: була реєстрація користувачів, жахливо страшна форма для коментування, низька відвідуваність і часті «глюки» самого сайту). В один прекрасний момент я зрозумів, що так тривати не може, і сайт переїхав на WordPress, до якого у мене поки немає нарікань.

Як зміцнити пальці рук

Як зміцнити пальці рук

Так ось, при перенесенні сайту не всі матеріали були скопійовані: одна частина з них була низької якості, інша частина не несла особливого смислового навантаження. Зовсім недавно, подорожуючи по сайтам спортивної тематики, я натрапив на знайомий текст! Ух ти, подумав я, значить поради хороші, якщо їх передруковують і розміщують! Після тривалих переговорів з адміністрацією ресурсу мені все-таки вдалося переконати їх у тому, що я є автором тексту, і отримати зворотній посилання на свій сайт! Хлопці з «Спорттайм»- спасибі за адекватність!

Ну а тепер я хочу запропонувати Вам перероблений набір вправ, які допоможуть зміцнити пальці рук - одне з найболючіших місць багатьох баскетболістів!

Зміцнити пальці рук - вправи




Трохи покопавшись в своїх старих записах, я знайшов ще парочку цікавих вправ, які дозволять Вашим пальцях стати набагато міцніше, а значить - знизити ризик травм від випадкового зіткнення з суперником, що відскочив м`ячем або при невдалому контакті з чимось ще.

Давайте почнемо з тих самих вправ, які вже колись публікувалися. Ах, так, якщо регулярно виконувати хоча-б частину з наведених нижче вправ, то пальці стануть не тільки сильними, але також більш гнучкими і чіпкими. Та й в боротьбі за спірний м`яч (та, в якій намагаються вирвати м`яч у суперника з рук) у Вас з`явиться набагато більше шансів.

перша вправа, воно ж і базове. Вихідна позиція - в метрі-півтора від стіни. Нахиляєте все тіло вперед і падаєте на стіну. А для того, щоб зупинити падіння - виставляємо вперед руки і впираємося пальцями в стіну. Такий собі «упор лежачи», тільки лягати доведеться на стіну. Намагайтеся не просто увіткнути пальці в стіну (так і зламати їх можна), а амортизувати, пружинити ними.




друга вправа для пальців рук полягає в стисканні м`ячика від великого тенісу, при цьому стискайте виключно пальцями. Також стискати можна будь-кистьовий тренажер, головне - стискайте пальцями.

турнік допоможе не тільки накачати м`язи рук, а й зміцнити пальці. Як? Просто спробуйте провисеть якомога довше, утримуючись тільки пальцями. Хват знизу і тримайтеся пальцями. На скільки Вас вистачить?

Відео: Зміцнення розгиначів пальців. Михайло Шилов

Віджимання на пальцях також можуть допомогти в процесі зміцнення пальців рук. Навантаження на суглоби досить висока, тому я рекомендую почати з кількох повторень, а потім вже поступово збільшувати навантаження. Складно (боляче) віджиматися на пальцях? Спробуйте прийняти упор лежачи стоячи на колінах - навантаження зменшиться, а ефект все одно буде непоганим.

Саме класне вправа, в якому задіюються кисті і пальці рук, спину і плечі, прес - в загальному, цілий ряд різних м`язів. Що знадобиться: гімнастична палиця (ніжка від табурета, ручка від лопати і т.п.), мотузка (метр-півтора завдовжки, в залежності від зростання) і обважнювачі (гантеля, головка кувалди, блін від штанги, стара праска). Один кінець мотузки обв`язується навколо середини палиці, другий - до обважнювачі. Беремося двома руками за палицю, самі руки знаходяться паралельно підлозі. Починаємо обертати палицю таким чином, щоб мотузка накручувалася, і вантаж піднімався з підлоги. Коли докрутили до кінця - так само повільно розкручуйте назад. Міняйте хват (верхній і нижній, широкий і вузький) і вага утяжелителя (про спортивні обважнювачі) Для отримання більшого ефекту від тренувань.

А тепер пару слів, про нові способи зміцнення пальців рук.

Зміцнюємо пальці рук - ще кілька вправ

У цю групу увійшли вправи, які використовує спецназ Росії. Витоки цих вправ йдуть до майстрів східних єдиноборств. Не бійтеся, я не буду агітувати Вас протикати дошки пальцями з страхітливими ворогів криками. Відразу представив китайського майстра, який ставлячи блок-шот, пронизує м`яч пальцем. Щось вже сильно сонце гріє, ось і лізуть в голову такі думки!

Відео: Зміцнити хват кисть пальці без тренажерів

  • Вправа №1. Робота з цеглою. Спробуйте підкинути цегла вгору і зловити його пальцями однієї руки. Спіймали? А тепер підкиньте його з обертанням і знову зловіть. Вийшло? А тепер спробуйте покрутити руку в лікті, при це пальцями продовжуйте утримувати цегла (тільки не розбийте скла сусідам).
  • Упражненіе№2. Упор лежачи. Сенс в тому, щоб прийняти упор лежачи не задіявши великий палець. Стоїмо якомога довше (ноги можна закинути на якусь піднесеність для збільшення навантаження). Поступово зменшуємо кількість пальців, на які Ви спираєтесь.
  • Вправа №3. Руки перед собою. Намагаємося максимально розсунути випрямлені пальці рук. Потім - максимально притиснути пальці один до одного. Ця вправа наблизить Вас до набуття здатності брати м`яч в руку.
  • Вправи №4. Зчепите між собою 2 однакових пальця різних рук (великий з великим, вказівний з вказівним і т.п.). Тепер протягом декількох секунд пробуйте розірвати вийшла зчеплення. Повторюйте з кожним з пальців.

Ну ось, думаю, що цих вправ буде цілком достатньо для того, щоб зміцнити пальці рук. Якщо у Вас є приклади вправ, для зміцнення пальців - діліться ними в коментарях. Підписуйтесь на оновлення сайту (все потрібне - в правій колонці сайту).

Я ж в свою чергу бажаю Вам вдалих тренувань і чекаю знову на сторінках нашого сайту.

Поділитися в соц мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Як зміцнити пальці