UkrProSport.ru

Протеїн

протеїн

- це найпопулярніший і улюблений продукт серед бодібілдерів і вобще спортсменів. Кожен з вас я думаю хоч раз в пошуку та вводив цей термін і хоч раз чув про цю спортивної добавці. Хтось хороше, а хтось поганий. Деякі навіть примудряються вносити протеїн в список анаболічних стероїдів, нібито це не натуральний продукт ну і тому подібне (смішно, чи не так?). Ну, я думаю це справа кожного
, вносити його в свій денний раціон або ж поставитися скептичний і залишити його без уваги, справа кожного. Я ж вас просто присвячу в те, що ж таке протеїн. Поки не забув, підпишись на канал сайту, щоб отримувати найсвіжіші статті собі на пошту!

Отже протеїн, простіше кажучи харчова добавка, яка складається майже на 100% з білка. Даний продукт найчастіше представляють у формі порошку, який перед прийомом необхідно розмішати в рідини: молоці, воді. Багаторазові дослідження вчених показали, що застосування даної добавки дуже ефективно для зростання м`язових тканин, ніж власне він і славиться серед бодібілдерів. Не варто забувати, що добавка, це не просто слово, яке підставлено, щоб красиво звучало, воно несе в собі глибокий сенс. Беручи протеїн не варто забувати про нормальну їжу. Ось про що я кажу, так як деякі збожеволівши від нав`язливої ідеї наростити собі банки, глатает протеїн банками, забуваючи про те що організму потрібен не тільки білок, але і нормальна їжа в якій міститься багато корисних речовин: вітаміни, жири, амінокислоти, які також потрібні для життєдіяльності нашого організму. Протеїн слід приймати зі здоровою, нормальною їжею, застосовуючи його як добавку, а не основний продукт. Акей, з цим все ясно.

Скільки ж протеїну слід вживати в день?




У звичайний день, протеїновий коктейль слід пити 2 рази, вранці (прокинувшись після довгого сну, організм майже порожній, тобто у вас білкове голодування, щоб його перекрити слід випити коктейль) ну і ввечері, перед сном. Ще раз повторюся, не забувайте про нормальну їжу, так як прот є тільки добавкою. У дні тренувань протеїн слід пити 4 рази (вранці, перед тренуванням, після тренування і ввечері, перед тим як лягати спати).

Скільки мірних ложок ложить написано на упаковці ... Не забудьте прикупити шейкер # 128528;

Ще хочу сказати, що слід робити перерви (відпочинок) від прийому даного напою, для профілактики, терміном 1 місяць. Як говориться: «все повинно бути в міру».

Відео: Протеїн шкода чи користь?

Слідкуйте за собою і будьте здорові!

Адміністрація сайту вдячно за вашу увагу. підписуйтесь на RSS  розсилку сайту, ставте Мені подобається в ВК і Будьте здорові!

Відео: Ціна якість-вибираємо протеїн!

З повагою, Адміністрація сайту!

Поділитися в соц мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі