UkrProSport.ru

Як приготувати протеїновий коктейль?

Все знаю такої диво продукт як протеїн. Навколо цього напою ходить маса чуток, що нібито він дуже шкодить здоров`ю, деякі, так скажемо зовсім «темні люди» впісуют даний продукт в список анаболічних стероїдів, ну це вже зовсім дурості. Багато хто просто не знають, і їм навіть ліньки поцікавитися в інтернеті, як і з чого роблять протеїн.

До слова, протеїн - це натуральний продукт який не несе за собою будь-якого шкоди людині. Вообщем для переляканих людей, які вірять у всю цю нісенітницю, представлю вам парочку рецептів, як зробити протеїновий коктейль в домашніх умовах. Це досить легкий спосіб замінити порошок зі спортивних магазинів на протеїн свого власне приготування.

Як роблять протеїновий порошок?

Перед тим, як надати вам рецепти, я хочу ознайомити вас з тим, як виготовляється протеїновий порошок, а точніше ознайомлю вас з основами, які ви повинні знати.

Звичайний протеїн виготовляють в кілька кроків. Спочатку з молока отримують сир і сироватку, потім, методом пастеризації та фільтрації отримують сироватковий протеїн. Після чого йдуть кроки концентрації і сушки. Так виготовляють сироватковий протеїн. Крім нього існують яєчні протеїни, соєві, білок м`яса і інше. Щоб отримати їх, повторюють приблизно ті ж процеси зневоднення, відділення компонентів, фільтрація і так далі. Для того щоб вам показати всі наочно, подивіться ось цю таблицю:




Як ви бачите, білок повністю натуральний і немає ніяких небезпечних хімічних речовин, які б могли зашкодити вашому здоров`ю. Звичайно в подальшому процесі додаються різні консерванти і смакові добавки, які ви можете зустріти і в звичайних продуктах харчування.

Рецепти «як зробити протеїновий коктейль?»

Отже, для приготування протеїнових коктейлів я вам надам кілька відмінних рецептів для того, щоб ви змогли зробити білковий напій без праці у себе, в домашніх умовах. Деякі з цих рецептів включають в себе інгредієнти покупного протеїнового порошку. Але, якщо ви хочете, можете обійтися без них, замінивши його сиром.

рецепт №1

120 грам сиру, 210 мл. молока, 1-2 банана, за бажанням мед, 3-4 столових ложки вівсяних пластівців. Все це нам слід перемішати в блендері. Рекомендую робити так, спочатку закидаємо в блендер сир і молоко, ретельно перемішуємо до однорідної суміші, а потім закидаємо інші продукти для приготування.

рецепт №2

450 мл. молока, 220 грам сиру, 10 перепелиних яєць, 150 грам сухого молока, 110 г сметани, за бажанням можна додати будь небудь сухофруктів, потім все розмішати в блендері. Діємо за тією ж самою схемою, яку я описав в першому рецепті.

рецепт №3

220 грам сиру, 120 грам кефіру, 110 грам соку, банан все в міксер.

рецепт №4

300 мл молока, 1 ст. ложка концентрату сироваткового білка, 1 ст. ложка фруктового сиропу, змішати в блендері.

Сподіваюся вам сподобалася моя міні добірка рецептів «як приготувати домашній протеїновий коктейль». У наступних статтях я розповім вам про те, як приготувати гейнер в домашніх умовах і дам дуже корисні рекомендації.

Як і коли приймати протеїновий коктейль зроблений в домашніх умовах?

Поділитися в соц мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Як приготувати протеїновий коктейль?