UkrProSport.ru

Відгуки про протеїні «syntha 6» серед спортсменів

Відео: Протеїн BSN Syntha-6. Плюси і мінуси

Syntha 6 - це багатокомпонентний продукт. Він принципово відрізняється від усіх подібних спортивних добавок тим, що в ньому міститься відразу шість різних видів білка як швидкого, так і повільного засвоєння. Це робить його більш ефективним. Те, що позитивні відгуки про протеїні Syntha 6 дійсно заслужені, підтверджують спеціальні дослідження і тестування ряду ідентичних продуктів.

Що входить в одну порцію:

  • 200 Калорій;
  • 50 Калорій від жирів;
  • 6г жирів;
  • 2г насичених жирів;
  • 55мг холестерину;
  • 180 мг натрію;
  • 180 мг калію;
  • 14г вуглеводів;
  • 5г харчової клітковини;
  • 2г цукру;
  • 22г протеїну;
  • 90мг кальцію;
  • 90 мг фосфору.

Особливість цього харчування в тому, що він працює на протязі довгого часу. Міцелярно казеїн в поєднанні з казеїнат кальцію забезпечують повільне вивільнення білка, а сироватковий протеїн засвоюється значно швидше. Крім того виробник додав травні ензими, які допомагають травленню. Ще один безперечний плюс цього продукту - його смак, що нагадує кондитерські вироби.




Сінта 6 протеїн відгуки
В результаті вийшов дуже якісний протеїн Syntha 6, який отримав хороші відгуки споживачів. Серед переваг експерти наголошують на тому, що він повільно засвоюється організмом, це дозволяє вивільняти амінокислоти протягом 8 годин. Зміст шести різних високоякісних білків. Наявність активних ферментів, що сприяють розщепленню білка. Вміст незамінних амінокислот. Наявність компонентів, що забезпечують спалювання жиру. Приємний смак.

Відео: BSN Syntha 6 - Опис, застосування, відгуки. Протеїн.

Ось, що говорять про спортивну добавці «Syntha 6» споживачі




Олексій, 32 роки, спортивний стаж 12 років.«За свою кар`єру я пробував багато. Довго шукав «ідеального помічника». Від хлопців в залі чув багато хороших відгуків про протеїні Сінта 6. Вирішив спробувати. Що можу сказати: він, дійсно, хороший. По-перше, він ефективний. З першого прийому особливого ефекту не відчувається, а після тривалого вживання я став енергійніше, тренування більш результативні. Хоча через 12 років занять в залі я більше працюю на те, щоб зберегти існуючу форму, ніж наростити нові обсяги. Сінта непогано засвоюється, він смачний. Я, до речі, зупинився на полуничному смаку. Побічні явища у вигляді метеоризму неабияк мучили. Потім я спробував розводити препарат на воді замість молока і всі проблеми відразу зникли. Загалом, підтримую все позитивні відгуки про Сінта 6, протеїн дійсно хороший ».

Іван, 23 роки, спортивний стаж 2 роки.«Я вважаю себе новачком в бодібілдингу. Перший рік взагалі займався в півсили, для душі. Рік тому почав підходити до спорту серйозніше. Склав індивідуальний комплекс, дієту і вирішив спробувати допоміжні спортивні добавки. Вибрав комплекс амінокислот BCAA і протеїн bsn syntha 6, за відгуками це непогане поєднання. Ефект відчув майже відразу. По-перше, тренування стали даватися набагато легше, відновлююся швидше, м`язи ростуть досить інтенсивно, при цьому зовсім не хочеться їсти. Зараз я тренуюся тричі на тиждень по 1,5 години, протеїн приймаю одну порцію вранці і одну ввечері, амінокислоти п`ю до і після заняття. Жир зник моментально, за місяць отримав приріст маси на 1,5 кілограма. Правда довелося помучитися на перших порах з газами, поки не відмовився від змішування з молочними продуктами. В іншому sinta 6 в поєднанні з грамотним комплексом тренування і дієти - прекрасна річ ».

Відео: огляд протеїну Syntha-6 Isolate компанії BSN

Ігор, 26 років, спортивний стаж 5 років.«Хочу залишити свій відгук про протеїні синта 6. Він дійсно хороший. Хлопці на форумах не брешуть. Смачний, ефективний. Загалом, рекомендую. »

А ви пробували цей продукт? Як враження?

">
Поділитися в соц мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схожі
» » Відгуки про протеїні «syntha 6» серед спортсменів